System kłamstwa

System kłamstwa - niezalezna.pl
foto:

Po otwarciu kolejnych kartonów od „człowieka honoru” nie spodziewam się niczego, czego byśmy dotychczas nie wiedzieli. Mnie nie interesuje teczka „Bolka”, bo o nim mam zdanie ustalone od ponad trzydziestu lat. Interesują mnie natomiast prokuratorzy, którzy oskarżali za mówienie prawdy, sędziowie, którzy skazywali za mówienie prawdy, pracownicy IPN-u, którzy wydali, świadomie, fałszywe zaświadczenie o Wałęsie. Interesują mnie ludzie mediów, którzy obrzucali błotem mówiących prawdę. Chcę znać nazwiska ich wszystkich i chcę, by były one znane opinii publicznej, by ponieśli oni odpowiedzialność za udział w okłamywaniu nas wszystkich. Niestety obawiam się, że nikt żadnych poważnych wniosków z całej tej historii nie wyciągnie, bo byłoby to zbyt niebezpieczne. Oznaczałoby to, że trzeba uznać, iż demontaż komunizmu został dokonany przez KGB, przy pomocy ludzi przez KGB wytypowanych, zwerbowanych lub „zaprzyjaźnionych”. Dopóki ludzie tego sobie nie uświadomią, dopóki wszystko nie zostanie ustalone, powiedziane jasno i nie dojdzie do świadomości każdego, dopóty społeczeństwo nie zrozumie, dlaczego żyje w systemie opartym na niesprawiedliwości i poniżeniu.

Opinie użytkowników

Komuniści stworzyli Bolka by na tym bohaterze budować III RP.
Zawsze potrzebny jest przywódca choćby fikcyjny. Ludzie muszą mieć autorytet aby móc się wokół niego jednoczyć. Nie róbmy z komunistów nieuków dobrze wiedzieli,ze tylko tak mogą dalej być przy władzy i pociągać za sznurek. Mając media układowe za plecami nie jest to trudne. Przecież to jest jasne jak słońce. Komuna dopiero teraz straciła władzę. Aktualnie korzystając z wolnych mediów wprowadzają swoich ludzi promując ich aby mieszali zwykłym ludziom w głowach i zasiewając wątpliwość.Mają pieniądze i poparcie obcych zainteresowanych państw.Mają pieniądze ,swoje firmy i układy.
I chyba najważniejsze mają prywatne media. Zwykły obywatel jest zajęty dniem powszednim tyle się zna na polityce ile usłyszy przez parę minut w telewizji czy radio które w dużej większości są powiązane z dawnym układem. Świadomi obywatele mogą tylko liczyć,że naród,który wreszcie pojmie i zrozumie ,że jest rozgrywany i się temu przeciwstawi.

Pierwsze z brzegu nazwisko: prof. Leon Kieres.
To on był prezesem IPN w chwili wydawania Bolkowi zaświadczenia, że był za komuny represjonowany (zdjęcie z uroczystości nawet w teczce Kiszczaka).
W nagrodę do dzisiaj jest SĘDZIĄ Trybunału Konstytucyjnego (od 2012) i jeszcze długo będzie szkodził Polsce.

W tym kontekście TW Bolek odegrał kluczową rolę. Pilnował, aby deal między środowiskiem Adama Michnika i komunistami był realizowany, aby nikt nie był w stanie przeszkodzić "pokojowej rewolucji", jaka miała miejsce po 1989 roku. Kiedy trzeba było (czerwiec 1992 r.) Wałęsa nie zawahał się dokonać "nocnej zmiany", aby skutecznie zablokować ustawę lustracyjną, która już wówczas mogła definitywnie przetrącić powodzenie planu nakreślonego przez Kiszczaka i Michnika w zaciszach magdalenkowych gabinetów. Nie mam wątpliwości, że ówczesna decyzja Wałęsy była podyktowana zawartością teczki TW Bolka.-niewygodne.info

I po której stronie w 1992 (ale i wcześniej, bo już w drugiej połowie 1991) byli bracia Kaczyńscy?
Byli przeciwko Magdalence i Bolkowi.

I jak można zarzucać śp. Lechowi Kaczyńskiemu uczestniczenie w magdalenkowych rozmowach. On tam był, bo wtedy jeszcze był "prawą ręką" Wałęsy. Chyba uwierzył, że Wałęsa "zerwał się" komuchom. Ale już w 1991 wiedział, jak bardzo się pomylił.

Oskarżać Kaczyńskiego o rozmowy z Kiszczakiem to tak, jakby oskarżać gen. Andersa i gen. Sikorskiego o rozmowy ze Stalinem. Przecież to oni "wyprowadzili" z ZSRR ogromną rzeszę Polaków, i gdyby nie zbrodnia w Katyniu, wyprowadziliby i resztę polskich oficerów.

A Wałęsę w tym kontekście można porównać do gen. Berlinga, czy gen. Świerczewskiego – w żadnym wypadku do Andersa lub Sikorskiego.

Prawdę pan rzecze, a Wałęsa kpi z nas w żywe oczy za każdym razem gdy otwiera usta i do tego stroi miny jak clown w cyrku.
Czy nie mozna wyciągnąć z tego odpowiednich wniosków finansowych i karnych do niego ?

I o to właśnie chodzi, Panie Jerzy! Ten cały medialny wrzask na wszystkich stacjach telewizyjnych, po kilka godzin dziennie, jest do PRZYKRYCIA TEGO, O CZYM PAN PISZE. Ostatnie wystapienie Pana w TVP też było najlepsze spośród 4 uczestników zabierających głos.
Tu prosba do p. Kurskiego-wjecej Targalskiego w TWP.
A juz porównywanie stałej współpracy Bolka dla własnych korzyści ze skontaktowaniem się z Japonia przez Piłsudzkiego to jest haniebne. Profesorowie Wrzosek, Konarzewski i Nałecz wstydzili by się.

To co Pan tu napisał jest jedną z najważniejszych rzeczy w ostatnich dniach. Nam potrzeba dużej ilości tego typu głosów. Bo PiS prowadzi jakąś swoją poliykę w tej mierze. Ale Polacy oczekują aby politycy byli zdolni do rozliczenia tej licznej grupy ludzi, za to do czego doprowadzili. Nie moze być kolejnej gubej, ciekiej czy wręcz niewidzialnej kreski. Na to nie wono pozwolić PiSowi. Trzeba jasno i wyraźnie pokazać sprawców tego bagna w kóre nas wepchnęli. Zarówno tych z lat komuny jak i tych z lat ostatnich. Wszelkie tuski czy bolki muszą poczuć zimny pot na plecach a ludzie z ich otoczenia muszą się poczuć jakby stali na ciekim lodzie. W Polsce muszą zajść zmiany zasadnicze, przeorywujące całkowicie każdą dosłownie dziedzinę życia. Bez czyszczenia i lustracji posuniętej głęboko w histrię ludzi rozliczanych z przeszłosci i ostatnich lat, będziemy grzęźli coraz głębiej w mroczną krainę, coraz to nowych teczek z ktorych wysypią się coraz to nowe zdrady i świństwa i z tego nic nie wyniknie. Pora by konkretni ludzie zaczęli płacić cenę za konkretne czyny. Na tym ma polegać Dobra Zmiana, że nie będzie już możliwości odwrócenia tego wszystkiego przeciw Polakom. Zdrajcy muszą ponieść konsekwencje dożywotnie. Płotki, pozbawione osłony, muszą mieć motywację do pracy nad sobą.

TW bolek wałęsa w tej chwili jest już 100% kryminalnym PRZESTĘPCĄ i DOSYĆ tej publicystyki !
Są nie podważalne DOWODY popełnionych ZBRODNI ZDRADY TW bolka wałęsy, który cynicznie ZŁAMAŁ podeptał przysięgę Prezydenta III RP, doprowadził do prześladowań i ŚMIERCI wiele osób, spiskował PRZECIW Polsce razem z komunistami Kiszczakem i innymi gangsterami, doprowadził do PRZETRANSFEROWANIA komunizmu do III RP, która pod nadzorem TW bolka ROZKRADŁA polski majątek, zniszczyli polski przemysł, wygonili z Polski co najmniej 8 milinów Polaków na zagraniczna poniewierkę, banicje zarobkową.
Na bazie już posiadanych DOWODÓW WINY TW bolka wałęsy ŻĄDAJMY dosłownie WSZYSCY polscy obywatele do NATYCHMIASTOWEGO sporządzenia Aktu Oskarżenia i ROZLICZENIA tego SQURWYSYNA i NATYCHMIASTOWEGO postawienia przed TRYBUNAŁEM STANU, osądzenia i UKRANIA, aby ta ZARAZA ZDRADY oraz bezczelnego SABOTAŻU polskich obywateli i Pnstwa Polskiego przez NIE lojalnych Nardowi najwyższych urzędników administracji państwowej NIE szerzyła się nadal !
Miejsce 100% PRZESTĘPCY TW bolka wałęsy jest za KRATAMI lub na SZUBIENICY i od dzisiaj niech się nim zajmują ale tylko BRUKOWE media lub szmatławce żydo-stalinowców psychopatów michnika lub lisa.
Wy zameścijcie jedynie film momentu jego ARESZTOWANIA, zamieście zdięcia TW bolka wałęse zakutego w kajdanki w pomarańczowych szmatach jako zwykłego PRZESTEPCE rzezimieszka jak siedzi w pierdlu.
Od tego momentu PRZESTANCIE w końcu o tym psie co kolwiek publikować, bo on jest tego NIE warty !
ŻĄDAM STANOWCZO o NATYCHMIASTOWE sporządzenie Aktu OSKARŻENIA TW bolka wałęsy przez Prokuratora Generalnego w tej gównianej III RP i konkretnych działań wymiaru sprawiedliwości jeśli jeszcze takowy istnieje, który faktycznie ROZLICZA autentycznych ZDRAJCÓW i PRZESTEPCÓW potężnej skali jakim jest TW bolek wałęsa.
DOSYĆ tych "ceregieli" i cackania się z tak WIELKIMI 100% kryminalnymi PRZESTEPCAMI jak TW bolek wałęsa.

państwo jest bardzo chore i ludzie są bardzo chorzy ...

to są w większości homo sovietikusy

nie będę wymieniał z nazwiska publicystów, którzy krytykowali
Powstanie Warszawskie i nazwali walkę rycerskiej młodzieży
o wolną Polskę głupotą ...

te chłopskie sowieckie raby nie są w stanie zrozumieć, że
"szlachcic-rycerz" rodzi się po to, by za wiarę lub Polskę
gardła dać, gdy jest taka potrzeba

nie ma prawdziwej wiary, nie ma bojaźni bożej, nie ma już
Polaków rycerzy, może garstka

stąd jest to, co jest, ChDiKK

cieszy głos taki jak pański

Poniosą odpowiedzialność.

Keep doing good job.

Greetings

AK_NSZ_WiN, USA

NIE wolno dopuścic, aby PRZESTEPCA TW bolek wałęsa kiedy kolwiek kłamliwie ZASŁANIAŁ, że jakoby się bał tzw. "SOVIETÓW" lub KGB lub Rosji w 1992 roku jak był Prezydentem III RP w 1992 roku.
Wtedy jak TW bolek wałęsa bedac już Prezydentem III RP utworzył już SAMODZIELNEI ZBROJNĄ bandę ANTY-polską przestepczą z komunistami Kiszczakiem, Michnikiem, Tuskiem, Pawalakiem ... itd. to "SOVIETÓW" czy też KGB już NIE było! Powstała Rosja była w kompletnej ROZSYPCE na kawałki o czym doskonale WIEDZIAŁ TW bolek wałęsa, który jako PIERWSZY uznał powstałe panstewko "Ukrainę" w 1991 roku, potem Estonię, Litwę ... itd.
TW bolek jako Prezydent III RP wiedział, że na wiosne w 1992 roku dyrektor żydo-amerykańskiego CIA Robert Gates przyjechał do Moskwy i przeprowadził w Moskwie swoją OSOBISTĄ paradę ZWYCIĘSTWA w pokonanym ZSRR po przez PRZEJŚCIE defiladowym krokiem po bruku na Placu Czerwonym w Moskwie. Następnie, wypił szampana za upadek ZSRR z Yelcynem i amerykańskim ambasadorem w Moskwie.
Po wypiciu szampana szef CIA Robert Gates powiedział do Yelcyna:
„Misja Ameryki – to rządzenie światem. Zrozumcie to i podporządkujcie się”.
O tym WSZYSTKIM doskonale WIEDZIAŁ TW bolek wałęsa, że "SOVIETYZM" i KGB jest już NIE groźne.

Następnie na wniosek szef CIA Roberta Gatesa przedstawiciele rządu USA w Moskwie wręczyli rosyjskemu żydowi Gorbachev Michaił, byłemu 1-y sekretarzowi KC Komunistycznej Partii Związku Radzickiego(KPZR) za zasługi dla interesów USA otrzymał amerykański medal

„USA Cold War Victory Medal”

za POKONANIE ZSRR przez USA w „Zimnej Wojnie” i upadek ZSRR. Tak to wygląda:

http://cs620729.vk.me/v6207295...

Ten KRETYN Gorbachev ten medal przyjoł i wypił szampana z US ambasadorem w Moskwie... O tym wszystkim DOKŁADNIE wiedział TW bolek wałęsa w funkcji Prezydenta III RP, wiec on faktycznie NIE obawiał się ani „SOVIETÓW”, czy KGB, ani tych post-komuchów PZPR-ków w Polsce.
Wtedy to było JASNE, że komuna w III RP już NIE ma oparcia w jakiś tam "SOVIETACH" i TW bolek wałesa MÓGŁ się BEZ PROBLEMU dobrac do skóry WSZYSTKICH post-komuchów w III RP i ROZLICZYĆ bez problemu NIE bojąc się ich teczek Kiszczaka.
Natomiast TW bolek wałesa postanowił dalej być AGENTEM komuchów złodzejo-morderców z PRL-u bo był i jest NATURALNYM wrogiem Polski – wrogiem polskich obywateli. ZŁAMAŁ – podeptał przysięgę prezydencką służenia Narodowi Polskiemu. Postanowił SŁUŻYĆ dalej komunistom z PZPR oraz zagranicznym globalistam NWO – KATOWAŁ oraz RABOWAŁ Naród Polski w imę interesu komunistów oraz karmic swoja ambicje "władcy absolutnego"
DZISIAJ bez skrupułów brac za wsiarza kryminalistę TW bolka wałesę jego się tyko pokarze w III RP po powrocie z USA, NATYCHMIAST jego ARESZTOWAĆ, sądzic, rozliczyć i UKRAĆ co najmniej DOŻYWOTNIM węzieniem !!!

Polecam ten artykuł - można zobaczyć kto ten system finansuje i jakie projekty z tego zrealizuja:
http://www.wirtualnemedia.pl/a...

Protest?

Szanowny Panie Jerzy, ...

... trudno się z Panem nie zgodzić! Tym bardziej, że dotknął Pan rzeczy tak bardzo ważkiej dla podmiotowości i suwerenności Polski, tudzież świadomości wielu Polaków! Pozwolę sobie jednak zauważyć i dopowiedzieć, że systemowe i systematyczne tzw. pranie mózgów przez komunistów i to na przestrzeni wielu dziesięcioleci, wytrąciło poniekąd nasz Naród z równowagi mentalnej - w kwestii prawidłowego (prawdziwego) postrzegania rzeczywistości historycznej. Częste bowiem używanie przez resortowych politruków - tych samych propagandowych słów, zdań, haseł, czy sloganów, miało to do siebie, że z czasem niwelowało pewne opory w ich przyjmowaniu. Zamazywało też różnice w etycznych ocenach i sprawiało, że wielu podatnych na manipulację naszych rodaków, stało się bezwolnie niejako zdolnych do zaakceptowania treści nawet wyjątkowo kłamliwych!
... No cóż, proces więc przywracania właściwej świadomości narodowej i zerwania więzów z komunistycznym kłamstwem, chamstwem i draństwem, zapewne dla niektórych Polaków będzie długi i trudny. Tym bardziej, że w tą niecną grę ludzką naiwnością wprzęgnięte są też polityczne i banksterskie - wielkie interesy cwaniaków o KGB-owskich obyczajach.

Trzeba pamiętać przy tym informowaniu, że demontaż komunizmu, miał na celu zagarnięcie majątku społeczeństw wyzyskiwanych w komunistycznym systemie, skonsumowanie zbrodni, mordowania bohaterów, patriotów i elit wolnego narodu, zniewolenia narodu?Przede wszystkim jednak, miała być to bezkarność, ucieczka od popełnionych zbrodni od odpowiedzialności za zbrodnie komunizmu. Ludzie, społeczeństwa, muszą zrozumieć, że zostali upodleni, okradzeni nie tylko z godności i wartości moralnych i to właśnie dlatego nadal są niewolnikami? Kto ma to ludziom uświadomić, czy to nie pan i panu podobni powinni przygotować specjalny socjologiczny projekt, który systemowo, przywróci ludziom świadomość, normalność, zdrowy rozsądek po dziesiątkach lat prania mózgu i odzierania z pamięci?

No wlasnie. Ja sie obawiam, ze Pis nie wygra wyborów i wszystko za 4 lata wróci do "normy". 4 lata to tyle co nic!

Cóż mordowanie bohaterów i patriotów trwa do dziś...

Panie Jerzy Targalski!
Pan ma wielką wiedzę na temat w sprawie przez siebie tu zanęconej. Zatem dlaczego, skoro jest Pan człowiekiem odważnym, nie wymieni/nie ujawni Pan choć części osób odpowiedzialnych za w/w winy? Co/kto stoi Panu na przeszkodzie?
Wdzięczny będę za odpowiedź.
Łączę szczerego wyrazy szacunku.
TP

rozczłonkował Ruch Kontroli Wyborów krótko przed wyborami i stworzył drugi taki sam o identycznej nazwie. Dlaczego hołubi na swoim blogowisku "zaprzyjaźnionego" resortowego człowieka, który wcześniej rozczłonkował prawicowy portal niepoprawni.pl?

To ma być metoda na wzmacnianie prawicy czy wręcz przeciwnie, a w związku z tym co i komu należy uświadomić?

Szanowny Panie "A dlaczego", ...

... a dlaczego to pod tą krytyką Pana dr Targalskiego nie podpisał się Pan swoim stałym i zapewne znanym nickiem? Czyżby ten infantylny (godny trolli) obyczaj miał wzmocnić Pana prawicowy (w domyśle) przekaz i zarazem prawdomówność?

A dlaczego resortowi lub nawet ludzie z naszego obozu stale, bezpodstawnie zarzucają dr Targalskiemu cos czego on nigdy nie uczynił?

Może wią*.

to jeszcze potrwa, ten okres nieufności, podejrzliwości w srodowisku niepodleglosciowym,

Kornel Morawiecki mowi: bezpieka zniszczyla teczki TW (pewnie w latach 1989/90 palili je pod nosem premiera Mazowieckiego, szefem MSW był Kiszczak), ale znamy z grubsza skład osobowy bezpieki,
Moskwa je ma, może czesc USA i czesc Niemcy, może tez inne państwa,
jak widać gen.Kiszczak trzymal teczke Bolka,

Wyszkowski, Targalski, Macierewicz ...
starają się dac mocny przekaz narodowi żeby parl, naciskal system III RP - rzadzi ZP ale jeszcze w tym systemie - wtedy można wymusić zmiany,

jeśli narod czyli my nie naciśniemy na system to znowu nie wykorzystamy szansy,

w 1989r trzeba było byśmy mocno się postawili - sprzecow wobec magdalenki - i czerwoni z rozowymi zrobili pod siebie system magdalenkowy,

w 1992 za slabo wsparliśmy Olszewskiego i Macierewicza jak Walesa zrobil nocna zmiane,

teraz nie zrobmy Polacy tego bledu,

TVN wybiela Walese i wybiela (oglądam Fakty TVN bo sytuacja taka ze chce wiedzieć jak magdalenka się ustawia),
GW w necie tez stara się wybielac Walese,

Narodzie Polski - jak chcemy niepodleglej Polski trzeba wygrac bitwe o swiadomosc narodu,
magdalenka zrobi szum, sprawa się rozejdzie po kościach i przełomu psychologicznego w swiadomosci narodu polskiego nie będzie,

a swiadomosc narodu ksztaltuje nasz byt,
od tego co mamy w glowach zależy czy Polska będzie niepodlegla czy rozmemłana postmagdalenkowa,

na przykład fakt historyczny:

premier Olszewski chciał BEZWARUNKOWEGO wycofania wojsk rosyjskich z Polski,

prezydent Walesa chciał by powstaly spolki rosyjskie czy polsko-rosyjskie na terenie rosyjskich baz wojskowych w Polsce (w takich spolkach Rosja moglaby ulokować agenturę),

czy Walesa był szantażowany? rząd musial prezydentowi Walesie wyslac szyfrogram do Moskwy by trzymal się stanowiska polskiego rządu w negocjacjach z Rosja,

gdyby takie spolki rosyjskie powstaly utrudnilo by to dazenie Polski do NATO i UE,
istniało by dla Zachodu ryzyko iskrzenia (rozne prowokacje, rozne działania wywiadowcze) i potencjalny konflikt militarny z tego powodu, a tego Zachod nie lubi,

Bardzo dobre! Popieram! Musimy doprowadzić do sytuacji, gdy prawo będzie egzekwowane.

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.