Walkę Platformy Obywatelskiej z demokratycznie wybraną władzą opisywano już na wiele sposobów, ale ten zaskoczył chyba wszystkich:

Przypomnę trochę strasznie dawne czasy. Wtedy, kiedy jeszcze dinozaury były, a ludzie nie mieli strzelb i nowoczesnej broni, która pozwoliłaby ich zabić. Wie pani co robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura. Wiadomo, że od jednego rzucenia na pewno nie padł. Ale jeśli przez miesiąc, dwa rzucali tymi kamieniami, to go na tyle osłabili, że mogli go pokonać

- powiedziała dziś Ewa Kopacz w jednym z wywiadów. Była premier mogła nie do końca uważać na lekcjach, bowiem internauci przypominają, że dinozaury wyginęły długo przed tym, jak na ziemi pojawił się przodek współczesnego człowieka.

Tymczasem, na Twitterze nie brakuje prawdziwych hitów związanych z wypowiedzią Kopacz. Memy, które pokazują "wyginięcie dinozaurów", ubawią Was do łez!

 Kreatywność twitterowiczów nie zna granic i pojawiają się też filmiki.

Do tej pory z ciekawych i "memicznych" wypowiedzi słynął poseł Ryszard Petru, jednak Ewa Kopacz dzisiejszymi wypowiedziami rzuciła mu poważne wyzwanie. To też zostało zauważone. 

Sytuację wykorzystali też producenci zabawek, którzy zamieścili... reklamę pod hashtagiem #dinozaury, przedstawiającą zestaw edukacyjny dla dzieci poświęcony właśnie dinozaurom i pojawieniu się ludzi na ziemi. Może ktoś to sprezentuje Ewie Kopacz?