- Będzie pan prezydentem, na 99 procent - powiedział jeden z mieszkańców Warszawy, który przybył na spotkanie z Patrykiem Jakim. Uśmiechnięty minister Jaki podziękował za miłe słowa, ale wtedy okazało się, dlaczego rozmawiający z nim mężczyzna myśli w ten sposób. Okazuje się, że... żałuje on głosowania na Hannę Gronkiewicz-Waltz.

Błąd zrobiłem 8 lat temu czy nawet więcej, jak na Hankę głosowałem. Błąd popełniłem i tego bardzo żałuję, a pan jest bardzo pracowity i bardzo uczciwy człowiek i Pan wygra

- powiedział mężczyzna do Patryka Jakiego.

Kandydat PiS na prezydenta Warszawy kontynuuje akcję "100imyPodBlokiem", w ramach której spotyka się z mieszkańcami stolicy w różnych dzielnicach. Dziś zawitał do dzielnicy Ursus, o której położeniu Rafał Trzaskowski - kandydat PO i Nowoczesnej na włodarza stolicy - nie miał większego pojęcia.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jak zna Warszawę Rafał Trzaskowski? TE słowa pogrążają kandydata na prezydenta miasta. WIDEO

To nie pierwszy raz, gdy akcja Patryka Jakiego spotyka się z pozytywnym odzewem. Kilka dni temu do Patryka Jakiego podszedł mężczyzna w koszulce Legii Warszawa, zapewniając o swoim poparciu dla kandydata PiS.