Premiera nowej płyty zespołu NaVi
Po czterech latach od debiutanckiego albumu „Siedem żyć“ (2013) oraz po roku od drugiej płyty „Piorunochron“ (2016), zespół NaVi daje o sobie znać krążkiem „Introspekcje“.

Podobnie do poprzednich płyt, zespół NaVi kontynuuje nawigowanie po różnych stylach muzycznych. Tym razem obok piosenek typowo pop-rockowych zespół wplata też tak różnorodne style jak dance i punk! Za każdym razem wykazując się idealnym wyczuciem każdej stylistyki. Na przestrzeni ostatnich lat aż 5 piosenek zespołu pojawiło się w Muzycznej Jedynce, jako piosenki dnia. Tytuł płyty nawiązuje do tekstów piosenek NaVi, które w większości dotyczą tematyki szukania, bezpiecznego miejsca na świecie i podróżowania w głąb siebie, co jest też w pewnym sensie wyrażone samą nazwą zespołu. Płytą „Introspekcje“ zespół NaVi zaprasza do wspólnej muzycznej podróży.
 
24 kwietnia 2017 odbędzie się koncert promujący trzecią płytę zespołu w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.
 
Płyta „Introspekcje“ została nagrana w Woobie Doobie Studios przez zespół w składzie: Małgorzata Walenda, Paweł Poszytek, Łukasz Dudewicz i Przemek Kuczyński przy współudziale Michała Grymuzy i Wojtka Olszaka.
 
 
TrackLista:
 
Miasto lalek - (muz.:  Paweł Poszytek; sł.: Ela Grymuza) – 3:38
Uważaj - (muz.:  Michał Grymuza; sł.: Ela Grymuza) – 2:46
Bezsenność - (muz.:  Michał Grymuza; sł.: Ela Grymuza) – 3:33
Wolny tak, lekki tak – (muz i sł.: Przemysław Kuczyński) – 3:20
Teraz wiem - (muz.: Paweł Poszytek; sł.: Paweł Poszytek, Michał Grymuza) – 4:29
Introspekcje - (muz.:  Michał Grymuza; sł.: Ela Grymuza) – 3:24
Remont życia – (muz.:  Paweł Poszytek; sł.: Ela Grymuza) – 2:51
Zakręć mną - (muz. i sł.:  Paweł Poszytek) – 3:49
Przyszło raz - (muz.:  Michał Grymuza; sł.: Ela Grymuza) – 3:44
Kłamczucha - (muz.:  Paweł Poszytek, Michał Grymuza; sł.: Ela Grymuza) – 5:06 
 
 
Info o zespole: www.navi.art.pl
Fan page zespołu: www.facebook.com/naviartpl
Teledyski: www.youtube.com/naviartpl
Patronat nad wydarzeniem objęła „Gazeta Polska Codziennie”, „Gazeta Polska" i Niezależna.pl

Opinie użytkowników

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.