Demonstracja pychy, chamstwa i prymitywizmu „ludzi sztuki”. Sieć o „żarcie” młodego Stuhra

Demonstracja pychy, chamstwa i prymitywizmu „ludzi sztuki”. Sieć o „żarcie” młodego Stuhra - niezalezna.pl
foto: print screen \ youtube.com

„Stuhr to taki Kuźniar aktorstwa. Niby zna się na swoim fachu, ale w kategoriach czysto ludzkich jest na poziomie dna” – tak internauci komentują wczorajszy występ Macieja Stuhra podczas wręczenia „Orłów”.
 
Przypomnijmy, aktor zabrał głos przed wręczeniem nagrody dla aktorów drugoplanowych. Żarty, który Stuhr postanowił rozbawiać publiczność niewybrednymi żartami o Żołnierzach Wyklętych, groźnym wypadku prezydenckiej limuzyny, czy katastrofie smoleńskiej. - Chciałbym być dobrze zrozumiany. Aktorzy drugiego planu to nie jest jakaś armia artystów wyklę... przeklętych. Aktor drugiego planu to nie jest ktoś, kto gdzieś tam się wałęsa... pałęta. Aktor i aktorka drugiego planu to nie jest ktoś, na czym stoi film jak na oponce... opoce. Przepraszam, bo miało być poważnie, a państwo mają... tu polew – mówił Stuhr, a rozbawiony tłum wiwatował po każdej jego udawanej pomyłce. 

Internauci krytycznie skomentowali „wolne żarciki” aktora.


fot.: Twitter.com


fot.: Twitter.com


fot.: Twitter.com


fot.: Twitter.com


fot.: Twitter.com


fot.: Twitter.com


fot.: Twitter.com

Niestety większość zebranych śmiało się z tych „dowcipów” do rozpuku… Jedną z nielicznych osób, która zachowała powagę była aktorka Ewa Dałkowska.

fot.: Twitter.com


fot.: Twitter.com


fot.: Twitter.com


fot.: Twitter.com

Opinie użytkowników

Prawdziwe nazwisko tego gnoja to szczur

Niestety potwierdzili że są gorszym sortem szczególnie żenująca było te utuczne babsko wdowa po slynnym pijaczku.

JErektor raz miał chciczkę
i zamówił ośniorniczkę
a kelnery nieuczone
dały raka z salcesonem
Ekscelencja wstał czerwony
i wyrzygał , przerażony !
Wierszyk ten radość rozpala !
LaL - la la. La , Lal - la la. La !
Wspólnego śpiewu rośnie fala.
LaL - la la. La , Lal - la la. La !
Gdy płyną dźwięki tej piosenki...
LaL- la la. La , Lal - la la. La !
...każdy się robi w sercu miękki !
/**
Siostry moje, bracia mili
twórzmy strofy w smaku chili
artystów tuziny gadzin
a wrogowie kraju radzi !
We are dancing the labadoo
the labadoo ! the labado !
We are dancing the labadoo
the jolly folly waltz ! hey!
.........
Asem zapomniel esztie poletat' ,
vase humoricke letadlo */

Gajos kilka dni temu festiwalu przez Prezydenta, Dynmna niby taka czuła i wrażliwa,a to pozerzy rechoczący na pogrzebach,stypach,a nawet sekcjach zwłok. Nekrofile!

Nie należę do tej kasty, ale i tak mi za nich wstyd

Ten pseudo -artysta ,wypromowany przez tatusia od wczoraj nie istnieje

Stuhr - nie jesteś artystą wyklętym ani przeklętym

stałeś się za to człowiekiem WYKLUCZONYM z przyzwoitego towarzystwa za swoje niebywałe chamstwo

Był czas,że aktorki chciały zostać gwiazdami,teraz mamy oraz więcej gwiazd,które chciałyby zostac aktorkami.

Laurence Olivier

Stuhr chciał być dowcipny, a zrobił z siebie durnia.

Ale są inni, tyle że mają mniej propozycji ze strony tych, którzy maja coś do powiedzenia w tej branży.Dużo by wymieniać tych pozytywnych: Pani Chodakowska, Pani Dykiel, Panowie Lubaszenko, Pan Pazura, jest Ich więcej, tylko "za karę" mało ich widać..Ale jeszcze ich zobaczymy..A tamci będą musieli sobie zmienić zawód, albo operacje plastyczne i nazwiska..

jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości co do "wrażliwości" i "klasy" aktorki Anny Dymnej niech obejrzy spektakl "Trylogia" w Teatrze Starym w Krakowie w reż."artysty" Jana Klaty.Obraz,Sikorka i Barbara Jeziorkowska-to kolejne wcielenia tej "artystki " w tym antypolskim, wykpiwającym polskość i wszystkie święte dla prawdziwych Polaków wartości -patriotyzm, wiara, bohaterstwo.Dla dużej części widzów nie dało się obejrzeć całości tego "dzieła" i podobnie jak ja wyszli zażenowani po dwóch częściach (spektakl w dniu 21.01.2016r.)Jak można w Narodowym Teatrze ,za publiczne pieniądze wystawiać takie antypolskie BADZIEWIE w którym trudno doszukać się jakiejkolwiek wartości.Brak talentu reżyser pokrywa prowokacją i skandalizowaniem.Na widowni cisza większości widzów, przerywana rechotem młodocianych uczni i studentów.A na scenie nasze "gwiazdy" w żenującym wydaniu jak np.półnagi, symulujący "inne zachowania seksualne" Błażej Peszek (w rolach Bogusława Radziwiłła, Nowowiejskiego i Młodego) oraz Dymna rechocąca jak na na rozdaniu Wiktorów i jako Sikorka pełzająca na czworakach, z wypiętym mocno zadkiem,między nogami "artystów" wcielających się w (niby)postaci Trylogii.ŻENADA!!! Często chodzę do teatru i nigdy nie zdarzyło mi wyjść ze spektaklu.Do czasu tego przedstawienia miałam dobre zdanie o Dymnej, jako aktorce.Ostatnie jej zachowanie poddało w wątpliwość także jej inne wartości, o które ja wielu "posądzało". Tacy ludzie nie maja wstydu ale to wstyd dla polskiej sztuki!!!

Bardzo dziękuje za komentarz, który wyraża również moje odczucia. Marzę, by inteligencja polska często i przynajmniej równoprawnie z Walkami ( z Gombrowicza ), bolkami i kopaczami zabierała glos w dyskursie publicznym. By wreszcie zaistniala, przekroczyła margines, na który dala się zepchnąć walkom, bolkom, kopaczom, ktorzy skroili sobie elitę na własną miarę.

Gajos to stary Towarzysz aparatczyk PZPR .Temu i sie nie dziwie bo ,,Czym skorupka za mlody tym ........ Ale Dymnej to sie bardzo dziwie !! Zmieniam o niej moje zdanie !!

odkażali Wam na tę czerwoną salę "marychą, czy co? wszyscy dosłownie rżeli ze śmierci ludzkiej, to tragedia! Pani Anno, jaki wstyd, kto jak kto, ale Pani?!

ona słynie z tego pamiętam niedawno gdzieś snuła swoje wynurzenia i teatralnym głosem przekonywała że wszystko co robi to zawsze zastanawia się co by na to powiedział (ś.p.) Dymny ja pani powiem: śmiałby się do rozpuku i na pewno nie żałuje że panią pożegnał bo ileż żenujących atrakcji z pani udziałem go ominęło! a druga sprawa to trochę żal że poleciało to także rykoszetem na Radwanowice i szanowny ks. Isakowicz-Zaleski również pożegna swoich darczyńców bo sprawa stała się niezrozumiała że ten "tandem" działa bez zakłóceń bo przecież to niemożliwe żeby inklinacje i sympatia pani Dymnej do ludzi tak podłych bezdusznych chamskich i niewierzących nie ujawniały się również w kontaktach z ks. Zalewskim

Do grona aktorow zalicza sie wszystkich aktorow teatralnych i kinowych, a takze amatorow uprawiajacy zbozne dzielo szezenia kultury. Ale wsrod nich sa prawdziwi artysci kreujacy wybitne role, ktore widzowie pamietaja latami. O nich wspomnienia zyja przez pokolenia i nie ulegaja zapomnieniu, przechodza do historii jako propagatorzy i tworcy kultury przez duze K. Ich imiona i nazwiska staja sie nazwami ulic, placow, staja sie patronami placowek kultury, patronami szkol etc...Ale tez wsrod aktorow sa tacy, ktorzy maja predyspozycje do kreowania rol komediowych, kreuja role majace w zamierzeniu rozweselic i rozbawic widownie, zgodnie ze scenariuszem sztuki, dac widzom kulturalna rozrywka i zabawe. Niestety, sa tez tacy, ktorzy bez skrupolow i z wyrachwana premedytacja, liczac na tani poklask od ludzi podobnej mentalnosci, wyczyniaja blazenade z rzeczy wrecz swietych dla Polakow /katastrofa smolenska, wypadek na A4, zolnierze, ktorzy oddali zycie czesto po ubeckich mekach za niepodleglosc Ojczyzny i wolnosc narodu nazwani przez swych oprawcow "wykletymi"/. Takich komediantow nazwac mozna jedynie -blaznami-, nie ublizajac Stanczykowi, krolewskiemu blaznowi, madroscia przewyzszajacy wszystkich blaznow 3rp razem zebranych do kupy, zarowno tych ze sceny jak i z polityki. W obecnej dobie pojawiaja sie oni w przestrzeni publicznej jak chwasty na nieuprawianym od lat polu.

Bardzo zdolny młody człowiek. Potrafi znacznie więcej od innych. Jest odważny. - Ja bym go śmiało wysłał na 5 lat do kamieniołomów. Wydobycie by wzrosło, był by okresowo spokój. Tam też wyrósł by z niego mężczyzna! Mężczyzna na miarę epoki - zcwelowany, okradziony z wszelkich wartości, zdecydowany aby dla swych celów pozabijać innych. Z małego szcz..STHurka wyrósł by duży szcz..STHur.

Polskie środowisko aktorskie to zbiór skrajnych konformistów i tchórzy, panicznie bojących się wypaść z obiegu, drżących o angaże, role filmowe i teatralne. Aktorzy nie mają własnych poglądów i sympatii politycznych. Stary już Opania odmówił grania w filmie Antoniego Krauze nie z powodu swoich poglądów na temat Smoleńska, lecz dlatego że srał ze strachu bojąc sie narazić Gazecie Wyborczej, która kręci środowiskiem aktorskim. I jest powiązana wieloma nićmi z ośrodkami zewnętrznymi. Aktorzy wiedzą skąd idą konfitury, kto rządzi polską kulturą - bynajmniej nie Minister Kultury, którego za 4 lata może nie być, ale Niemcy poprzez swoje fundusze, stypendia, granty itp. oraz Soros. Tak wygląda polska niezawisłość.

Rżenie aktorów podczas prymitywnych chamskich dowcipasów młodego Stuhra to była chęc przypodobania się nadzorcom z GW i TVN. To właśnie ci nadzorcy decydują o zachowaniach aktorów podczas oficjalnych uroczystości i spotkań.

Ostatnio bard,poeta i kompozytor Turnau Grzegorz w komitecie Komorowskiego był dla mnie rozczarowaniem,tak teraz Dymna.
Pana Sikorowskiego "Z pod budy" pozdrawiam z niepokojem w duszy.

To jest wlasnie ta wspolczesna "polska jelita" .... flaki sie przewracaja same w brzuchu, jak sie na to towarzystwo wzajemnej adoracji patrzy w takich momentach. YUCK !! :o((

Mierne aktorskie KOZIOJEBKI ... na czele z tym calym Szczurem !!!!

Panie "SIARA", a wydaj pan na nich zlecenie dla Killer'a !!!! Powybijaj pan te telewizyjne k_rwiszony !!!!

DOBRANOC )))))

ENDE

Krystyna Grzybowska-

Zapewniam: chamstwo jest dziedziczne. Potomek chama może nabrać zewnętrznej ogłady, przestaje siorbać pomidorówkę, ale za to rżnie pana i dla podkreślenia swej kultury odstawia mały palec podczas wychylania drogiego trunku.

Chamstwo, specjalność stylu bycia wschodnich sąsiadów, jest w Polsce pielęgnowane jeszcze od czasów rosyjskich zaborów, nabrało szczególnego znaczenia w czasach PRL-u. Do ubecji przystępowali absolwenci czterech klas podstawówki, ale za to wyposażeni w atrybuty chamstwa, wśród których obok uniżoności wobec władzy na plan pierwszy wybijała się pogarda dla słabszych, a zwłaszcza dla ludzi wyróżniających się kulturą osobistą i sprzecznymi wobec dyktatury proletariatu poglądami.

Tacy nie mieli szans zrobienia kariery zawodowej, skopani przez chamów na wszystkich szczeblach władzy, gminnym, powiatowym i centralnym. Chamy zrobiły kariery, kariery zrobiły ich dzieci, a także wnuki. W odróżnieniu od przodków pokończyli wyższe studia i usadowili się na stanowiskach urzędniczych, medialnych, kulturalnych, naukowych.

Zostali zaliczeni do inteligencji, utrwalając w społeczeństwie przekonanie, że nie warto być człowiekiem przyzwoitym, kulturalnym, kierującym się zasadami moralnymi, aby zrobić karierę i pieniądze, lepiej się ześwinić, sprzedać, w kraju i za granicą. Napluć na Polskę kierując się wyssaną z mlekiem matki marksistowską zasadą, że cel uświęca środki.

Pani Aniu, Pani chrzestna, Pani Eryka, wspaniała kobieta, w grobie się przewraca. Niech się Pani nawróci i przeprosi wszystkich, których skrzywdziła swoją postawą. Niech Pani nie naśladuje TW Bolka.

Ich nienawiść już zbiera plony schizy w grupie ,których muszą ratować wszelkiego rodzaju wróżbity oszuści w osobie ruskiego uzdrawiacza łapami hehehe psychiczne lisiątko se zamówiło starcha na wróble by groził wojną aaahahaaa Co ono ćpa to lisiątko ? takie schizy to już na detoks tylko .Biedne są te jego córy .

Mocne postanowienie - nie oglądam Ojca Mateusza.Niech się Kinga Preis sama z siebie śmieje.Czegóż jednak można się spodziewać po komediantach.A Anna Dymna.... i jej biedni podopieczni....

dla mnie też najwiekszym rozczarowaniem jest anna dymna. od tego momentu z małej litery.Widać ta peerelowska aktorska ...jelita jest jednakowa... z nielicznymi wyjatkami.
Odechciało mi sie ogladania polskich filmów...

No cóż, Pani zaDymna.
Od dzisiaj przestaję przelewać na Radwanowice.

Ten się śmieje - kto się śmieje ostatni.

I proszę mi nie inputować że "wylewam dziecko z kąpielą" - to Szczur zaczął.

Szczur , a przepraszam Sturh to kwintesencja Hamstwa i pseudo kultury i sztuki tak jak jego koleżanki i koledzy pseudo wrażliwi inteligentni na cierpienia jak np. pani Dymna .Żenada za publiczne pieniądze , a njgożej że to nie był żart z Pis ,to żart z tragedii 100 osób różnych opcji politycznych i to zdumiewa ile trzeba miec nienawiści i hamstwa żeby się tak zachować

Jeszcze jakiś czas temu myślałam , że artyści a w szczególności aktorzy scen polskich mają większą wrażliwość...ALE...po tym co zobaczyłam w ostatnich latach i obecnie , dochodzę do wniosku ,że to jakieś zdziczałe szemrane towarzystwo...słowa piosenki pasuję do nich jak ulał - "Wszyscy artyści to prostytutki w oparach lepszych fajek , w oparach wódki"...dragi,wóda i inne wynalazki mózgi im wyprały...widok żałosny...wstyd mi za was, bo zachowaliście się jak hołota , a prowadzący jak bufon(nie mylić z bramkarzem Włoch)

Elity zostały wymordowane przez hitlerowców i komunistów, to są waciaki i gumofilce!!!!

Dwulicowość. Pani A.Dymna swoją wrażliwość zostawiła tym razem w domu? Coś jak kłamczucha Kopacz - poglądy religijne za drzwiami.

Boże chroń Polaków przed lewactwem, które drwi z Naszych Żołnierzy Wyklętych - Niezłomnych, które drwi z tragedii smoleńskiej - katastrofy, w wyniku której zginął Prezydent Polski Pan Lech Kaczyński i jego żona - zginęło ogółem 96 Polaków i Polek, które drwi z wypadku samochodowego, w wyniku którego mógł zginąć Prezydent Polski Pan Andrzej Duda.
Tylko Pani Dałkowska zażenowana! Reszta rechocze! Pani Dymna też! Gdzie jej wrażliwość? Nie przekażę już więcej darowizny dla jej fundacji!Bojkotujmy spektakle i filmy tych ludzi!

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.