Niemcy wyprzedzili Trumpa. Postawili mur wyższy od berlińskiego

Niemcy wyprzedzili Trumpa. Postawili mur wyższy od berlińskiego - niezalezna.pl
foto: youtube.com/Merkur.de(screenschot)

Ponad trzymetrowy mur powstaje w jednej z dzielnic Monachium. Bariera będzie wyższa od muru berlińskiego i ma ochronić mieszkańców przed młodymi imigrantami, którzy lada dzień wprowadzą się do schroniska zaledwie 100 metrów od ich osiedla - podaje lokalny portal Merkur.de

Mieszkańcy dzielnicy Neuperlach Süd po tym, jak dowiedzieli się, że w ich okolicy zamieszka 160 młodocianych imigrantów, postanowili odgrodzić się.

Okoliczni mieszkańcy obawiają się, że wartość ich domów zmniejszy się, jeśli uchodźcy pozostaną w okolicy przez dłuższy okres. Obawiają się też o hałas i zachowanie uchodźców – podaje portal Merkur.deMur w Monachium będzie wyższy od berlińskiego. Jego część jest jeszcze nieukończona, ale postawione dotychczas "ściany" mierzą ponad 3,6 metra wysokości.

Ściana po zakończeniu budowy ma zostać pokryta winoroślą.


Opinie użytkowników

pieprzeni niemieccy faszyści

Mur, a wokol muru pewno jeszcze woda gleboka i most zwodzony a na murze wiezyczki ze straznikami i karabinami ....

Bylo ich nie wpuszczac i nie witac kwiatami, misiami i caluskami darmowymi dla tzw. uchodzcow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niemcy oddali sie sami w niewole. Nawet tego nie kumaja.
Wstyd i zenada, co sie w Niemczech dzieje.
Dzicz nimi rzadzi. Dzicz na czle z Makrela.

To nie jest żaden mur, to jest ogrodzenie stalowe wypełnione kamieniami. Po tych stalowych prętach co trzymają ta kupę kamieni nachodzący będą skakać jak po drabinie.
To jedynie przed hałasem trochę ich uchroni, ale przed odwiedzinami w żaden sposób.

Angele i żabojady mogli nie dawać im sznura, a teraz sami na nim zawisną, natomiast młode Niemki toples to się nie POopalają, bo ciapate z minaretu się na nie spuszczą, (po
sznurze), a ich przestrzenne wille to są gówno warte, i smoluchy je ochoczo przestrzelą.

"...Tymczasowy płot graniczny na granicy węgiersko-serbskiej..."

"...Tylko, że my wcale nie ta no wydajemy pieniądze” – mówi Price. I podkreśla że w myśl ustawy z 2006 roku płot budowany na południowej granicy USA to “podwójne ogrodzenie na którym znajdują się także czujniki wykrywające ruch”..."

"...Dwumetrowy mur oddzielił zamieszkałe przez Romów osiedle Lunik IX..."

Historia ogrodzeń jest bardzo stara i sięga nawet do czasów Mieszka.

Szczęść Boże.

Dobrych sąsiadów czynią wysokie płoty (stare przysłowie angielskie)

W budowaniu murów Niemcy są najlepsi na świecie,tych z betonu i tych dzielących sąsiadów, nikt tak jak oni nie dzieli państw i społeczeństw (Getto Warszawskie,mur Berliński, obozy ludzkiej zagłady), teraz mur przeciw islamistom.
To państwo obłudy, wcześniej zwabiło ich do siebie obiecankami "RELIGIJNEJ SZCZĘŚLIWOŚCI" i "niemieckiego raju na ziemi".

Akurat w tej sprawie maja racje. Szkoda tylko, ze zamiast budowac mur nie zatrzymali fali migracji muzulmanskiej.

"Ściana po zakończeniu budowy ma zostać pokryta winoroślą."

a po winorośli bedą sie wspinać i mur bedzie z ta winorośla miejscem treningów imigrantów
Po drugie nie tylko łatwo bedzie przekroczyć mur dzieki winorośli ale też ukryc sie by z nienacka dopaść jakąś ofiarę .

To takie nowe multi-kulti...
Nieruchomości w tej dzielnicy stracą 60 % wartości...
Obecnie ceny domów w tej dzielnicy zaczynają się od 1 000 000 Euro....

I dobrze,za błędy nawet nie własne trzeba płacić...

ha ahhahahaha hahah, Niemcy to jednak idioci. postawili sobie (jak wcześniej zauważył Kolega/Koleżanka) gambione, po którym musli będą łazić jak po drabinie. Deuczewirtszaft, hi hi hi

Niemcy mają wprawę w tworzeniu gett.

-najpierw sprawdź wokół Izraela...

Chyba nie Niemcy. Poczytaj trochę historię.

mur gabionowy. Będą miały dzieciska dużą zabawę - z obu stron muru - to pewnie taki sposób na Komisję Wenecką, która będzie zapewne badała, czy nie ma łamania demokracji, szykanowania itp. Afera wybuchnie, kiedy dzieciska (obojętnie z której strony muru) powyłamują sobie palce - przecież z nich muszą wyrosnąć wysokosprawni żołnierze bundeswery - ktoś musi zarabiać i bronić niemieckich domów starców.

a nie lepiej by było zrobić wokół fosę ze świnkami zamiast wody?

Do fosy wpuścić PIRANIE. O ironio, a tak ich z balonikami witali. Teraz znudzili się im. Dają szkołę niemiaszkom ci nachodźcy. Gdzie ta buta niemiecka /jak u nas podczs II wojny/ trochę spokornieli u siebie.

Ależ to się szybko zmienia, niedawno całuski i kwiaty na powitanie a teraz ...ściana.

napewno nie ci ich witali, wiekszisc Niemcow nie chce tych ubogacaczy kultury

..gubią sie ,ale w obłudzie sa najlepsi... Budowanie murów zaczeli juz tworzac getta w Warszawie i innych miastach ,Berlin podzielony to była kara jednak ....

I tak im to nie pomoże. Stracili już olbrzymie pieniądze na wartości swoich nieruchomości przez jedną decyzje jakiegoś Beamtera -oni są załatwieni na cacy.

Miłośnicy rozrywekmekstremalnych również nazywani nachodźcami dadza sobie radę z tym murem, oni wyznaja zasadę jak sie nam nie podoba to wylatuje w powietrze. Taki właśnie spotka los ten mur IV rzeszy.
Niemiaszki-faszysci wielbią stawiac jeszcze takie mury pod napięciem, a wiec jak podłaczą z 5 tys volt będzie jeszcze bardziej rozrywkowo. Chłopcy nachodźcy czy inwaziści będa jak naziści, wysadza murek i niemiaszków zabiora do swojego allaha na łaki pełne dziewic.Dadzą sobie z nim radę, jest tylko jedno pytanie jaki będzie miał długi zywot ten cały parkan ustawiony z klocków kamiennych w siatkach.

Za stawianie muru przed nachodźcami Węgrów, a osobiście premiera Orbana okrzyknięto faszystami. Czy zatem neonazistów z IV Rzeszy niemieckiej nazwa teraz oficjalnie nazistami?! Polska i cała grupa Wyszegradzka powinna się domagać natychmiastowego pochylenia się przez PE na zagrożoną demokracją w IV Rzeszy niemieckiej. Co na ten temat piszą niemieckie gadzinówki, tak bardzo martwiące się losem demokracji w Polsce.

Z piosenki naszego polskiego bard'a "Solidarnosci":

" ... a MURY rosna, rosna, rosna,
łancuch kołysze sie u nog !!!!"

[Jacek Kaczmarski]

https://www.youtube.com/watch?...

A co dalej z KL Warschau ????

ENDE

Do Niemiec przybyły "zamienniki " -nerki itp. dla możnych z UE i USA. Oni wiedzą na czym robić many.

Ha ha ! A jak Czesi budowali mur żeby się chronić przed Cyganami (.Pardon Romami.)to Unia Europejska uznała to za FASZYZM .No ciekawe co powie na to towarzysz Timmermans ?

No to może nareszcie zrozumiecie dlaczego Izraelczycy odgradzają się murem od Filistynów.

Do Niemiec przybyły "zamienniki " -nerki itp. dla możnych z UE i USA. Oi wiedzą na czym robić many.

aj-aj
A gazetki niemieckie typu Focus tak dramatycznie przeciwstawiały wszystkie mury idei wolności, równości, braterstwa, które to są podobno 'wartościami europejskimi'.

Ciekawostka - niemcy mieszkający w getcie, na pewno brama ze strażnikiem, monitoring terenu, kto wie czy nie patrole z psem? To są tylko 'jaskółki', ale jak pomysł chwyci to będzie to sygnał że poza murami jest bezprawie. Coś jak kobita nieoznaczona w widocznym miejscu znaczkami 'nie macać, nie gwałcić' jest domyślnie chętna.

Wreszcie ludobójcza nacja zaczyna zamykac sie sama w gettach, za murem będzie państwo terroru, gwałtu, a co z przemysłem, fabrykami też odgrodzą sie takimi lub wyższymi murami. W takim razie rozumię rezygnację z Boeinga bo tak duże samoloty nie będą w stanie lądować w enklawach gdzie schowa się ludobójcza niemiecka nacja bandytów. Trafił wreszcie swój na swojego.

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.