"To kampania wyborcza, która napisze przyszłość naszą, naszych rodzin, naszych dzieci, która zdecyduje o przyszłości Polski i Europy" - przekonywał Arłukowicz podczas prezentacji hasła na konferencji prasowej w Warszawie. "Stajemy do bardzo trudnego boju" - dodał.

Zwracając się do Polek i Polaków, Arłukowicz zaznaczył, że sztab Kidawy-Błońskiej "chce wlać w nich optymizm, bo rzeczy niemożliwe są do zrobienia". "Musimy wierzyć w to, że kampania będzie zwycięska" - oświadczył.

Szef kampanii, prezentując hasło wyborcze: "Prawdziwa prezydent. Pewna Polska" podkreślił, że Polska potrzebuje prawdziwego prezydenta, którego "szefem są Polki i Polacy, a nie prezydenta, którego szefem jest Jarosław Kaczyński". Stwierdził też, że "Polska pogrąża się dzisiaj w chaosie, jeśli spojrzymy na nasze szkoły, szpitale, sądy, (a) Polska potrzebuje pewnej przyszłości".

Arłukowicz zapowiedział też, że sztab Małgorzaty-Kidawy Błońskiej wyrusza w "wielką kampanijną podróż".

Podkreślił, że będzie to podróż skierowana do... ludzi dobrej woli. 

Chcemy przemierzyć Polskę wzdłuż i wszerz. Chcemy przekonać młodszych i starszych, dziewczyny i chłopaków, kobiety i mężczyzn, nasze babcie i dziadków, do tego, żebyśmy zmienili Polskę"

- mówił szef kampanii.

A jak internauci oceniają hasło wyborcze kandydatki Platformy Obywatelskiej i jej billboard? Wiele osób uważa, że Małgorzata Kidawa-Błońska została zbyt mocno "podrasowana" przez grafika.