IV Dzień Autyzmu - 22 kwietnia

Po raz kolejny pod patronatem Burmistrza Ursynowa pana Roberta Kempy obchodzimy IV Dzień Autyzmu na Ursynowie.
Już w najbliższą sobotę 22 kwietnia zapraszamy od 14.00 do 16.00 do Przedszkola Aniołowo, ul. Rumby 4, Warszawa, Ursynów.

Tematem wiodącym naszego spotkania będzie Integracja sensoryczna w spektrum autyzmu. Czym jest i jak działa ? Jak wpływa na rozwój dziecka ? Praktyczne warsztaty z wykwalifikowanym terapeutą w naszej profesjonalnie wyposażonej sali do terapii sensorycznej.

Poruszymy również bardzo ważny temat żywienia w spektrum autyzmu. Wykład: „Wpływ flory jelitowej na ośrodkowy układ nerwowy w autyzmie” (flora jelitowa, nietolerancje pokarmowe, candida, pasożyty) poprowadzą Jolanta Ławcewicz- Naturopata i Dietetyk kliniczny - Maria Romanowska z Centrum Medycyny Ekologicznej.

Zapraszamy serdecznie. Zapisy i informacja pod numerem telefonu 602 408 507 lub mailowo dyrektor@aniolowo.edu.pl. 

Udział w warsztatach dla rodziców i opiekunów dzieci ze spektrum autyzmu jest bezpłatny. Wymagana wcześniejsza rejestracja.

www.aniolowo.edu.pl

Patronat nad wydarzeniem objęła Niezależna.pl

Opinie użytkowników

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.