Umowa z FSB to nie wszystko

Umowa z FSB to nie wszystko - niezalezna.pl
foto:

Nie tylko współpraca Służby Kontrwywiadu Wojskowego z rosyjską Federalną Służbą Bezpieczeństwa za czasów PO-PSL budzi poważne wątpliwości. SKW z tego czasu ma znacznie więcej na sumieniu.

Jedną z bardziej kompromitujących spraw jest doprowadzenie do dymisji wiceministra obrony narodowej gen. Waldemara Skrzypczaka. To współpracownik SKW z bliskiego otoczenia generała wplótł go w sieć intryg i przeprowadził prowokację. Wątpliwości budzi też motywacja SKW, która mogła działać na zlecenie przedstawicieli sektora zbrojeniowego chcących „odstrzelić” Skrzypczaka. Służbę kompromituje też próba sprzedaży przez jednego z jej współpracowników dokumentacji medycznej ówczesnego szefa Sztabu Generalnego WP. Wiem o tym, bo i mnie proponowano zakup tych materiałów. Nikt nie został jednak za to pociągnięty do odpowiedzialności, a sprawę zamieciono pod dywan.

Opinie użytkowników

jak takie m isie co zawsze niewinnie dają sie wyprowadzić w pole mają kierować obroną Polski, co to za generałowie co nigdy oprócz polowań organizowanych nigdy broni nie użyli, nigdy niczego nie obronli oprócz swoich spółek i mafijnych układów. Nawet tak zwanego mundury ich tłuste brzuszyska nie potrafią właściwie nosić. To mafijny zbiór pajaców a nie wojsko.

Dziekuje za cenne informacje n/t przemyslu zbrojeniowego zawarte w tym i w poprzednim artukule.

Ale odkrycie...Smutne.

Atak medialny na profesora Cieszewskiego.
http://pressmania.pl/prof-chri...
https://www.youtube.com/watch?...
Internet powoduje że tacy jak red.Ziemkiewicz mogą to przeczytać.

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.