Portal Niezalezna.pl wystartował z akcją #DziękujemyZaOdwagę. Dziękujemy w niej - za pośrednictwem mediów społecznościowych - bohaterom trudnych dni, w których zmagamy się z epidemią COVID-19.

Takich ludzi nie brakuje i zasługują oni na szczególne wyróżnienie. Swoje podziękowania zamieszczamy pod hasztagiem #DziękujemyZaOdwagę w mediach społecznościowych!

O akcji mówił Michał Rachoń.

Ich praca jest konieczna, abyśmy jako społeczeństwo, jako państwo, mogli w miarę normalnie funkcjonować. Aby nasze jedzenie znajdowało się w sklepach, aby zostało tam dowiezione, żebyśmy mogli dojechać codziennie do pracy. Codziennie ryzykują ludzie, którzy nas leczą, dostarczają i sprzedają w aptekach lekarstwa, a także zabezpieczają skomplikowany system powstrzymywania koronawirusa

- mówił.

Pamiętajmy o tym przy najbliższych spotkaniach z tymi ludźmi, miejmy dla nich dobre słowo i podziękujmy im za pracę 

 - apelował.

Jako jeden z pierwszych spotów nagrała dziennikarka Telewizji Republika Ilona Januszewska! W nagraniu podziękowała wszystkim, którzy z narażeniem życia niestrudzenie kontynuują swoją pracę.

Dziś publikujemy kolejny spot, tym razem z udziałem dziennikarzy, polityków, aktorów, projektantów mody. Wśród nich jest m.in. Jarosław Jakimowicz i Michał Rachoń.

OBEJRZYJ NAJNOWSZY SPOT!