Zasięg internetu powoduje, że niespotykane brednie przebijają się do życia politycznego, a nawet mogą wywołać chaos. Taki był przypadek posła Majki (Kukuiz’15, następnie Konfederacja), który nasłuchawszy się banialuk Ewy Paweli, złożył interpelację poselską przeciwko budowie 5G.

Pawela od kilku lat czynna jest w ruchu antyszczepionkowym, a pojawienie się technologii 5G i wpływ skrajnie prorosyjskiej i chorobliwie antysemickiej wolnej Polski pozwoliły jej na stworzenie teorii likwidacji życia na ziemi.

Przymusowe szczepienia mają z jednej strony doprowadzić do wywołania pandemii w celu ograniczenia liczby ludzi na ziemi do 0,5 mln, a z drugiej wraz ze szczepionką mają być wprowadzane do organizmu nanocząsteczki, które za pomocą fal niskich częstotliwości wysyłanych m.in. przez Wi-Fi umożliwią sterowanie ludzkim umysłem i zachowaniem.

Technologia 5G ma w ciągu trzech pokoleń spowodować zanik życia na Ziemi, wszystko to zostało już postanowione na konferencji w Warszawie w 1973 roku. Sama Pawela jest tak groźna, że światowi globaliści wprowadzają ją w letarg za pomocą fal niskich częstotliwości. Jej filmiki oglądają tysiące ludzi i już jesteśmy świadkami powstawania ruchu przeciwko 5G. Wrogą technologię oczywiście opracowano w Izraelu w celu zniszczenia życia i narodu polskiego.