„Nastolatki wykrzykujące bluzgi nie posługują się językiem Magdaleny Środy ani nawet dawkujących przekleństwa Pauliny Młynarskiej czy Manueli Gretkowskiej. One o tych nudziarach nie słyszały, za to wszystkie znają Martę Linkiewicz, chwalącą się uprawianiem seksu zbiorowego oraz tym, że ma „największe zasięgi w Polsce poza Robertem Lewandowskim”. Linkiewicz była na proteście, a Maja Staśko z „Krytyki Politycznej” umieściła ją na pierwszej linii protestów, zaliczając do… „czwartej fali feminizmu”. Dla tych, którzy nie interesowali się w ostatnich latach tym, co ogląda nasza młodzież, to będzie odkrycie”.
- przestrzega Piotr Lisiewicz. 

Ponadto w numerze:

  • Walka Jana Pawła II ze „wstrząsającą zbrodnią” pedofilii 

„Jan Paweł II był pierwszym papieżem, który zmierzył się ze zjawiskiem pedofilii w Kościele, i pierwszym, który zaostrzył prawodawstwo kościelne w tej kwestii. Machina propagandowa wymierzona w papieża, pełna hejtu i haseł nierzadko rodem z kloaki, nie liczy się z faktami, kłamliwie uznając Jana Pawła II za obrońcę pedofilów”.
- czytamy w tekście publicystycznym Grzegorza Polaka, zastępcy dyrektora Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego w Warszawie..   

  • Samotna śmierć w czasie pandemii. Restrykcyjne wytyczne obchodzenia się z ciałami zmarłych

„Polacy w samotności umierają na COVID-19. Czasami widzą tylko ubranych w białe kombinezony medyków w maskach. Nie mają szansy, by pożegnać się z najbliższymi. Ci z kolei nie mogą później zobaczyć ciała zmarłego. A narażeni na chorobę są nie tylko najstarsi.”. 
- ujawnia w swoim artykule Hubert Kowalski.

  • Polowanie na prokuratorów. Akty zemsty recydywistów

„W ostatnich latach coraz częściej dochodzi do zleceń zabójstw prokuratorów. Stoją za tym bandyci, którzy w śledczych upatrują swoich śmiertelnych wrogów. Gangsterskie zlecenia dotyczą nie tylko prokuratorów i policjantów prowadzących śledztwa, lecz także tych, którzy te postępowania nadzorują. ”.
- ujawnia Dorota Kania.

Tygodnik Gazeta Polska dostępny w wygodnej prenumeracie cyfrowej
Szczegóły dotyczące prenumeraty w czasie kwarantanny można znaleźć na stronie https://prenumerata.swsmedia.pl/ oraz pod numerem telefonu 605 900 002 lub 501 678 819

W numerze plastusiowy komentarz Barbary Pieli

Gazeta Polska - tygodnik niepodległego Polaka

Czytaj w tygodniku „Gazeta Polska”.
Tygodnik dostępny również w wygodnej prenumeracie cyfrowej.