Szokujące ustalenia. To policja sprowokowała zamieszki na marszu w Brukseli. ZDJĘCIA

Szokujące ustalenia. To policja sprowokowała zamieszki na marszu w Brukseli. ZDJĘCIA - niezalezna.pl
W sieci pojawiły się zdjęcia i opis w jaki sposób policjanci wmieszali się w tłum i sprowokowali zamieszki podczas marszu upamiętniającego ofiary ubiegłotygodniowych zamachów terrorystycznych w Brukseli. „Funkcjonariusze przebrani w normalne ubrania typu „hooligan” wmieszali się w tłum przed tym, jak tłum zaczął się bronić. Gdy zaczęła się walka, policjanci założyli opaski, wyjęli pałki teleskopowe i bili ludzi – czytamy w opisie. 

Belgijska policja zatrzymała w niedzielę kilkanaście osób, gdy demonstranci, w tym wielu nacjonalistów, zignorowali apel władz o przełożenie marszu pamięci ofiar zamachów.

„Świnie są coraz inteligentniejsze” – tak zatytułowano wpis dotyczący policyjnej prowokacji w Brukseli. W wielkanocną niedzielę miał odbyć się pokojowy „Marsz przeciwko strachowi”. Miała to być forma protestu przeciwko wtorkowym zamachom terrorystycznym dokonanym przez islamistów w belgijskiej stolicy.

Marsz, w którym mieli wziąć udział najważniejsi europejscy politycy, został odwołany ze względu na bezpieczeństwo manifestantów. „Przyłączamy się do apelu władz o przesunięcie marszu na inny termin. Apelujemy o to, by nie przyjeżdżać w niedzielę do Brukseli”

– pisali w oświadczeniu organizatorzy.
 
Mimo odwołania marszu, ludzie zebrali się w centrum miasta i chcieli uczcić pamięć ofiar ataków terrorystycznych, akie miały miejsce ostatnio w tym mieście. Jak opisywał Reuters na miejscu pojawiła się głośno demonstrująca grupka protestujących.
 
Doszło do starć z policją, która użyła armatek wodnych. Na miejsce wezwano specjalne oddziały policji.

Jak czytamy w opisie na Facebooku, „jedną z istotnych rzeczy w trakcie marszu była podstępna strategia stosowana do aresztowania niektórych z najbardziej aktywnych demonstrantów”.
 
Autor wpisu dodaje, że marsz został brutalnie przerwany przez oddziały prewencyjne policji (czego można oczekiwać od antynarodowych władz „uchodźcy są mile widziani, obywatele nie są”).

Kilku tajnych funkcjonariuszy, noszących normalne ubrania typu "hooligan", przeniknęło do tłumu przed tym, jak oddziały policji zaatakowały go i czekał na reakcję. Tak szybko, jak tłum zaczął się bronić, tajniacy umieścili na przedramionach opaski, wyjęli teleskopowe pałki i zaczęli aresztować najaktywniejszych protestujących. Wyraźnie widać, jak grupa policjantów w cywilu bije ludzi, co widać na poniższych zdjęciach

– czytamy na Facebooku.Zobacz zdjęcia z prowokacji:

 

Pigs are getting smarter One notable thing about today’s anti-Islamist demonstration in Brussels is not so much the...

Opublikowany przez M8L8TH na 27 marca 2016

Opinie użytkowników

No niestety moje potwierdzenia sie sprawdzaja ze winny jest
RZAD BRUKSEKI w takim samym stopniu jak Terrorysci.Nie zapominajmy
ze w policji pracuja masy ludzi o wiarze Islamskiej.W ostatnim czasie robia furore ludzie o dwuch jezykach zazwyczaj sa to muslimi.W niemczech w ostatnim czasie zostalo nakazem rzadowym
by turcy byli policjantami i SA.I teraz do takiego niemca co byl na pokojowej demonstracji przychodzi Islamista ktory go poucza
ze robi zle.Cale szkolki policyjne sa zawalone turkami.Teraz to
dopiero beda krecic lody narkotyki,burdele,zlodziejstwo byle
rzad byl zadowolony i podniusl sie stan wyborcow na CDU.Tym sposobem Niemcy oddali kraj Turkom bez wojny.Cel osiagniety
Osmanskie imperjum rosnie bez walki.Marzenie staje sie prawdziwe.

Odkad bylem w Belgii i zobaczylem dziwki za szyba 3 na 4 metry siedzace jak na wystawie zrozumialem ze to jest popierd...ny narod.

Ta sama siła sprawcza , co i na Marszach Niepodległości za rządów PO i PSL i ten sam pomysł ? No i co nie są to działania według wytycznych dla całej Unii takie same ? Pomysły Ferdynanda Kiepskiego ?

Dlaczego Owsiaka prokuratura za dupę nie weźmie.Dopiero by było larum.

Coraz więcej Polaków zaczyna sobie zdawać sprawę z tego, że tzw. Unia Europejska jest zwykłym oszustwem mającym na celu realizację imperialnych celów Niemiec i USA. Ciekawe, kiedy zmieni nazwę na IV Rzeszę...

Szkoda słów. Wiecie,że jak była wojna domowa w Rewandzie to belgowie pierwsi stamtąd uciekli?

"Policja zaatakowała" "uczestnicy zaczęli bronić się" - to są zdania, których nie potrafię zrozumieć. Znam historie o nadużyciach policji i straży miejskiej. Choćby niedawno, warszawska staż miejska wywiozła do lasu obywatela, który zwrócił im uwagę że źle parkują i pobiła. Nie mam wiele sympatii do służb, i wiem też skąd biorą się ich zachowania - stąd, że rekrutuje się ich z tych samych środowisk, z których rekrutują się chuligani. Ale nijak nie potrafię sobie wyobrazić, jak miałaby wyglądać rzekoma "obrona" przed oddziałem prewencji, który idąc ławą zmusza tłum do cofnięcia się. W takiej sytuacji, rzucanie brukiem to nie jest żadna obrona.

Tylko kto tym Brukiem rzuca. To był anty-rządowy protest i tradycyjne metody na pacyfikacje takowego protestu. Na Marszach Niepodległości wykorzystywany za PO dziesiątki razy. Sprawdź na Google Grafika zdjęcia "Policyjni Prowokatorzy" albo na Youtube "Spalenie Budki Pod Ambasadą Rosyjską" albo Jowista Kacik i Joanna spod Krzyża. PACYFIKACJA NIEWYGODNYCH DEMONSTRACJI PO PRZEZ PROWOKACJE JEST bardzo powszechna. To świetny pomysł... Jeżeli mówisz coś źle o mnie to ja mogą dokonać takiej prowokacji w której to nikt cię słuchać nie będzie bo wyjdziesz na łobuza. Widać że na Ciebie też zadziałało.

Ps: Matrix ;)

widać Doniu tusk podpowiedział im co nieco ,takie same metody jak u nas były za jego rządów .

"Normalne ubrania typu hooligan" :)))

W sumie nic dziwnego w końcu Bruksela to stolica europejskiego lewactwa i faszyzmu, siedlisko wszelkiej hołoty arabskiej najgorszego elementu

Ciekawe kiedy dotrze do ludzi ze nie walczymy z zadnym ISIS ale z wrogiem wewnetrznym ktory opanowal europejskie parlamenty .
W Polsce jakims niesamowitym zrzadzeniem losu ci terrorysci zostali odsunieci od wladzy .Czy zdajecie sobie sprawe co to oznacza ?
Chyba nie .

Wygląda na to, że Tusk był konsultantem brukselskiej milicji.

Żałujecie ich? Niesłusznie!. Dopóki sami na własnej skórze nie poczują czym pachnie multi-kulti i zawszona jewropejska UE to NIE POJMĄ i nadal będą psioczyć na kraje typu Polska że są mało tolerancyjne i nie chcą odejść od własnej kultury i tradycji. Niech się leją do bólu, a tym szybciej ten antypaństwowy twór padnie, a tym szybciej dostaniemy zdrajców w swoje ręce i zrobimy z nimi to co powinniśmy zrobić.

Zgadza się. Ominął ich komunizm a wzdychali do niego całym sercem i duszą i nie mogli się nam nadziwić jak możemy nienawidzić taki cudowny ustrój, do którego oni tęsknią. Może teraz dostaną trochę innej zarazy. Zaczną nas może trochę rozumieć. Ale to jeszcze musi potrwać.

Slonce Peru powiedzial im jak to sie robi i go posluchali . Te metody u nas znane z czasow poprzedniej wladzy .

atak to falszywa flaga?!

Czy to nie jest lewackie zbydlęcenie żeby bić własnych obywateli "w obronie" tego muzułmańskiego bydła zalewającego Europę ???

A to ci dopiero odkrycie. 90% zamieszek w czasie wszelkich protestów i demonstracji jest prowolkowane przez policję. Chyba Polacy wiedzą o tym doskonale, tylko zawsze uważali, że ta taktyka policji została wymyślona w Polsce. Wywołanie zamieszek to pretekst do rozpędzenia demonstracji i propaganda przeciwko protestującym. Robi się to w USA i w EU-ropie rutynowo.

Przed Europejczykami stoją trzy wyzwania: pozbycie się MUZUŁMAŃSKICH BARBARZYŃCÓW, WYKORZENIENIE JUDEO-MARKSIZMU, rozwiązanie pasożytniczego tworu ideologii judeo-marksistowskiej, EUrokołchozu.

Nie dajcie się zastraszyć bolszewii my Polacy wykańczamy ich.

Tusk jest w Brukseli i metody Tuska też są w Brukseli.

dla przywodców Zachodu bardziej niebezpieczne niż terroryści są manifestacje,protesty przeciwko napływowi islamskich imigrantów,wyrażające obawy,niezadowolenie,czy strach pewnej częsci społeczeństwa-widzącej zagrożenia za strony napływającej fali a także coraz większej islamizacji np.we Francji,Belgii,Holandii,Danii,Niemczech czy Szwecji-wykorzystują to partie polityczne/narodowe,prawicowe/nazywane skrajnie nacjonalistycznymi,antysytemowymi-rzekomo szerzące rasizm,ksenofobię,nienawiść,nietolerancję-atakowane za polityczną niepoprawnosc i 'zagrożenie' demokracji,wolności czy praw człowieka.Są one zwalczane przez media,a ich wystąpienia przez policję.Łatwiej z nimi walczyć niż z terroryzmem,łatwiej odnieść sukces-nawet za cenę prowokacji!

brukeslskie policmajstry wziely sobie sienkiewicza (przez male s) za doradce Ciekawe kiedy spala jakas budke pod wybrana ambasada

Proszę, w Belgii też mają SB. To ta sama technika jaką stosowano podczas rządów PO i PSL.

"Standardy europejskie" "praw czlowieka" w "bialych rekawiczkach'.Bandyci! Kryminalisci!

Rudy bandzior stosowal te same metody narzucone przez terrorystow z Brukseli!

Skąd my to znamy? A budkę spalili budkę pod ruska ambasadą?
ANTIFA w akcji...
Swoją drogą, należy rozpatrzyć czy Niemcy to państwo wspierające terroryzm..Niby szokujące..ale...ale..

Stolica Europy

Skad my to znamy.Chyba Belgowie dokladnie sluchali podpowiedzi Tuska.

Za takie prowokacje powinno się tych policjantów wywalić z roboty - a odpowiedzialnych za to, kierowników i polityków uznać za zdrajców ojczyzny. Niech się uczą odpowiedzialności za własne czyny. Lewactwo uczy tylko kłamstwa i propagandy. Oby lewactwo spłonęło w ogniu piekielnym. Sami się tam zresztą pchają i nie żal mi ich.

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.