Poseł Misiło znany jest z publicznego obrażania innych osób. Kilka dni temu za publiczne oszczerstwa doczekał się nawet pozwu od Bartłomieja Misiewicza, byłego rzecznika prasowego MON.

Poseł Nowoczesnej 3 marca na antenie TVP Info powiedział:

Kilka dni temu złożyłem interpelację do Ministerstwa Obrony Narodowej, aby pan Błaszczak zechciał udostępnić nam wykaz wszystkich transakcji na kartach kredytowych, bo chciałbym się dowiedzieć, czy pan Misiewicz nie kupował narkotyków na przykład w jednym z klubów nocnych, płacąc kartą kredytową. Ja nie mówię, że płacił; ja mówię, że chciałbym się dowiedzieć, czy czasem nie płacił.

Bartłomiej Misiewicz pozwał kilka dni temu posła Nowoczesnej o ochronę dóbr osobistych. Domaga się publikacji przeprosin na antenie TVP oraz 40 tys. zł na cele charytatywne. Chodzi o skandaliczną wypowiedź parlamentarnego kolegi Ryszarda Petru w programie Michała Rachonia. CZYTAJ WIĘCEJ.

Najwidoczniej niewiele dało to do myślenia posłowi Nowoczesnej. Tym razem na Twitterze obraził Jacka Sasina, Michała Rachonia i Telewizję Polską: