Komitet Suwerenni:

Adam BOROWSKI – działacz opozycyjny w PRL – Warszawa  – PRZEWODNICZĄCY KOMITETU
Andrzej GWIAZDA i Joanna DUDA-GWIAZDA – działacze opozycyjni w PRL – Trójmiasto.
Adam SŁOMKA – działacz opozycji KPN – Katowice.
Krzysztof WYSZKOWSKI – działacz opozycyjny w PRL – Trójmiasto.  
Ryszard KAPUŚCIŃSKI – Prezes Klubów Gazety Polskiej – Kraków. 
Beata DRÓŻDŻ – przewodnicząca Klubu Gazety Polskiej w Piotrkowie Trybunalskim.
Ryszard MAJDZIK – działacz opozycyjny w PRL – Kraków. 
Marta ŚWIĘCICKA – przewodnicząca Klubu Gazety Polskiej w Gliwicach.
Violetta MACKIEWICZ-SASIAK - przewodnicząca Klubu Gazety Polskiej w Wejherowie.
Andrzej ROZPŁOCHOWSKI - działacz opozycyjny w PRL - Katowice
Marek KUBALA – pokrzywdzony przez sądy - Wałbrzych.     
Andrzej MICHAŁOWSKI - działacz opozycyjny w PRL - Trójmiasto.
Czesław NOWAK - działacz opozycyjny w PRL, Przewodniczący - Stowarzyszenie Godność - Trójmiasto.
Piotr DUDA – przewodniczący NSZZ Solidarność - Katowice.
Agnieszka WOJCIECHOWSKA VAN HEUKELOM – działaczka opozycji PRL, prezes Europejskiego Centrum Inicjatyw Obywatelskich - Łódź.  
Sędzia Bogusław NIZIEŃSKI – prawnik, sędzia, Rzecznik Interesu Publicznego w 1999-2004 - Warszawa. 
Waldemar DRÓŻDŻ –  Klub Gazety Polskiej w Piotrkowie Trybunalskim.
Tomasz OLKO -  działacz opozycyjny w PRL – Siedlce. 
Mec. Piotr Łukasz ANDRZEJEWSKI – obrońca opozycjonistów w PRL - Warszawa. 
Jerzy LANGER - działacz opozycyjny w PRL, więzień polityczny - Wałbrzych.
Stanisław FUDAKOWSKI - działacz opozycyjny w PRL, więzień polityczny  - Trójmiasto. 
Maciej KUBLIKOWSKI - działacz opozycyjny w PRL, więzień polityczny – Siedlce.  
Roman BIELAŃSKI - działacz opozycyjny w PRL, więzień polityczny - Mazowsze.
Stowarzyszenie 304 KK – Bielsko Biała. 
Jacek SMAGOWICZ - działacz opozycyjny w PRL, więzień polityczny – Kraków. 
Krzysztof BZDYL - działacz opozycyjny w PRL, więzień polityczny. 
Tadeusz MARKIEWICZ - działacz opozycyjny w PRL, więzień polityczny - Mazowsze.
Jan PIETRZAK – polski satyryk, aktor – Warszawa. 
Andrzej JUDEK – uczestnik buntu internowanych w Kwidzynie. 
Teresa MAJCHRZAK – matka Piotra Majchrzaka zamordowanego w stanie wojennym - Poznań. 
Andrzej RADKE – przywódca strajku na Uniwersytecie Poznańskim w 1988 – Poznań. 
Stanisław KOWALSKI – Stowarzyszenie Czerwiec 76’ Radom - Radom.
Kazimierz KORABIŃSKI- działacz opozycyjny w PRL.
Alojzy PIETRZYK - przewodniczący Podziemnej Solidarności na Górnym Śląsku - Katowice.
R,pr. Jacek BĄBKA – prezes Fundacji Badania na Prawem. 
Adw. Krzysztof WĄSOWSKI -  generał świeckiego Zakonu Rycerzy św. Jana Pawła II - Warszawa.
Małgorzata SUSZYŃSKA – działaczka Solidarności walczącej – Wrocław. 
Piotr MEDOŃ – działacz Solidarności walczącej – Jelenia Góra.
Adam MACEDOŃSKI – honorowy obywatel Krakowa.
Jerzy LELONKIEWICZ - Stowarzyszenie Prawo na drodze – Lublin. 
Robert RADWAŃSKI - Kraków.
Andrzej KISIELEWICZ - profesor nauk matematycznych, działacz opozycji antykomunistycznej, Solidarność Walcząca.
Maria PEISERT-KISIELEWICZ - działaczka opozycyjna w PRL, Solidarność Walcząca, Wrocław.
Tadeusz STAŃSKI – więzień polityczny, Fundacja Walczącym o Niepodległość, Wyklętych, Pokrzywdzonych Internowanych Więzionych – Warszawa. 
Michał STRĘK - działacz opozycyjny w PRL, więzień polityczny –  Rzeszów Podkarpacie. 
Wieńczysław NOWACKI - działacz ruchu ludowego, skazywany, więziony w czasach PRL, prezes SL Ojcowizna.
Józef MAŁOBĘCKI - internowany członek KK "Solidarność" Region Ziemia Sandomierska.
Winicjusz SOKÓŁ – Klub Gazety Polskiej w Braniewie, KOORDYNATOR KOMITETU.         
Wojciech BUCZAK - działacz opozycyjny w PRL, b. przewodniczący ZR Rzeszowskiego NSZZ "Solidarność", b. Poseł na Sejm RP.
Jan ŁADA – Warszawa Bielany.
Jadwiga Barbara BUCIUTO – patriota ze Zgorzelca, członek PiS, członek „Solidarności”, nauczyciel matematyki.
Paweł Słupski-KARTACZOWSKI - członek i działacz NSZZ Solidarność od 18.09.1980 r. a aktualnie wiceprzewodniczący Komisji Zakładowej przy AMW SINEVIA. 
Lidia Sokołowska-CYBART - prawnik-lingwista, Mississauga, Kanada. 
Marek TUSZYŃSKI - doktor filozofii i Magdalena TUSZYŃSKA, gospodyni domowa.
Wiesław WODYK - były przewodniczący "Solidarności" Portu Gdynia, bard "Solidarności" (Nagroda Kulturalna "Solidarności" za 1984 rok), działacz opozycji, represjonowany z powodów politycznych od 1970 r.
lek. med. Wojciech KOWALCZYK - prezes Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Elbląskiej pw. św. Józefa.
Zbigniew MAGOLAN  - więzień polityczny - Głogów/Brisbane.
Wiesław SAGAN - były Wojewoda Legnicki, były Radny Legnicy, Partie ChDSP, PChD i PPChD (zawsze we władzach - zarząd główny), współzałożyciel wielu organizacji, w tym Izby Przemyslowo-Handlowej w Legnicy, klubu AZS.
Stanisław RACHWAŁ, samorządowiec - Kraków. 
Jan RACZYCKI - prezes Stowarzyszenie Osób Represjonowanych w PRL "Przymierze" w Bydgoszczy.
Dr Włodzimierz M. BORKOWSKI - emerytowany pediatra.
Wiesław BARZYK - dwukrotnie internowany w czasie stanu wojennego w Jastrzębiu-Szerokiej oraz w Zabrzu-Zaborzu, odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności.
Marek MICHNO – przewodniczący Krakowskiego Klubu Gazety Polskiej. 
Maria ZAWADZKA – przewodnicząca Klubu Gazety Polskiej w Poznaniu. 
Jarosław DOBROWOLSKI - członek Zarządu PZZ KADRA Katowice pokrzywdzony przez sąd. 
Jan HAN - były działacz opozycji solidarnościowej, założyciel Solidarności w kilkusetosobowym zakładzie projektowym Inwestprojekt w Lublinie.
Wojciech MŁODZIEJEWSKI -  Pennant Hills, NSW Australia.
Hanna POGORZELSKA - działacz opozycyjny w PRL. 
Grzegorz SCHIELE - przewodniczący Klubu Gazety Polskiej w Oslo.
prof. dr hab. Wojciech GÓRALCZYK
mgr farm. Elżbieta PRZYMUS-GÓRALCZYK
Iga KUCZMAŃSKA - przewodnicząca Klubu Gazety Polskiej w Działdowie.
Jerzy BRANDT - działacz opozycji antykomunistycznej, internowany w wojskowym obozie w Czerwonym Borze - Sierpc.
Józef GODLEWSKI - prezes Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Internowanych w Obozach Wojskowych w latach 1982-1983.
Tadeusz JASKULSKI - były przewodniczący Solidarności w Instytucie Kształcenia Nauczycieli w Bydgoszczy. W stanie wojennym kierował grupą tajnych Komisji Zakładowych w regionie bydgoskim w latach 1982-88 z przerwami na uwięzienie.
Paweł KOŁKIEWICZ - działacz opozycji w PRL, Solidarność Walcząca Oddział Warszawa.
Adam CYMBORSKI - działacz opozycji w PRL, Solidarność Walcząca Oddział Warszawa.
Sławomir JANICKI - były prezydent Lublina .
Maria DŁUŻEWSKA - działacz Solidarności Walczącej, reżyser.
Ryszard CZAJKOWSKI - uczestnik Strajku w Stoczni '80, pracownik NSZZ Solidarność, internowany, działacz podziemia, odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Krzyżem Wolności i Solidarności.
dr Elżbieta MORAWIEC - publicystka, działaczka "Solidarności", Kraków.
Mariusz BARTKIEWICZ - Klub Gazety Polskiej w Hamburgu.
Anna KAMIŃSKA  
Bugi TADROWSKI - przewodniczący Klubu Gazety Polskiej Elbląg II im. Lecha Kaczyńskiego.
Wojciech GĘDEK - przewodniczący Klubu Gazety Polskiej w Łowiczu .
Andrzej OLESIUK - Starosta Leski.
Stanisław MARKOWSKI - artysta fotografik, kompozytor, twórca muzyki do Hymnu Solidarności.
Tomasz WÓJCIK - członek Komisji Krajowej NSZZ Solidarność, Przewodniczący RKS NSZZ Solidarność Region Dolny Śląsk 1988-1990..
Jerzy NAGÓRSKI - były opozycjonista, działacz NSZZ Solidarność, redaktor czasopisma „Prześwit”.
Adam JAJKO - Klub Gazety Polskiej w Brzozowie.
Wiesław WIERZBOWSKI - członek Prezydium Zarządu Regionu Warmińsko-Mazurskiego NSZZ "Solidarność" w Olsztynie, internowany w stanie wojennym w Iławie i Kwidzynie, przewodniczący Klubu Gazety Polskiej w Bostonie, USA.
Jolanta BROMSKA - działaczka opozycyjna w PRL - Kużnica Żelichowska,
Prezes Ewa STANKIEWICZ - w imieniu Zarządu Stowarzyszenia Solidarni 2010.
Bogusław SAMBORSKI - działacz opozycyjny w PRL - Myszków i region Częstochowa, od 1985 roku na emigracji w Australii. 
Wojciech MARCHEWCZYK - działacz opozycji - Kraków.
Marian CZARNECKI - działacz Solidarności, więzień polityczny PRL, USA.
Maria OLCZAK - Klub Gazety Polskiej Bielańsko- Żoliborski.
Józef WIECZOREK - legitymacja nr 5845 działacza opozycji antykomunistycznej, b. wykładowca UJ.
Mieczysław BARTOŃ -  działacz opozycyjny w PRL i więzień polityczny, pokrzywdzony przez obecne sądy. 
Marian MUCHA - skazany na 2 lata w okresie stanu wojennego, osoba represjonowana z powodów politycznych.
Tadeusz ZIELIŃSKI - działacz Solidarności (internowany dłużej niż B. Komorowski).
Halina LEWANDOWSKA - OSET i Józef OSET - emeryci z Margonina w woj. wielkopolskim.
Krzysztof STANISZEWSKI - Prawo i Sprawiedliwość - Bielany.
Wojciech JANKOWSKI - dziennikarz prasy podziemnej w PRL - Jelenia Góra.
Katarzyna NODOP -  Prezes Stowarzyszenia Humans and Animals – Wsola. 
Henryk KOZIK - Klub Gazety Polskiej w Brzozowie.
Jan GIEFERT - Klub Gazety Polskiej w Brzozowie. 
Zofia i Józef BOBEL - Klub Gazety Polskiej w Nowej Hucie.
Krzysztof STĘPNIAK – Ruch Kontroli Wyborów 2015 – Warszawa Targówek. 
Andrzej URBANIAK -  delegat na walne zebranie solidarności Ziemi Łódzkiej. Współzałożyciel i przewodniczący zakładowej solidarności.
Zygmunt GROCHOWOLSKI - Klub GP Tychy. 
Prof. Roman CHLEBOWSKI - emerytowany profesor Uniwersytetu Warszawskiego, uczestnik strajku w Stoczni Gdańskiej Sierpień 1980, działacz NSZZ "Solidarność" na UW i Mazowszu, przed stanem wojennym wysłany z Polski aż do Panamy.
Janisław MUSZYŃSKI - prezes Zarządu Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego.
Monika SOCHA-CZYŻ - prezes Towarzystwa Patriotycznego im. Jana Olszewskiego, radna Sejmiku Województwa Śląskiego V kadencji (2015-18), przewodnicząca Okręgu Bielskiego Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin.
Kazimierz HERIAN - prezes Stowarzyszenia Pokrzywdzonych przez Organa Państwa Stop Krzywdzie Zielona Góra.
Urszula CANTEMIR - wiceprezes Stowarzyszenia Pokrzywdzonych przez Organa Państwa Stop Krzywdzie Zielona Góra.
Krzysztof EGERT - specjalista, Dział Zarządzania Nieruchomościami Administracyjnymi .
Andrzej NIEDZIELSKI - przewodniczący Klubu Gazety Polskiej w Bielsku-Białej.
Barbara NIEDZIELSKA - Klub Gazety Polskiej w Bielsku-Białej.
Teresa i Bazyli SOKÓŁ – ekonomiści, emerytowani nauczyciele, Klub Gazety Polskiej w Braniewie.
Andrzej PIRÓG – inżynier budownictwa, Klub Gazety Polskiej w Braniewie.
Elżbieta WIDZYNSKI – nauczyciel ze Świebodzina, mieszkająca w Niemczech.
Marcin ANDRIUSIECZKO - wieloletni pracownik SN, obecnie pracownik Izby Dyscyplinarnej SN.
Janusz JABŁOŃSKI - przewodniczący Klubu Gazety Polskiej w Tychach.
Henryk SZCZEPAŃCZYK – Klub Gazety Polskiej w Tychach.
Krzysztof KURDZIEL – Klub Gazety Polskiej w Brzozowie.
Cezary SOKÓŁ – przewodniczący Klubu Gazety Polskiej w Braniewie.
Paweł CZYŻ - były przewodniczący Rady Krajowej Stowarzyszenia Młodzi Konfederacji i były rzecznik prasowy KPN. Redaktor naczelny Niezależnej Gazety Obywatelskiej.
Jerzy JANZ - polski patriota z Lwówka Śląskiego. Internowany w Zabrzu-Zaborzu.
Maciej KLAMROWSKI - Klub Gazety Polskiej w Wejherowie.
Andrzej KLAMROWSKI - Klub Gazety Polskiej w Wejherowie.
Maciej RUSIŃSKI - Koordynator Klubów GP USA i Kanada.
Jacek SZKLARSKI - Reduta Dobrego Imienia - USA.
Tadeusz ANTONIAK - Komitet Smoleńsko-Katyński.
Paweł PIEKARCZYK – bard Klubów Gazety Polskiej.
Adam ZYZMAN - dziennikarz z Krakowa.
Paweł ZDUN -  przewodniczący Krajowej Rady Koordynatorów Ruchu Kontroli Wyborów.
Jolanta CHOJNOWSKA - nauczycielka z Łomży.
Krzysztof NIEGREBECKI – emeryt, prywatna działalność gospodarcza.
Dr Marcin BRYNDA - były działacz opozycji antykomunistycznej.
Grzegorz KUBASZEWSKI - przewodniczący Klubu Gazety Polskiej - Myśli Patriotycznej w Suwałkach.
Marcin MAZUROWSKI - Vice-Chair Commission on the Limits of the Continental Shelf.
Marian WASILEWSKI - założyciel Solidarności w WPHW Gdańsk w 1980 r. oraz Społecznego Komitetu Poparcia Andrzeja Dudy w Gdańsku w 2015 roku.
Jacek SARNECKI - przewodniczący SSW Mazowsze, Stowarzyszenie Solidarność Mazowsze.
Grażyna KIJUC – przewodnicząca Klubu Gazety Polskiej w Warce.
Janusz SZEJA -  działacz, weteran KPN, założyciel Śląskiej Grupy Patriotycznej Tarnowskie Góry.
Grażyna MOZOL - członek "Solidarności".
Tadeusz WALKOWIAK - wiceprzewodniczący Klubu Gazety Polskiej w Bostonie, USA.
Zbigniew LISIECKI - informatyk, fizyk, Prezes Zrzeszenia Dekretowiec.
Janusz BUKOWSKI – prywatny przedsiębiorca, Niemcy.
Michał RUDKOWSKI - przewodniczący Klub Gazety Polskiej w Myślenicach.
Willy GROCHAL -  działacz opozycji, były przewodniczący Komisji Zakładowej Solidarności w Hucie Stalowa Wola, Kanada.
Wiesław WIERZBOWSKI -  prezes Kongresu Polonii Amerykańskiej Wschodniego Massachusetts, USA.
Robert ZAJĄC - działacz opozycji PRL, Członek Zarządu Stowarzyszenia Solidarność Walcząca Mazowsze.
Andrzej OSIPÓW -  prawnik, działacz opozycji antykomunistycznej w PRL. Wiceprezes Stowarzyszenia "Godność".
Sławoj KIGINA - działacz opozycji w PRL, internowany posiada status osoby pokrzywdzonej, liczne odznaczenia, w tym Srebrny Krzyż Zasługi od Prezydenta Lecha Kaczyńskiego - Kołobrzeg.
Zygmunt BŁAŻEK – działacz opozycji w PRL, były internowany w Strzebielinku, członek stowarzyszenia "Godność" - Gdańsk.
Maria OCHMAN - przewodnicząca Krajowego Sekretariatu Ochrony Zdrowia NSZZ Solidarność.
Paweł ZIELIŃSKI - pedagog, członek NSZZ Solidarność, laureat Medalu Uniwersytetu Gdańskiego - Gdańsk.
Zdzisław ŚLODERBACH - członek Klubu Gazety Polskiej w Opolu, represjonowany w stanie wojennym z powodów politycznych.
Wojciech KORKUĆ – artysta, twórca plakatów, jeden z najbardziej znanych ilustratorów i projektantów graficznych w Polsce i na świecie.
Bogusław ROGALSKI - Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin.
Marian KOWALSKI – narodowiec, działacz polityczny, felietonista.
Bogdan PĘK - polski polityk, poseł na Sejm II, III i IV kadencji, deputowany do PE VI kadencji, senator VIII kadencji.
Wiesław K. CZERNIK - przewodniczący klubu Gazety Polskiej w Oświęcimiu.
Krystyna LEŚNIEWSKA - przewodnicząca Klubu Gazety Polskiej w Koninie.
Lech DARSKI - przewodniczący Rady Powiatu Bartoszyckiego.
Lech SOBIESZEK – członek Prezydium  MKS w Stoczni Gdańskiej w sierpniu 1980 r., sygnatariusz Porozumienia Gdańskiego - 31 sierpnia 1980 r., członek Prezydium MKZ i Zarządu Regionu NSZZ "Solidarność"  w Gdańsku, członek Klubu Gazety Polskiej w Bostonie w USA, prześladowany i więziony w PRL, odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski"
Jacek MATUSZEWSKI - działacz Solidarności, Zakon Rycerzy św. Jana Pawła II - Nowy Sącz.
Danuta KALETA – samorządowiec z Ustki.
Danuta i Marian ANTOŃCZYKOWIE – emeryci z Tarnobrzegu.
dr hab. Andrzej NOWAKOWSKI - b. szef "Solidarności" w Wadowicach, internowany, odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz Krzyżem Wolności i Solidarności.
Kazimierz RACZYŃSKI – Sybirak ze Szczecina.
Stanisław ZABŁOCKI - członek "S" Stoczni Szczecińskiej, współtwórca Regionalnego Komitetu Strajkowego - RKS, aresztowany w 1982r,, odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności oraz odznaką honorową Działacza Opozycji Antykomunistycznej.
Jan MASŁYK - Klub Gazety Polskiej w Brzozowie.
Danuta MRÓZ-LISOWSKA - radca prawny, członek Klubu Gazety Polskiej w Gdyni.
Andrzej NOWAK - działacz: NSZZ Solidarność ZM Ursus, Konfederacja Polski Niepodległej, Liga Republikańska.
Stanisław PAZDUR - opozycjonista, członek i działacz NSZZ Solidarność od 1980 r.
Teresa ŻUREK - zesłaniec do Kazachstanu, działaczka I Solidarności w gdańskim szkolnictwie, na emigracji pracownik Radia Wolna Europa - Monachium.
Bogdan ŻUREK - były przewodniczący Komitetu Obrony Więzionych za Przekonania w Stoczni Gdańskiej, więzień stanu wojennego, emigracyjny działacz niepodległościowy, redaktor Radia Wolna Europa. KWiS - Monachium.
Tadeusz FEDIW - działacz opozycji w PRL, KOS-Szczecin.
Maria DĘBOWSKA -  członek Tajnej Kancelarii RKS-u (grudzień 1981-wrzesień 1982).
Zbigniew SUŁEK - więziony i represjonowany w stanie wojennym - Elbląg.
Janusz SMYL - były działacz Solidarności FSO Warszawa, mgr inż. mechanik i zarządca nieruchomości, od roku emeryt.
Stanisław MADEJ - przewodniczący Klubu Gazety Polskiej im. Anny Walentynowicz w Gdańsku.
Ryszard TURSKI – nauczyciel, NSZZ „Solidarność”, Lublin.
Andrzej WRONA - Klub Gazety Polskiej Brzozów.
Rajmund RUSSIN - przewodniczący Klubu Gazety Polskiej Ziemi Gliwickiej.
Henryk KOSTRZEWSKI - działacz opozycji antykomunistycznej i osoba represjonowana z powodów politycznych.
Edward B. BALEWSKI - współzałożyciel NSZZ Solidarność w PBUCh Gdynia, delegat ZR Gdańsk, członek Reduty DI-PLpZ, członek AKO Gdańsk.
Arkadiusz SIŃSKI - przewodniczący Klubu Gazety Polskiej w Rudzie Śląskiej.
Tadeusz WOŁYNIEC - Przewodniczący SORwSW O/Koszalin - status działacza opozycji antykomunistycznej i osoby represjonowanej z powodów politycznych , odznaczony KWiS, Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości.
Gabriela KRZYSZTOFIK - rencistka z Zachodniopomorskiego.
Janusz MANIECKI -  historyk, samorządowiec, przewodniczący Klubu Gazety Polskiej Dzierżoniów II, b. członek NZS  b. działacz Duszpasterstwa Ludzi Pracy od 1986, b. działacz NSZZ "S".
Agata KŁOPOTOWSKA - publicystka, krytyk literacki - Warszawa.
Sławomir BALCERZAK – opozycjonista z czasów PRL, członek-założyciel NZS w Koszalinie. 
Tomasz BALICZAK -  przewodniczący klubu Gazety Polskiej w Nowym Sączu. 
Witold KOWALCZYK - działacz antykomunistyczny, redaktor trybunalscy.pl. 
Grzegorz MANDERA - antykomunista, obywatel żyjący według zasad Bóg Honor Ojczyzna, Klub GP Tychy.  Sławomir BALCERZAK - opozycjonista z czasów PRL, członek-założyciel NZS w Koszalinie. 
Tomasz BALICZAK -  przewodniczący klubu Gazety Polskiej w Nowym Sączu. 
Witold KOWALCZYK - działacz antykomunistyczny , redaktor trybunalscy.pl 
Alicja SKRZYPICKA - Klub Gazety Polskiej w Lubinie
Marian RZEPA - działacz opozycji antykomunistycznej, Piekary Śląskie
Sławomir KARPIŃSKI - działacz opozycji w PRL, Prezes Stowarzyszenia "13 grudnia"- Warszawa
Danuta ROJEK-LENKIEWICZ - radca prawny, Wrocław-Warszawa
Tadeusz MISIORNY - działacz opozycji antykomunistycznej w stanie. Sekretarz Klubu GP  w Mrągowie. 
Andrzej DOBRZAŃSKI - działacz opozycji antykomunistycznej, członek Stowarzyszenia Wolnego Słowa Przewodniczący KZ NSZZ Solidarność W AMW Sinevia.
Hanka RICHTER - sympatyczka Gazety Polskiej i patriotka, Frankfurt nad Menem
Kazimierz M. JANECZKO - Rzecznik prasowy Klubu GP Dzierżoniów II. Redaktor naczelny "Głosu Wolnych Polaków", samorządowiec, publicysta, społecznik, emerytowany nauczyciel.
Andrzej i Maria DEMBIŃSCY - działalności opozycyjno-niepodleglościowA w Paryżu, w ramach założonego tam 31 stycznia 1982 roku Komitetu Informacji i Akcji dla Polski (KIAP) oraz niepodległościowego wydawnictwa "Editions Dembinski". Paryż - Warszawa
Andrzej WODA - przewodniczący Klubu Gazety Polskiej w Paryżu
Piotr JEGLIŃSKI - Warszawa, niezależny wydawca, działacz opozycji antykomunistycznej w PRL.
Celina ŻEBROWSKA - poszkodowana z Białegostoku.
Janusz KENIC - działacz opozycji antykomunistycznej w PRL.
Janusz FATYGA - działacz opozycji antykomunistycznej w PRL.
Andrzej OSIPOW - Gdańsk, działacz opozycji antykomunistycznej w PRL, wiceprzewodniczący Stowarzyszenia Godność.
Dariusz ŁASZYCA - Prezes Stowarzyszenia „Zlot Prawych”.
Albert ŁYJAK - redaktor naczelny „Gazety Obywatelskiej”
Zbigniew SIECZKOŚ -  Rzeszów działacz opozycji antykomunistycznej w PRL.


Materiały do pobrania w PDF:

Wydawca: Słowo Niezależne Sp. z o.o.

Polityka Prywatności

Copyright © 2020 niezalezna.pl