Opadł kurz po kampanii wyborczej, która okazała się zwycięską dla prezydenta Andrzeja Dudy. W drugiej turze wyborów walczący o reelekcję kandydat Zjednoczonej Prawicy uzyskał 51,03 proc. głosów, Rafał Trzaskowski - 48,97 proc. 

Tymczasem portal Niezalezna.pl dotarł do... laurek, jakie w trakcie kampanii otrzymywał od dzieci Andrzej Duda. Są wzruszające!

Nasz prezydent Andrzej Duda. #RODZINA. Prezydent Polskich spraw

- widzimy na dziele autorstwa Kornelka z Przemyśla opatrzonego rysunkiem mamy, taty, syna i córeczki trzymających się za ręce.

Mały Albert zaś zaprasza prezydenta "na kawkę" (podał adres i numer telefonu), a ośmioletnia Lena dziękuje "Panu Andrzejowi", że mogła wrócić do Polski.

Inne dziecko zapewnia: "Pan Andrzej Duda wygra" i pisze "stolat niech żyje" (pisownia oryginalna).

Dla "Kochanego Pana Prezydenta" kwiecisty kolaż zrobiła Ewunia z Małopolski, zaś Faustynka z Boguszy narysowała prezydenta na scenie z mikrofonem przemawiającego do tłumu ludzi w różnym wieku trzymających polskie flagi.

Wśród laurek jest też zrobiona przez starsze dzieci, które dziękują m.in. za program 500 plus i "godne reprezentowanie Polski na arenie międzynarodowej" oraz proszą o "obronę prawdy historycznej o Polsce na świecie".

A im młodsze dzieci brały kredki w swoje ręce, tym laurki są bardziej rozczulające.

ZOBACZCIE naszą fotogalerię. Takie prezenty dostaje Andrzej Duda od najmłodszych!