Zwolennicy KOD mówią o końcu demokratycznych metod walki. Chcą… rozlewu krwi!

Zwolennicy KOD mówią o końcu demokratycznych metod walki. Chcą… rozlewu krwi! - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Czy to już szczyt szaleństwa KOD-u i ich zwolenników, którzy nie potrafią zaakceptować zmian w Polsce? „Potrzebny rozlew krwi. (…) Musi się tak skończyć. (…) Jeśli o mnie chodzi, mogą do mnie strzelać. Nie mam nic do stracenia” – napisała jedna z internautek pod postem Waltera Chełstowskiego, współtwórcy KOD, producenta i reżysera telewizyjnych programów Jerzego Owsiaka.

Zdumiewające słowa internautka, zwolenniczka KOD, opublikowała pod wpisem Chełstowskiego o tym, że „chyba czas walki o demokrację, demokratycznymi metodami, powoli się kończy”...


Odpowiedź zwolenniczki „obrońców demokracji” jeży włosy na głowie...


fot. facebook.com/print screen


Opinie użytkowników

Demokrację to dopiero mamy teraz, wcześniej było bezprawie, jawne rozgrabianie Panstwa Polskiego. Nikt mi nie powie że to jest normalne, gdzie rząd tonie w aferach,przekrętach, jawnie rozgrabia narodowy majątek,okrada ludzi i są na to dowody a prokuratura z tym nic nie robi a taki rząd dalej sobie "rządzi". Jeśli ktoś uważa taki stan rzeczy za normalny i jeśli jeszcze nazywa to demokracją znaczy że jest chory(...) Tacy ludzie są dla mnie niebezpieczni, zli. Więc nic mnie nie powstrzyma, żeby walczyc z PO-ską hołotą !

To, co pisza KOD-owcy to mały pikuś, w porównaniu z grożbami, które są obecnie rzucane przez bogobojnych patriotów w "Strefie wolnego słowa".Tam otwartym tekstem pisze się o wieszaniu przeciwników pana Macierewicza jako zdrajców umiłowanej ojczyzny, którzy chcieli rządowi "ukraść szczyt NATO".

Jesteś głupszy, niż ustawa PO to przewiduje. Miłujący szajkę, bandę złodziei człowieku.

O litości..czy ta baba nie ma wstydu publicznie obnażać swoją impotencję intelektualną..zaKODowani hojracy w gębie,a wystarczyłoby,żeby naprzeciwko stanęli ludzie co uczestniczą w Marszu Niepodległosci i spie*przali by,aż by dudniło i został dym po nich..won geriatrio PRLowsko-PZPRowska

Jesli te france z KOD-u tak widza sytuacje polski i demokracji "to jesli o mnie chodzi to moge do nich strzelac, a z czego, a z luku, a po co dla huku!"

napisało: "jeżeli o mnie chodzi to mogą do mnie strzelać..."
kto do kogo ma strzelać? wg mnie jest wezwanie KOD-u aby zaczeli strzelać sami do własnych manifestantów a póżniej udawać że to PiS do nich strzela w nadzieji że PiS-owi spadną sondaże. czy ci ludzie już do reszty och^&ujeli?!

Oddział zamknięty... A swoją drogą strzały i pałowanie w obronie demokracji już były. Nazywało się to wtedy KOMUNIZM. Błagam - przywróćcie jak najszybciej w szkołach PORZĄDNE nauczanie historii, bo nieuków normalni ludzie mają dość!!!

Komitet Obrony Demokracji chce przejąć władzę metodami niedemokratycznymi? Widać że ten cały KOD ma mentalność kacapską

spoko, to tylko wyznawcy zbrodniarza i pederasty lenina

bardzo słusznie - najwyższy czas dokopać przygłupom od kijowego alimenciarza

Imię Walter rzeczony koderasta zapewne dostał na cześć jenerała- tfu- Karola Świerczewskiego - "Waltera" !To wszystko wyjaśnia !

A co tu roztrząsać, PO i KOD ma odwagę stawić czoło opozycji rządowi PIS, ale żeby było śmieszniej, jednocześnie opiera się społeczeństwu, które wybrało PIS bo PO miało już po dziurki w nosie. Ja się pytam dlaczego KOD i PO nie stawią czoła Unii ani tym bardziej Rosji. Odpowiedź jest prosta łatwiej walczyć z własnymi politykami i społeczeństwem niż iść na wojnę z obcym wojskiem a co gorsza narażać na to własnych rodaków. Wniosek z tego taki że KOD i PO to bezpaństwowi globaliści, którzy nie mają już szacunku dla Polskiej krwi, oni sprzedali swój patriotyzm za Judaszowe srebrniki.

Jak widać do głosu dochodzą Skraini Lewicowcy !!!!!!...Znów Chcą REWOLUCJI LUDOWEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"czy na sali jest lekarz ? "
Nie wiem czy sie smiać czy plakac. Ale zaczyna to przypominać cos w rodzaju kultu ten KOD. Wyprani z empati godnosci honoru członkowie niczym zombie.
Tak na serio to niestety ale tego typu ruch jak KOD ma tendencje ( ze wzgledu na bezmuzgich wyznawców ) w odpowiednich rękach stać się niebezpiecznym narzędziem wystarczy przytoczyc stary/nowy problem zamachowców. I tak jak w tym wypadku idea religi zostala wypaczona przez jednostke tak w wypadku kodu i ich bezmózgowia mogą posłuzyć jako mięso armatnie ( dosłownie )
OMG

To nie kult to sekta prawie jak Mansona tylko kto z nich nadstawi pierś lub zad do kopa jak to tchórze napisała biedaczka na forum a tu ta z kosą przyjdzie znienacka od tył rakiem będzie wtedy płacz i żale tylko do kogo jak się gada bzdury to nieraz przychodzi rzeczywisty problem !

Czego Policja się boi?! Na Marysię w Gdańsku mieli odwagę. A tu pogróżki rozlewu krwi.

Tak skupiajac sie na konkretach...nawet..powiedzmy, niezbyt uwazny obserwator powinien dostrzec, ze pomiedzy demonstracjami z czasow tuskopacz a dzisiejszymi jest wyrazna roznica.
W przypadku tych POprzednich policja domagala sie nawet od organizatorow podania list uczestnikow, robiono naloty na mieszkania, zatrzymywano autokary zeby utrudnic dotarcie, dawano do zrozumienia zeby dac sobie spokoj. Jak juz doszlo do manifestacji to krolowala metoda prowokacji - przebierancy policyjni wszczynali burde a policja otaczala manifestacje i oglaszala, ze jest ona nielegalna (w ten sPOsob zatrzymano kiedys 700 osob - akcja "widelec", wzieta od plastikowego widelca jaki znaleziono na m-cu zgromadzenia). W prowokacjach posunieto sie nawet do podpalenia budki pod ruska ambasada.

Tymczasem DZISIAJ, w rzekomej jaskimi lamania demokracji, konstytucji i w oparach absurdu, takich manifestacji kodowskich nikt w taki sposob nie traktuje..

JESTZE W TYM SENS? To to POstwo prawde mowilo wtedy czy dzisiaj?
Toz przeciez kiedys za taki wpis od razu o 6 rano naloty na mieszkania byly. A teraz jest ok? A przeciez TO TERAZ rzekomo jest zamordyzm...

Żydokomunie w główkę wali.Nie mogą pojąć,że się SKOŃCZYLI.Chcą walczyć do ostatniego bolka.
Lenin wiecznie żywy.Ale jełopstwo!

Hm, skoro chce w ten sposób popełnić samobójstwo, to niech sobie wynajmie jakiegoś cyngla raczje. Bo nie sądzę, żeby dzisiejsza władza miała strzelać do opozycji.

A więc rozwalimy was bolszewickie śmierdzące bydło skoro sami się o to prosicie. Koniec zabawy. Powrócicie tam skæd przyszliście. Do czworakōw gōwniana hołoto...

No cóż jak trzeba to trzeba. Liczę że w pierwszym szeregu Komitetu Obrony Debili (KOD) pójdą TUSK PETRU SCHETYNA I ALIMENCIARZ już się nie mogę doczekać

Mój brat siedzi obecnie w szpitalu psychiatrycznym jako bezmyślna i łatwowierna ofiara nieodpowiedzialnej polityki PO. Był za legalnymi narkotykami wpadł w alkoholizm stracił pracę i firmę którą próbował założyć, w końcu stał się zrujnowanym bankrutem, nie tylko ten cwaniaczek podzielił smutny los, był i bonus w postaci upadku firmy w której osoby go tolerowały. Odszedł od zmysłów przez nałogi i głupotę. Ja się cieszę, że dostał wreszcie tą nauczkę, to był straszny człowiek, który przez wiele lat był zakałą w rodzinie. Jako sympatyk PIS wolałbym zginąć niż ulec takim ludziom, nawet jeśli to jest własny brat, który niestety dokonał wyboru, który doprowadził go do ruiny, uzależnień i choroby umysłowej. Do końca i konsekwentnie z nim walczyłem narażając zdrowie, niepomny na nieprzychylność i złe traktowanie ze strony jego sympatyków i rodziny. Dziś mój wieloletni opór i mnóstwo straconych nerwów w tej walce został zweryfikowany przez życie, prawo zatriumfowało. Uff nareszcie można trochę odetchnąć i cieszyć się lepszym życiem.

Właśnie oglądam obrady sejmu i stwierdzam, że to nie posłowie , to bydło ! I to nie sejm , to jakieś rykowisko ! Wydaje się ,że TRZEBA ZUPEŁNIE W PRZYSZŁYCH WYBORACH WZIĄĆ POD UWAGĘ KRYTERIUM ; CZY BYŁ POSŁEM ? BYŁ - AUT ! NIE BYŁ - DAĆ MU SZANSĘ ? Trzeba koniecznie to towarzystwo zmanierowane, zdemoralizowane, rozkapryszone WYAUTOWAĆ Z POLITYKI !!! Taka Pihowicz po chamsku odzywa się mówiąc o Prezydencie "Duda" , a ja zachodzę w głowę o którego Dudę chodzi ? Taż sama Pihowicz mówi , ze PiS chce ograniczyć rolę TK , bo broni on praw obywateli ? A przecież chodzi o to , że TK nie broni praw obywateli , tylko BRONI PRZYWILEJÓW JEDNEJ GRUPY OBYWATELI !!! Na pytanie powtarzające się DLACZEGO zmieniacie ustawę o TK ? Należałoby odpowiedzieć , że CHCEMY BRONIĆ PRAW OBYWATELI PRZED TRYBUNAŁEM !!! Dziś wyrażnie widać w sejmie SPISEK OPOZYCJI, gdzie jest straż ? Wyprowadzić wybrańców z sail i osadzić w Berezie ? Gdyby był Piłsudski ???

Miałam nadzieję, że może chociaż w Krakowie takich kretynek (aatka Wee Flaa) nie ma.
Niestety ta idiotka może przyjechać w weekend na prowokację KODu podczas szczytu NATO...

Niech ta idiotka weźmie pałę i paluje się w swój pusty lep.... i to będzie walka o demokrację niech się paluje dopóki nie zmadrzeje

Ta pani na FB to jakaś zdesperowana socjopatka.Zryty beret.Jej zdjęcie profilowe i motyw przewodni na tym zdjęciu mówi za siebie.

Piłsudski doszedł do władzy, dzięki krwawej wojnie domowej. Narodowcy mają większą wprawę w walce niż Geje i Lesbijki popierające KOD.

Tyle tylko, że nasi ,,narodowcy" w większości karmieni są przez Moskwiczan.
To też rodzi moje obawy co do weekendu, rzekomo Policja nie będzie w stanie ich "chonić"...

Chcą rozlewu krwi? To niech popodcinają sobie żyły.

kazdy Polak zidentyfikowal komu sluza te destabilizacje i oslabianie naszego panstwa?Pamietajcie Polska posiada nadal duzo majatku naturalnego,30-40% powierzchni terytorialnej to Skarby Lasu-to nasza zasluga,gdyz od najmlodszych klas nawet polskie szkoly,braly czynny udzial aby pielegnowac to bogactwo i zdrowe powietrze nie mowiac jaka ma dzisiaj bilionowa wartosc?Bezwzgledni spekulanci i projekty pragnacych byc nazywany
"filantropami"-TO ZGUBNA SYTUACJA ZA DUZE PIENIADZE
.Dzialnosc tych opetanych inicjatorow przewrotu, zdemaskowalismy.Zielona wyspa permanentnych prowizorek skonczyla sie ,pielegnujmy nasze zwyciestwo,eliminujac zlo,ktore uprawiaja wynajeci pospolici debile-ktorych rowniez musimy zaliczyc do grupy niePOzadanych na polskim terenie.Tym osobom nie zalezy aby Polacy nie zyli w ubostwie oni nie chca obfitosci wszelkich dobr i pomyslnosci polskiego spoleczenstwa,oni boja sie suwerennosci,demokracji i sprawiedliwosci-to sa "towarzysze" i wynajeci studenci za obowiazkowe obecnosci maja "zapewnione zaliczenia"tak POdstepnie dzialaja,fuj

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.