​Co się odezwie, to wpadka. Ryszard Petru znowu błysnął

​Co się odezwie, to wpadka. Ryszard Petru znowu błysnął - niezalezna.pl
foto: Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska

Lider Nowoczesnej – znany z licznych wpadek i pomyłek – po raz kolejny „popisał” się przed kamerami. Tym razem Ryszardowi Petru pomyliły się Trybunał Stanu i Trybunał Konstytucyjny. Według niego, premier Beata Szydło może być postawiona… przed tym drugim.

Wpadki Ryszarda Petru to już właściwie norma, a że lubi występować przed kamerami, uzbierało się ich całkiem sporo. Wystarczy wspomnieć jego komentarz do ostatnich zamachów w Brukseli, kiedy ogłosił, że obecnie mamy do czynienia... „z zagrożeniem antyterrorystycznym”.

Dziś z kolei mówił – po raz enty – o stanowisku sędziów Trybunału Konstytucyjnego i odmowie jego publikacji przez premier Beatę Szydło.

Jak nie opublikuje [stanowiska sędziów TK – przyp. red.], to według większości osób i ekspertów łamie prawo i naraża się na Trybunał Konstytucyjny. Natomiast w PiS-ie mówią, jak opublikuje, to wtedy się narazi

– oznajmił Ryszard Petru.


Na Twitterze natychmiast powstał hasztag #TrybunalyPetru i posypały się komentarze…Opinie użytkowników

WSIowi zarządcy KRAJU raz zamydlili ludziom oczy Walesa
Mysla ze znowu się uda,wystywili PALIGUPA -NIE WYSZLO.
TERAZ KAMERUN Z HUSTON,moze w dzień 6kroli uczyni cud,a sejm
obecnej większości przemieni w SEJM GLUCHY,a to da możliwość powrotu Wsiowych.Do pomocy dali mu KOD/komusza ochrone darmozjadow/i działaj pierdu z wesołym cyrkiem klaunow nowoczesnych/klauny-baby/

Rzuca się chłopina, bo kasę bierze za konkretne zlecenie, a jak widać zdziałać nic konkretnego już nie może - repertuar się wyczerpał, a mocodawcy oczekują i naciskają, przez to pulta się Rysiek i miota.

A coz ten immecyl moze powiedziec? Doktorat kupil mu balcerowicz, ktory zydom w Polsce sprzedawalo studia, doktoraty i inne stopnie naukowe, podobnie jak i inni zydzi np. niemota rzeplinski, ktoremu zydokomuna zycie uratoiwala. Teraz wieprz spasl sie i jak mu tak zyxdokomuna pasuje, to powinno sie go oddac na obowiazkowqe dostawy!

Cóż, naten-tychmiast powinien zacząć śledzić dorsze wspólnie z inną gwiazdą, niejaką Piterą, której też nic nie brakuje...

Nie znam typa, ale wydaje mi się, że ostatnia deska ratunku dla PO okazała się być deską sedesową...

pierdu pierdu, mam dla dla tego "dyplomaty i polityka" nr 1 we wsi Pawlaka, aby awansować go do PE na komisarza ws emigracyjnych. Nawet po wnikliwym tłumaczeniu - nikt go nie zrozumie, nawet islamisci - i oto im chodzi, w Berlinie też.

Rubikon Szesciu Kroli Swetru Pietru do TK marsz!

Jest naprawdę lepszy od Nikodema Dyzmy.

mówi i wygląda jak po znacznym przedawkowaniu

Duren, ciec i tyle !!!

Z tych wypowiedzi polityków opozycji , wyłania się prosty obraz , że nie mają szarego pojęcia o czym w tym wszystkim chodzi z problem w Trybunale Konstytucyjnym.
To trybunał złamał Konstytucję wydając polityczne wyroki żeby przeciwstawić się reformą w Polsce.

Nie wyszło z chamem z Biłgoraja to robią następne podejście z drugim pajacem

Ten nowy karpacki (prawdopodobnie) geniusz, to ulubiony podpicznik wyjęty z dupska starej cioty balcerowicza. Nie dziwi zatem atencja, z jaką darzony jest przez pro-POsrańskie media.

Od pewnego czasu niezależna.pl zajmuje się bardzo intensywnie wypowiedziami Pana Petru, robiąc jemu i jego partii świetną darmową reklamę w myśl zasady: nieważne co mówią ważne, że mówią. Czy ktoś z redaktorów przemyślał tę "strategię" darmowej promocji Petru???

A może ten agenciura nie myli się. Nie pomyśleliście ?

Niemieckie media oraz KOD mają obalić nasz rząd patriotyczny.?
https://www.youtube.com/watch?...

Bo to idiota jest i nieuk! IQ < 50 ( 50 to krzesło!) , łatwy do sterowania, nic nie rozumiejący ale nie wybija się. W Nowotworowej oni wszyscy tacy sami : durni i krzykliwi.

Młodsi i głupsi (banksterzy wiadomego pochodzenia) wystawili takiego klauna, przy którym bohaterowie filmów S.Barei, rzeczywiście musieliby się nieźle nagimnastykować, aby być lepszymi...takimi właśnie klaunami.

Czy to jest kolejna wpadka??????????????? Niestety nie. Jest to klasyczne potwierdzenie braków edukacyjnych. Gdyby poddać go badaniom na IQ wyszłoby iż mocodawcy podstawili gościa łatwego do sterowania. Niech tak dalej bełkocze, a "Nowoczesna" jeszcze szybciej podzieli los Palikota. Resortowców czas najwyższy odsunąć od jakiegokolwiek wpływania na losy kraju. Ich protoplaści na długie lata zdołowali intelektualnie i moralnie Polskę. Na dalsze dołowanie kraju absolutnie nie ma przyzwolenia. SUWEREN jednoznacznie taką wolę podjął w ostatnich wyborach..

pajac

UB-ecja wybiera na na swoich reprezentantów tylko ograniczone umysłowo jednostki bo marionetkami się łatwiej steruje. Podobnie było z Bolkiem Wałęsą. Ten Pierdu bardziej mi jednak przypomina nałogowego ćpacza niż funkcyjnego psychola.

Może nie uczęszczał do przedszkola?

Petrulescu nie chodził do przedszkola,bo należał do PIONIERÓW (to była taka dziecięco-młodzieżowa)organizacja w Sowieckim Sojuzie.

Poniekąd przez przypadek trafił - zamach w Brukseli rozłożył tamtejszych antyterrorystów na łopatki, co potwierdzili Amerykanie. Potem latali po Brukseli jak kot z pęcherzem, że niby w jakiejś obławie, tyle że to do nich strzelali miłujący pokój "uchodźcy", ubogacający kalifat belgijski.

Szczerze mówiąc zaczyna mnie to już męczyć. Dopiero nie tak dawno pozbyliśmy się jednego pajaca a teraz mamy drugiego kto wie czy nie większego. Szczynukowicz to chociaż większość czytał z kartki i było mniej tych wpadek. A ten to juz przechodzi sam siebie. Przypomina mi się aforyzm o ile pamiętam Sztaudyngera (sorki jeżeli napisałam źle nazwisko) ,,Z mądrym i z głupim nie tocz zwady, żadnemu bowiem nie dasz rady,,. A Petru lepiej by zrobił gdyby schował się w mysią dziurę bo to naprawdę wstyd dla polityka aby popełniał takie gafy. A myślę,że on po prostu ma bardzo małą wiedzę.

Masz na myśli "myszkę" Gasiuk?:)

Naczytal sie Trybuny Ludu w Dubnej albo w Piotrokowie Trybunalskim i juz mu tak zostalo.

komsomolec sowieciarski

napromieniowany w Dubnej za młodu nie tylko marsizmem-leninizmem w szkółce kacapskiej

jest impotentem prawdopodobnie nie tylko intelektualnym

I DLATEGO WŁAŚNIE

mundrości swoje pewnie czerpie z wpisów "większości ekspertów" na Szmonecie
oraz
z "eksperckich" orzeczeń TRYBUNAŁU WIKIPEDYCZNEGO
drukowanych mu przez paniusie eksperckie

wszystko czekoladowym śladem intelektualisty z Budy Ruskiej
obecnie z Pałacu Na Razie Pod Blachą

Ryszard Petru jest waflem Bronisława Komorowskiego. Obaj mają myśli nieuczesane i częstokroć trzeba wyjaśniać, co miała na myśli człeczyna mówiąca te słowa.

Najwidoczniej ten typ tak ma. Nawet gdy nie potrafi powiedzieć coś sensownego, to chociaż wpadkami stara się zaistnieć. Co gorsze, powszechna krytyka nie robi na nim wrażenia, wręcz pobudza do wygłaszania kolejnych bredni. No cóż, można mieć tylko nadzieję, że skończy tę żałosną, żenującą "karierę" szybciej niż Janusz Palikot. Oby ...

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.