W Piotrkowie Trybunalskim odbył się XI Zjazd Klubów Gazety Polskiej, w którym udział wzięły setki osób. Spotkali się z nimi m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński, szef MON Antoni Macierewicz i wicepremier Mateusz Morawiecki. Próbując pokazać atmosferę panującą podczas trzydniowego Zjazdu prezentujemy fotogalerię autorstwa Filipa Błażejowskiego.


"Gazeta Polska odegrała wielką wolę w dziele odbudowany społeczeństwa obywatelskiego" – podkreślił prezydent Andrzej Duda w specjalnym liście skierowanym do uczestników XI Zjazdu Klubów "Gazety Polskiej".

CZYTAJ WIĘCEJ: Prezydent Duda napisał do uczestników XI Zjazdu Klubów Gazety Polskiej ZOBACZ LIST

List prezydenta odczytała pani Zofia Romaszewska
Przedstawiciele Klubów "Gazety Polskiej" zawsze pamiętają o Parze Prezydenckiej


- To dla mnie szczególne zaproszenie, które odpowiada potrzebie serca. Rzeczywiście byłem tu rok temu i rozmawialiśmy o perspektywie zwycięstwa. Dzisiaj mamy czasy dobre po zwycięstwie – powiedział Jarosław Kaczyński, który przyjął zaproszenie od organizatorów Zjazdu.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jarosław Kaczyński na Zjeździe Klubów GP: Państwo są elitąZ kolei minister obrony narodowej Antoni Macierewicz powiedział dzisiaj: – Spotykamy się siedem miesięcy pod wygranych wyborach parlamentarnych i rok po zwycięstwie prezydenta Andrzeja Duda. Znaleźliśmy się w nowej rzeczywistości, która jest kumulacją długiej drogi do niepodległości Polski, którą przemierzają Polacy od kilkudziesięciu lat.

CZYTAJ WIĘCEJ: Antoni Macierewicz na zjeździe Klubów „GP”: Żeby być porządnym człowiekiem, trzeba być patriotąOczywiście, na Zjeździe obecni byli dziennikarze "Gazety Polskiej" - tutaj redaktor naczelny Tomasz Sakiewicz i Dorota Kania.