​Co się odezwie, to wpadka. Ryszard Petru znowu błysnął

​Co się odezwie, to wpadka. Ryszard Petru znowu błysnął - niezalezna.pl
Lider Nowoczesnej – znany z licznych wpadek i pomyłek – po raz kolejny „popisał” się przed kamerami. Tym razem Ryszardowi Petru pomyliły się Trybunał Stanu i Trybunał Konstytucyjny. Według niego, premier Beata Szydło może być postawiona… przed tym drugim.

Wpadki Ryszarda Petru to już właściwie norma, a że lubi występować przed kamerami, uzbierało się ich całkiem sporo. Wystarczy wspomnieć jego komentarz do ostatnich zamachów w Brukseli, kiedy ogłosił, że obecnie mamy do czynienia... „z zagrożeniem antyterrorystycznym”.

Dziś z kolei mówił – po raz enty – o stanowisku sędziów Trybunału Konstytucyjnego i odmowie jego publikacji przez premier Beatę Szydło.

Jak nie opublikuje [stanowiska sędziów TK – przyp. red.], to według większości osób i ekspertów łamie prawo i naraża się na Trybunał Konstytucyjny. Natomiast w PiS-ie mówią, jak opublikuje, to wtedy się narazi

– oznajmił Ryszard Petru.


Na Twitterze natychmiast powstał hasztag #TrybunalyPetru i posypały się komentarze…Opinie użytkowników

WSIowi zarządcy KRAJU raz zamydlili ludziom oczy Walesa
Mysla ze znowu się uda,wystywili PALIGUPA -NIE WYSZLO.
TERAZ KAMERUN Z HUSTON,moze w dzień 6kroli uczyni cud,a sejm
obecnej większości przemieni w SEJM GLUCHY,a to da możliwość powrotu Wsiowych.Do pomocy dali mu KOD/komusza ochrone darmozjadow/i działaj pierdu z wesołym cyrkiem klaunow nowoczesnych/klauny-baby/

Rzuca się chłopina, bo kasę bierze za konkretne zlecenie, a jak widać zdziałać nic konkretnego już nie może - repertuar się wyczerpał, a mocodawcy oczekują i naciskają, przez to pulta się Rysiek i miota.

A coz ten immecyl moze powiedziec? Doktorat kupil mu balcerowicz, ktory zydom w Polsce sprzedawalo studia, doktoraty i inne stopnie naukowe, podobnie jak i inni zydzi np. niemota rzeplinski, ktoremu zydokomuna zycie uratoiwala. Teraz wieprz spasl sie i jak mu tak zyxdokomuna pasuje, to powinno sie go oddac na obowiazkowqe dostawy!

Petru wybił się na czoło w konkurencji rywalizacji z B.Komorowskim na kandydata prezydenckiego. To nawet zwiększa jego szanse, gdyż Komorowski ogłosił rezygnację z kandydowania, gdyż uzyskał najlepsze z możliwych dla siebie zatrudnienie. W przyszłości może mu zagrozić Przewodniczący Rady Europy Donald Tusk, którego szanse tez maleją z powodu rozpoczęcia procesu o kradzież pieniędzy z piramidy finansowej Amber Gold, w której uczestniczył jego syn, mający polityczne i rodzinne poparcie.

Cóż, naten-tychmiast powinien zacząć śledzić dorsze wspólnie z inną gwiazdą, niejaką Piterą, której też nic nie brakuje...

Nie znam typa, ale wydaje mi się, że ostatnia deska ratunku dla PO okazała się być deską sedesową...

Ale Petru to tępa łyżwa sowiecka.Ma zakuty łeb.

pierdu pierdu, mam dla dla tego "dyplomaty i polityka" nr 1 we wsi Pawlaka, aby awansować go do PE na komisarza ws emigracyjnych. Nawet po wnikliwym tłumaczeniu - nikt go nie zrozumie, nawet islamisci - i oto im chodzi, w Berlinie też.

Rubikon Szesciu Kroli Swetru Pietru do TK marsz!

Jest naprawdę lepszy od Nikodema Dyzmy.

mówi i wygląda jak po znacznym przedawkowaniu

Duren, ciec i tyle !!!

Z tych wypowiedzi polityków opozycji , wyłania się prosty obraz , że nie mają szarego pojęcia o czym w tym wszystkim chodzi z problem w Trybunale Konstytucyjnym.
To trybunał złamał Konstytucję wydając polityczne wyroki żeby przeciwstawić się reformą w Polsce.

Nie wyszło z chamem z Biłgoraja to robią następne podejście z drugim pajacem

Ten nowy karpacki (prawdopodobnie) geniusz, to ulubiony podpicznik wyjęty z dupska starej cioty balcerowicza. Nie dziwi zatem atencja, z jaką darzony jest przez pro-POsrańskie media.

Gdy się pomyśli, że taki "ktuś" zasiądzie w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego - to ciarki po grzbiecie przechodzą.
Co to "umi"?

Od pewnego czasu niezależna.pl zajmuje się bardzo intensywnie wypowiedziami Pana Petru, robiąc jemu i jego partii świetną darmową reklamę w myśl zasady: nieważne co mówią ważne, że mówią. Czy ktoś z redaktorów przemyślał tę "strategię" darmowej promocji Petru???

Normalny Polak
nie czyta Czerwonego Sztandaru Czerskiego
ani nie ogląda TVN-24-Zboczków

więc
skąd by wiedział, że wgóle istnieją takie
nowoczesne błazny jak Pietrow
i jego panienki eks-pertki wikipedyczne ?

Są to bardzo dobre artykuły Niezależnej

ponieważ

nie biorąc do rąk G*Wna
można drażnić czerwonych parszywców w pracy cytatami z Pietrowa w stylu: "Ten PiS oszalał, piszą że Petru pomyliły się trybunały" - wtedy oni sprawdzają to od razu w internecie i bardzo markotnieją.
Ja to używam i na początku byli chętni słuchać rzucam przynętę: "PiS oszalał"
Teraz po tym jak ich informuję o kolejnych wyskokach Pietrowa dochodzą do wniosku: "nie ma jednak w PO ani Nowoczesnej nikogo kto mógłby stawić czoła PiS - będziemy się męczyć 4 lata to koniec demokracji to będą 4 czarne lata"

A ja im wtedy: "4 lata ? A co jeśli 8 lat albo 12 lat ?"

wtedy nowocześni popaprańcy w mojej pracy są przytłumieni i struci na cały dzień i jest spokój.

Przypominam im jeszcze w piątek po południu o "intelektualnych ośiągnieciach" Pietrowa - by byli struci też przez całą sobotą i niedzielę.

A mogę zwalczać propagandę bolszewicką w pracy
dzięki tym właśnie artykułom Niezależnej.

A może ten agenciura nie myli się. Nie pomyśleliście ?

Niemieckie media oraz KOD mają obalić nasz rząd patriotyczny.?
https://www.youtube.com/watch?v=mC5hEdUY8Hs

Bo to idiota jest i nieuk! IQ < 50 ( 50 to krzesło!) , łatwy do sterowania, nic nie rozumiejący ale nie wybija się. W Nowotworowej oni wszyscy tacy sami : durni i krzykliwi.

Młodsi i głupsi (banksterzy wiadomego pochodzenia) wystawili takiego klauna, przy którym bohaterowie filmów S.Barei, rzeczywiście musieliby się nieźle nagimnastykować, aby być lepszymi...takimi właśnie klaunami.

Przecież ten facet jest cały czas naćpany.Popatrzcie na jego zamglone oczy i pianę w kącikach ust-fuuuuj.

"Dodarczynie" Pietrowa
przynoszą mu "ekspertyzy"
od bardzo tajemniczej "rady ekspertów", których nikt nigdy nie widział.

Udało mi się jednak dowiedzieć jak nazywa się ta "rada ekspertów":

ta "rada ekspertów" nosi bardzo szlachetną nazwę: WIKIPEDIA

Mają do niej dostęp dzięki osobistym rekomendacjom
Czekoladowego Mędrca z Pałacu Na Razie Pod Blachą.

Czy to jest kolejna wpadka??????????????? Niestety nie. Jest to klasyczne potwierdzenie braków edukacyjnych. Gdyby poddać go badaniom na IQ wyszłoby iż mocodawcy podstawili gościa łatwego do sterowania. Niech tak dalej bełkocze, a "Nowoczesna" jeszcze szybciej podzieli los Palikota. Resortowców czas najwyższy odsunąć od jakiegokolwiek wpływania na losy kraju. Ich protoplaści na długie lata zdołowali intelektualnie i moralnie Polskę. Na dalsze dołowanie kraju absolutnie nie ma przyzwolenia. SUWEREN jednoznacznie taką wolę podjął w ostatnich wyborach..

pajac

UB-ecja wybiera na na swoich reprezentantów tylko ograniczone umysłowo jednostki bo marionetkami się łatwiej steruje. Podobnie było z Bolkiem Wałęsą. Ten Pierdu bardziej mi jednak przypomina nałogowego ćpacza niż funkcyjnego psychola.

Może nie uczęszczał do przedszkola?

Petrulescu nie chodził do przedszkola,bo należał do PIONIERÓW (to była taka dziecięco-młodzieżowa)organizacja w Sowieckim Sojuzie.

Poniekąd przez przypadek trafił - zamach w Brukseli rozłożył tamtejszych antyterrorystów na łopatki, co potwierdzili Amerykanie. Potem latali po Brukseli jak kot z pęcherzem, że niby w jakiejś obławie, tyle że to do nich strzelali miłujący pokój "uchodźcy", ubogacający kalifat belgijski.

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.