​Polski bokser na deskach

​Polski bokser na deskach - niezalezna.pl
foto: Legionisci.com

Andrzej Fonfara przegrał rewanżową walkę o mistrzostwo świata WBC w kat. półciężkiej z broniącym tytułu Kanadyjczykiem Adonisem Stevensonem. Polak znalazł się na deskach już w pierwszej rundzie, a w drugiej trener Fonfary zdecydował o poddaniu reprezentanta biało-czerwonych.

Fonfara już po raz drugi próbował pozbawić Stevensona mistrzowskiego pasa. Przed trzema laty przegrał, ale na punkty. Tym razem było niestety dużo gorzej. - Czekałem na okazję, ale nie musiałem długo czekać. Kiedy pojawiła się szansa, to ją wykorzystałem i było po walce. Pokazałem, że jestem Supermanem i mogę wygrać z każdym - mówił po walce Kanadyjczyk.

Już w pierwszej rundzie rewanżu Fonfara znalazł się na deskach. Zdołał dotrwać do gongu, ale w następnym starciu został zasypany gradem ciosów, a trener polskiego zawodnika Virgil Hunter zdecydowanym gestem zadecydował o przerwaniu walki - czytamy w depeszy PAP.


- Jeden cios nad opuszczoną ręką zmienił wszystko. Od tego momentu nie byłem już sobą. Stevenson jest wielkim mistrzem, czułem jego ciosy lewą ręką. Niestety, rewanż nie poszedł po mojej myśli, muszę wrócić do treningów - ocenił Fonfara.


Statystyki Fonfary w boksie zawodowym to 29 zwycięstw i pięć porażek. Stevensona - 29-1. Kanadyjczyk obronił tytuł mistrza świata już po raz ósmy.

Opinie użytkowników

Tak to jest jak się wystawia ciecia vs profi.

Do Olo.CIEC to ty jestes,juz cie widze po walce ze Stevensone=CIECZU.

Andrzej - obiecuje, że wróci silniejszy.

Ale obrona i unik do poprawy ...

How To Win A Street Fight WIth Head Movement, Learn Simple (But Awesome)

https://www.youtube.com/watch?...

a gdzie seksowne zdjęcie Fanfary na deskach ?

Do Baba Jaga.Wkrodce zostanie opublikowane,jak mu cagniesz.

Stevenson jest za silny,zadna zmiana trenera nie pomoze ani treningi,on poradzil by sobie w wage ciezkiej.

E tam za silny ! Bredzisz mośku. Siła to waga ! a nadwyżka to doping !
Ten Kanadol ma dobrego doradcę dopingowego i bierze najnowszy i nalepszy
doping ! Trzeba go tylko dobrze skontrolować i będzie po sprawie !

Ty sie znasz na bokse,jak swina na niebie=sam jestes nacpany.

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.