Moc silnika benzynowego wsparta mocą 60 KM wytwarzaną przez silnik elektryczny daje łącznie moc 190 KM (w wersji Limited) i 240 KM (w wersji Trailhawk i S). W silniku elektrycznym moment obrotowy wynosi 250 Nm, a w spalinowym 270 Nm. Ich połączenie daje możliwość przyspieszenia od 0 do 100km/h w ok. 7,5 sekundy i prędkość 130 km/h w trybie elektrycznym i 200 km/h w trybie hybrydowym.

Nowe hybrydy Jeepa typu plug-in posiadają trzy tryby pracy: hybrydowy, elektryczny i E-save, które aktywować można, używając selektora trybu jazdy znajdującego się obok dźwigni zmiany biegów.

Nowe modele Jeep: Renegade 4xe i Compass 4xe są już dostępne w sprzedaży w salonach dealerskich w całej Polsce. Ponadto pod koniec roku planowana jest europejska i polska premiera potężnego pickupa zbudowanego na bazie Jeepa Wranglera, czyli Jeep Gladiator. Oba samochody przyjadą w grudniu do Polski, a w przyszłym roku ruszy ich sprzedaż.

Następną nowością, zaprezentowaną na razie jako koncept, będzie powrót auta-legendy, czyli Jeepa Grand Wagoneer. To luksusowy, potężny samochód, który stworzył segment luksusowych SUV-ów w latach 60-tych.

Kolejną premierą będzie tradycyjny model Wrangler, którego tradycyjna, spalinowa odmiana świetnie sprzedaje się w Polsce.