Kamil Stoch w swojej sportowej karierze osiągnął niemal wszystko. Trzykrotny mistrz olimpijski od lat jest liderem polskiej reprezentacji i wzorem do naśladowania dla młodszych zawodników. W ostatnim sezonie miał lepsze i gorsze momenty, co spowodowało pojawienie się plotek o możliwym zakończeniu przez niego kariery sportowej.

Kamil Stoch miewał w ostatnim sezonie gorsze chwile, ale zakończył go po mistrzowsku wygrywając cykl Raw Air

Sam Stoch tylko podsycał te informacje mówiąc, że po sezonie zastanowi się "co dalej". Ostatnio jednak przyznał w rozmowie z TVP Sport, że na razie nie zawiesi nart na kołku:

Cały czas mi się chce. Mam gorsze momenty, ale nie chodzi o zmęczenie skokami, a wszystkim, co wokół, bo mam sporo innych obowiązków. Wszystko jednak da się ogarnąć i w ostatnich latach ja i wszyscy wkoło mnie, choćby mój menedżer, czyli żona, poukładaliśmy wszystko tak, jak trzeba. Dzięki temu dalej mam siłę i energię na to, co w mojej pracy najważniejsze.

Zawodnik, który w maju będzie obchodził 33 urodziny ma już jednak plany na sportową emeryturę. Przyszłość wiąże z zawodem trenera i myśli o pracy ze swoimi następcami w klubie w Zakopanem.