„Wielka Improwizacja. Bul Głowy do kwadratu” – tak zapowiada Paweł Zarzeczny nowy program „Olimpijski Bul Głowy”, który poprowadzi wspólnie z Krzysztofem Miklasem na antenie Telewizji Republika.

Specjalnie z okazji Igrzysk Olimpijskich codziennie o godzinie 21.00 w miejsce programu „Odkodujmy Polskę” Paweł Zarzeczny z Krzysztofem Miklasem będą w „Olimpijskim Bulu Głowy” odkodowywali nasze często schematyczne postrzeganie Olimpiady i patrzenie na sport. Ma być anegdotycznie i fantastycznie.

To ma być absolutnie nowa odsłona i parodia igrzysk, ale w sposób nie szkodzący sportowcom – zapowiada Paweł Zarzeczny. – Dwóch autorów: Paweł Zarzeczny: 0 występów na Igrzyskach i Krzysztof Miklas: 10 występów na Igrzyskach nie będą komentować wydarzeń, tylko rozmawiać ze sobą i otwierać oczy widzów. Na co? Zapraszamy, zobaczycie – dodaje Paweł Zarzeczny.

Olimpijski Bul Głowy, codziennie o godz. 21.00 – 21.30. Reżyseria – Paweł Zarzeczny Krzysztof Miklas; Wydawca – Tomasz Sarba; Produkcja – Telewizja Republika S.A.

Krzysztof Miklas – komentator sportowy, wieloletni dziennikarz TVP; redaktor naczelny TVP Polonia Sport; korespondent 10 Igrzysk Olimpijskich; organizator Światowych Igrzysk Polonijnych.
Paweł Zarzeczny – polski dziennikarz sportowy; ekspert telewizyjny; pisarz. Od lutego 2016 roku prowadzi na antenie Telewizji Republika autorski program na żywo „Bul Głowy”.