Do regularnej bijatyki między uchodźcami doszło w Federalnym Urzędzie ds. Migracji w Dortmundzie. Brali w niej udział nie tylko mężczyźni, dołączyły również kobiety. Imigranci okładali się po głowach krzesełkami, w efekcie czego kilkorgu z nich trzeba było udzielić pomocy medycznej. Pomieszczenie, w którym doszło do awantury, zostało zdemolowane. Wszystko zarejestrowała kamera.

„Kulturowego ubogacania” Europy przez islamskich uchodźców ciąg dalszy. Tym razem zademonstrowali, w jaki sposób rozwiązuje się u nich spory.

Do ostrej bijatyki między imigrantami doszło w dortmundzkim Federalnym Urzędzie ds. Migracji. Na nagraniu, które trafiło do sieci, widać, jak bijący się między sobą mężczyźni i kobiety rzucają krzesłami oraz niszczą pomieszczenie poczekalni. Najpierw były utarczki słowne, a potem rozpętała się bójka. Musiała wkroczyć policja.

Jak podały niemieckie służby, osoby, które uczestniczyły w awanturze, miały od 14 do 37 lat. Pięciorgu z nich – jednej kobiecie i czterem mężczyznom – udzielono pomocy medycznej. Natomiast trójka innych została aresztowana.

Zobacz wideo: