Reprezentanci Koalicji Obywatelskiej podczas wizyty w województwie świętokrzyskim, rano na miejskim targowisku rozmawiali z mieszkańcami Jędrzejowa. Spotkali się też z członkiniami Koła Gospodyń Wiejskich w miejscowości Bogucice Pierwsze i odwiedzili Busko-Zdrój. Z Kielc pojechali do Skarżyska-Kamiennej i Starachowic

Borys Budka podkreślił na konferencji prasowej w Kielcach, że podczas spotkań z mieszkańcami kilku miast regionu, działacze Koalicji zachęcali do śledzenia forum programowego. Ale nie tylko... Jak przyznała posłanka PO-KO Monika Wielichowska, działacze Platformy zachęcali też do... udziału w forum i zabrania głosu w panelach.

Dwudniowe Forum Programowe Koalicji Obywatelskiej (PO, Nowoczesna, Inicjatywa Polska) odbędzie się w piątek i w sobotę... w stołecznym Pałacu Kultury i Nauki.

Okazuje się więc, że politycy Platformy Obywatelskiej nie wyciągnęli wniosków po wpadce Bartosza Arłukowicza, który zapraszał do Warszawy... wyborcę z Suwałk. "Przepraszam bardzo... Ja z Suwałk mam jechać do pana do Warszawy na rozmowę?" – zapytał zdezorientowany mężczyzna.

Czyżby Platforma Obywatelska miała problem z zapełnieniem sali na konwencję? Kolejne zaproszenia dla wyborców z odległych miejscowości od stolicy mogą na to wskazywać...