Joanna Jędrzejczyk, zawodniczka słynnej federacji UFC, pojawiła się wczoraj w Olszewie-Borkach na spotkaniu swojego kuzyna Karola z mieszkańcami gminy. Karol Jędrzejczyk jest jednym z czterech kandydatów na wójta gminy.

Bardzo miło mi tu gościć, ta gmina nie jest mi obca. Ja od małego pamiętam, że każde wakacje spędzałam tutaj z chłopakami, bo  nasi rodzice są braćmi. Karol wspomniał o wielu rzeczach, ale nie wspomniał najważniejszego. Jest młodym, ambitnym człowiekiem. Ciężką pracą można osiągnąć bardzo wiele, nieważne w jakim wieku jesteśmy i z jakiej miejscowości pochodzimy.

- mówiła podczas spotkania z mieszkańcami gminy.

Komplementowała też swojego kuzyna mówiąc, że jest on odpowiednim człowiekiem na stanowisko wójta.

Karol jest młodym człowiekiem, doktorantem prawa, będzie tym wójtem, bo ja w to bardzo mocno wierzę. Jest managerem, o niego się biły największe firmy, jeżeli chodzi o Polskę. Nie prowadzi interesów regionalnie, tylko na arenie europejskiej i światowej w tak młodym wieku. Dlaczego? Bo za tym nazwiskiem idzie przede wszystkim wiedza i doświadczenie.To nie są tylko obietnice. To człowiek, który jak postawi sobie zadanie, to je zrealizuje, chociażby miał nie spać kilka nocy

- dodała. 

Z takim wsparciem o sukces może być łatwiej, ale wyborcza walka nie będzie łatwa. Wójtem chce zostać również obecnie rządzący Krzysztof Szewczyk, kandydatka PiS Aneta Larent i kolejny z kandydatów niezależnych - Andrzej Rybakiewicz.