Zignorowane ostrzeżenie

Zignorowane ostrzeżenie - niezalezna.pl
foto:

Szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego Piotr Bączek skierował do prokuratury zawiadomienie o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez tę służbę w zakresie organizacji wizyty w Katyniu oraz lotu do Smoleńska w 2010 r.

Treść zawiadomienia pozostaje niejawna. Jednak najbardziej palącym zagadnieniem domagającym się wyjaśnienia wydaje się kwestia braku jakiejkolwiek reakcji służb specjalnych nadzorowanych bezpośrednio przez ówczesnego premiera Donalda Tuska na przekazane przez Interpol ostrzeżenie o możliwości przeprowadzenia akcji terrorystycznej przeciwko samolotowi jednego z państw Unii Europejskiej. A zatem także na samolot z głową państwa polskiego na pokładzie. W każdym poważnym kraju reakcją na taki raport byłoby postawienie służb w stan najwyższej czujności i podjęcie wszelkich działań w celu zapobieżenia zagrożeniu, wzmocnienia procedur kontrolnych (np. pirotechnicznych), skierowania prośby o dodatkowe informacje od sojuszników z NATO. Poprzedni rząd nie zrobił literalnie nic! Jedyną odpowiedzią państwa rządzonego przez Donalda Tuska była cisza. Cisza, która swoją pustką poraża do dzisiaj i domaga się odpowiedzi: dlaczego?

Opinie użytkowników

Wcześniej GP opublikowała dobry artykuł na temat nagłego wyjazdu Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w dniu 8 kwietnia 2010 do Wilna.
Szkoda że dziennikarze typu: Ziemkiewicz,Warzecha o tym nie piszą.Ziemkiewicz nawet stwierdził że PIS skończyło się już paliwo smoleńskie.Tu jest paliwo dla red.Ziemkiewicza !
Kłania się fizyka dla kl.VI
https://www.youtube.com/watch?...
http://pressmania.pl/prof-chri...
https://www.youtube.com/watch?...

Bo ci...

... którzy w Polsce byli adresatami tej informacji modlili się gorąco, aby tylko się udało... A po udanej operacji wyprawili wielki bal w siedzibie SKW. Ciekawe, czy Komorowski z Tuskiem też tam byli?

Czy obecne rząd też zignoruje ostrzeżenie?

https://www.youtube.com/watch?...

Jest bardzo jasny i wyrażny przekaz od 6 minuty dot. Zamachu Stanu organizowanego przez byłe służby WSI i byłych oficerów Armii Polskiej, Komorowskiego. Planują przewrót w Polsce, nawet rozmawiają z kapelanami wojskowymi. Spotykają się w kilku miejscach w Warszawie.
Co na to PiS? Czy wie o tym ABW, SKW, ABW, MON?
Czy zdrajcy przygotowują się do ofensywy?

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.