Ohydny wybryk w kościele

Ohydny wybryk w kościele - niezalezna.pl
foto: pixabay.com

Gdańska policja zatrzymała nastolatków, którzy w Niedzielą Palmową w kropielnicy z wodą święconą umieścili fekalia oraz rybie głowy.

Do chuligańskiego wybryku doszło w kościele w dzielnicy Żabianka, wieczorem, w Niedzielę Palmową. Dopuścili się go dwaj 16-latkowie: jeden z Gdyni, drugi z Gdańska. Nastolatkowie usłyszeli już zarzuty.

Sprawcy są podejrzani o obrazę uczuć religijnych. Przez czyn nastolatków mogło dojść do znieważanie miejsca sakralnego. Policja dowiedziała się o zdarzeniu następnego dnia. Na razie wiadomo jedynie, że tylko jeden z zatrzymanych częściowo przyznał się do zarzucanych mu czynów.

O karze dla nastolatków zadecyduje sąd rodzinny.

Opinie użytkowników

Ot koguciki nie spróbują taki numerek w meczcie najlepiej w Arabi.Wtedy ,uznam ich za kozaków.
A tak to dla mnie tania gówniażeria

Przeczytałam wszystkie komentarze. Miałam się nie odzywać.Ale ktoś napisał,że najgorsi są ci co milczą. Byłam na cmentarzach w Lipnie i w Skępem w Wielki Piątek. I takiego wysypu wyrostków wałęsających się między grobami, chowających się za pomnikami z testerami w dłoniach, jeszcze nie widziałam. Właśnie testowali na ludziach myjących pomniki aplikacje PSI, które rozlużniają wewnętrzne zwieracze pęcherza moczowego i odbytu co powoduje niekontrolowany wypływ moczu i kału przy całkowitym zdrowiu.Mało tego. Testerami a raczej terrorystami były tez pary kobieta i mężczyzna, starsi pojedyńczy panowie oraz młodzież. Jednym zrobiłam foto telefonem komórkowym. Na widok aparatu foto uciekali ze śmiechem.Kto ich przysłał w takim dniu ważnym dla chrześcijan i polaków na polskie cmentarze?W Skępem tej nocy rozbito 30 pomników.A inni wybrali atak na święconą wodę a kościele.

Za karę niech to zjedzą !

wnuki Bolka?

spektakl "Klątwa". wydaje plony , mnoży szatańskie nasienie
zresocjalizować ich przez egzorcystów

To nasladowcy UBolka Wałęst.On w młodości też szczał do kropielnicy.

a tam śmierdzi! "A to Polska właśnie!" i po co jechać do tego chorego bolszewickiego kraju któru szcza do kropielnic i zniczy! to jest chory, upośledzony kraj. I nie chodzi tylko o internetowych trolli... Ostatnio nawiązałem niestety kontakt ze swoimi dawnymi kolegami i koleżankami ze swojej klasy maturalnej (Matura 78...) i co ? tzw. wykształceni z wielkich miast to są klienci PO/WSI/SB i przekrętu po 1989 roku... chore to jest, nie jadę do tego potwornego kraju, nie kupuję "polskich" wyrobów... pierogi lępie sam... a propos... moje tzw "ruskie" pierogi (ziemniaki i ser) to nazywają się od dawna 'Pierogi Kresowe' albo 'Frontiere Pierogi'

Gimbusy - produkt oświatowy PO. Tylko po co ten sąd? Wpier.. gówniarzom publicznie, przed szkołą po kilka kijów, i tanio i skutecznie.

jesteś upośledzony

On nie,Ty tak .

Ryba jest symbolem chrześcijan. Powrót do korzeni.

Ja bym gówniarzy zresocjalizował... Półprodukt postgimbazjalny.

Te pomioty poszły za przykładem noblisty ,który się chwalił, ż sikał do kropielnicy. a umyć im w tym głowy to może zmądrzeją.

Ja myślę, że to jednak pomioty palikociarskie. Obiecali im
darmowe bilety na spektakt "Klątwa".

Godni naśladowcy Bolka, który sikał do chrzcielnicy.

ohydny efekt oddzialywania bezkarnych ''rezyserow'' i ''aktorow''

Tak ukarać by zapamiętali na całe życie.
Mimo że młodociani powinni odpracować ok 320 godzin w Hospicjum pod nadzorem personelu -zdejmowanie pampersów , mycie chorych i zakładanie nowych pampersów oraz sprzątanie WC.

nie w hospicjum ta praca a w szpitalu więziennym.

Za taki wybryk nie więzienie, trzeba debila resortowego umieścić w FEKALIACH przynajmniej na okres 30 dni, PO tym dać sprzątanie publicznych kibli, a do tego bym nakazał Adamowiczowi myć tego debila od gówien, tak że dwóch h-ji komunistycznych byli by z gównem na co dzień.

Ideowe dzieci Adamowicza

podsumowanie!
nic dodać nic ująć!
ten Adamowicz,to ohyda lewacka!
oglądałem go w TVP chyba Anity Gargas,to cham, nie prezydent miasta i ta ekstrema,która go wsPOmagała!

Nazywajmy rzeczy po imieniu - to antychrześcijański czyn.

CZY TO NIE WNUCZKI BOLKA tam ich na tony p SLOMKA SIEDZI ZE CZAPKI W SADZIE NIE ZDIOL CIEKAWE CZY CHOLOTA TEZ BEDZIE SIEDZIEC SZCZONY UBEKOW za torebke marychuany a moze tam ksiezulek jak ten taki wieprz sowa lobbysta lobbowac za uchodzcami

Może to byli pacjenci od Kopaczki dlatego ten atak na Kościół i wiernych zupełnie jak ich mentorka.

Caly czas fakty potwierdzaja moja opinie, ze w Polsce jest wiecej zlych niz dobrych obywateli.Osiagniecia Przestepczej Organizacji w "wyhodowaniu" POdlego sPOleczenstwa sa POrazajace.

Najwięcej to jest tych "ostrożnych " i nijakich , oni patrzą z boku do niczego się nie mieszają ,taka papkowata, strachem podszyta gawiedź.

Środowisko GWniane, MefistofeLisa, POlityki, czy PO.Nmuny się świetnie ubawiło zapewne tym dowcipem. Wszak ich propaganda antykościelna przyniosła owocki.

To są nieszczęsne POmioty .nowoczesnych rodziców i uczniowie nauczycieli od tow.Broniarza, którzy zostawili, jak Kopacz, sumienie na śmietniku i realizują Owsiakowe "róbta co chceta"

Wnuki Wałęsy???

POganie po krasnoarmiejcach !

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.