Wszyscy pamiętamy wpadkę jednej z prezenterek TVN-u, która ogłosiła, że Cristiano Ronaldo w meczu Portugalia-Hiszpania strzelił dwa "tak zwane hat-tricki". Tak naprawdę Ronaldo strzelił oczywiście jednego hat-tricka, bowiem jest to określenie na zdobycie trzech bramek w meczu. Skąd pomysł na taką wypowiedź? To już pytanie do wydawców TVN...

Warto powiedzieć, że dwa z goli w tym meczu, które należały oczywiście do Cristiano Ronaldo, to tzw. hat-tricki. I dzięki temu Cristiano przeszedł właśnie do historii mistrzostw świata, ponieważ okazuje się, że jest najstarszym zawodnikiem, który wykonał takie zagranie

Przez kilka dni prezenterka TVN była na ustach wszystkich kibiców w naszym kraju. Internauci ledwo zdążyli zapomnieć o wyczynie młodej prezenterki, a już informują o kolejnej wpadce. Tym razem dotyczyła ona serii rzutów karnych.

Trudno, by seria rzutów karnych przeprowadzana była w fazie grupowej, gdzie gra się tylko 90 minut. TVN wyznacza nowe trendy w sprawozdaniach z mundialu, tegoroczne Mistrzostwa Świata są dla nich wyjątkowo nieudane pod względem liczby wpadek.

Ale cóż, znana przyśpiewka brzmi "już za cztery lata Polska będzie mistrzem świata" - być może za cztery lata niektórzy dziennikarze będą już znali przepisy gry w piłkę nożną.