Już w niedzielę 26 maja Polacy pójdą do urn wyborczych, by zdecydować, czy chcą w Parlamencie Europejskim reprezentacji ludzi, którzy dbają o polski interes narodowy, polską rodzinę, polskie sprawy, jak obecna Zjednoczona Prawica, czy tych z Koalicji Europejskiej, Wiosny i innych, którzy chcą reprezentować utopijne, czasami wręcz antypolskie idee. To są ważne wybory. Na pewno nie można ich traktować w kategorii folkloru politycznego.

 Kluczowe, żebyśmy poszli na wybory i glosowali za Europą Ojczyzn. Dla Polaków najważniejsza jest bowiem racja stanu naszego państwa. Tymczasem w ostatnich miesiącach widzieliśmy działania niektórych polityków opozycji w Parlamencie Europejskim, którzy głosowali nawet przeciwko interesom Polaków. Dlatego wybory 26 maja mają olbrzymie znaczenie dla Polski i jej pozycji w Europie.
Obecną kampanię zdominowała przede wszystkim walka z PiS, opozycja skupia się na odwracaniu uwagi od najważniejszych spraw, od tego jak skutecznie PiS realizuje program dla Polski i Polaków. A o czym mówi opozycja… Tylko o tym, że PiS trzeba odsunąć od władzy. Zresztą zwróćmy uwagę na skład list - czy w dużej mierze to nie te same nazwiska, które za poprzednich rządów zwijały Polskę powiatową?

- podkreśla Beata Dróżdż, kandydatka PiS (okręg łódzki, lista nr 4, miejsce 4) do Parlamentu Europejskiego, szefowa Klubu Gazety Polskiej w Piotrkowie Trybunalskim. I tłumaczy, że Unia Europejska powinna być wspólnotą suwerennych państw.

4 czerwca 1992 r. obalany premier Jan Olszewski pytał w Sejmie: „Czyja będzie Polska?”. Nie chodziło mu wyłącznie o to, kto będzie rządził dalej w Polsce, ale o to, jak ukształtują się stosunki własnościowe. Dlatego środowisko „Gazety Polskiej”, idąc za myślą premiera Jana Olszewskiego, proponuje koszulki z hasłem „Czyja będzie Polska?”.

Koszulki można nabyć przy zamówieniu prenumeraty tygodnika „Gazeta Polska” (https://prenumerata.gazetapolska.pl/) oraz kupić w sklepie tygodnika: www.sklep.gazetapolska.pl.
Koszulki będą dostępne od dziś!