Rada Gospodarcza Strefy Wolnego Słowa od początku istnienia za główny cel swojej działalności postawiła sobie pomoc w rozwijaniu siły i znaczenia polskiego kapitału narodowego. Stąd bardzo duże zaangażowanie jej przedstawicieli w działaniach na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, a także aktywność związana z nową ustawą o zamówieniach publicznych oraz praca na rzecz eliminacji zatorów płatniczych w Polsce. 


– Podczas piątkowego posiedzenia będziemy mieli także przyjemność zaprezentować przyjęty przez zarząd Rady dokument omawiający najważniejsze problemy, z jakimi zmagają się małe i średnie firmy, oraz propozycje, jak sobie z nimi radzić – mówią organizatorzy.

Przedstawiciele Rady na swoje posiedzenie zaprosili znamienitych gości, m.in. Ministra Inwestycji i Rozwoju Jerzego Kwiecińskiego, wiceprezesa PKO BP Maksa Kraczkowskiego oraz panią poseł Agnieszkę Ścigaj.
My spotkamy się z nimi w naszym studio, gdzie porozmawiamy m.in. na temat programu „Mieszkanie Plus” w jego trzech wymiarach: finansowym, prawnym i społecznym, o ekonomii społecznej i nowej ustawie o zamówieniach publicznych, czy problemach, jakie napotykają polskie firm w kwestii kredytów bankowych.

Zapraszamy w piątek od godz. 14.00:
Transmisja na żywo tylko u nas!