Zdrastwujtie! Zwolniony producent TVP znalazł nową pracę. U Rosjan…

Zdrastwujtie! Zwolniony producent TVP znalazł nową pracę. U Rosjan… - niezalezna.pl
foto: wiadomosci.tvp.pl

Zwolniony z TVP producent Marek Czunkiewicz otrzymał propozycję pracy w Centrum Rosyjsko-Polskiego Dialogu i Porozumienia z siedzibą w Moskwie. Polak miał przyjąć propozycję, o czym na swoim Twitterze poinformował szef centrum Jurij Bondarienko. „Wiem, że moja wiedza może pomoc zbliżyć nasze kraje” – przytacza odpowiedź producenta Rosjanin.
 
Jak informował portal niezalezna.pl, Telewizja Polska zerwała współpracę z producentem Markiem Czunkiewiczem z Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Wcześniej producent wysłał list z przeprosinami do rosyjskiego ministerstwa kultury. Wyraził w nim ubolewanie za „ludzkie słabości” Marii Przełomiec, podczas wywiadu z ministrem Władimirem Medińskim. Jak podał rosyjski portal lenta.ru, w piśmie do ministerstwa kultury Rosji, Czunkiewicz obiecał zaostrzyć kontrolę pracy dziennikarzy. Do rozwiązania umowy TVP z producentem doszło za porozumieniem stron.

CZYTAJ WIĘCEJ: List producenta TVP - media w Rosji ucieszone z „prezentu”
 
Tymczasem w sobotę rzeczniczka Centrum Rosyjsko-Polskiego Dialogu i Porozumienia z siedzibą w Moskwie, Jelizawieta Anisimowa, poinformowała rosyjską agencję RIA Novosti, że Czunczkiewicz dostał propozycję pracy w tym ośrodku. „Dyrektor Centrum Rosyjsko-Polskiego Dialogu i Porozumienia Jurij Bondarienko wyraził gotowość zatrudnienia Marka Czunkiewicza na stanowisko eksperta” – powiedziała Anisimowa.

CZYTAJ WIĘCEJ: Maria Przełomiec o kulisach programu „Studio Wschód” i ataku rosyjskich mediów
 
Dziś Bondarienko oświadczył, że Czunkiewicz zgodził się pracować u Rosjan. „PILNE! Polski producent Marek Czunkiewicz przyjął moją propozycję pracy: «Wiem, ze moja wiedza może pomoc zbliżyć nasze kraje»” – napisał Bondarienko na Twitterze.


fot. twitter.com
 
Przyszły szef Czunkiewicza ukończył studia historyczne na Uniwersytecie Moskiewskim i filologiczne na Warszawskim. Służył we Flocie Czarnomorskiej. W 2013 r. dyrektor Centrum Rosyjsko-Polskiego Dialogu i Porozumienia wygłosił przemówienie do polskich dziennikarzy podczas „okrągłego stołu” RIA Novosti na temat „Rosja i Polska: historia, która przeszkadza wzajemnemu zrozumieniu”, które Polacy uznali za obraźliwe i wyszli z sali.

Opinie użytkowników

no i dobrze, wczoraj w Warszawie, dziś w Moskwie a jutro gdzieś na syberyjskim zadupiu koło Irkucka, bo przecież ruscy jak to ruscy nikomu nie wierzą i pewnie już dziś go rozpracowują czy aby na pewno to nie jest polski agent... I pewnie go ześlą na wszelki wypadek albo po prostu zatłuką, też na wszelki wypadek.

A mowia, ze nie ma idealow?! A oto wzor:
Morda krasiwaja, tolstoja, przeglada sie w nie slonce! Spocona ze az cieknie sadlo i szczescie wyglada z oczkow malych zaropialych! Ogolne szczescie, powodzenie zyciowe, humor tryskajacy z policzkow czerwonych i koryto bez konca, kak russkaja ziemla!
Samaja nastojaszczaja krasawica kak matiuszka Rossija!
A na ch..ja jemu oczki? Inteligent?!

Brawo Rosjanie, pozyskaliście świetne źródło informacji o rynku medialnym w Polsce( kto ,co za ile, plotki,grzeszki ,przekręty).Dzięki takim ludziom łatwiej będzie wam pojać mechanizmy i zależności w polskiej polityce informacyjnej.

Polska język trudny język dla kacapa i tak niciewo nie panimają buraczycha mózgi im spaliła! Widział ty Iwanek nacje rosjanina kuda? Jak już po Polsku to rus-ki inaczej kacap! Durak !!

Brawo to sobie bij kacap-om w kacap-stanie w ruskiej komsomolskiej gówno nie prawdzie trollu kacapi bo jak nie tak przybijesz brawo z łagru już nie wyjdziesz jak miliony twych rodaków!

Ech - gdyby tak ruskie wzięli "do siebie" wszystkich swoich zdemaskowanych agentów...

Prognozowałem, że obecna zima przyniesie koniec III RP - tak jej instytucji, jak i jej ludzi ;-)

Argumenty za jej upadkiem opublikowałem tutaj - zapraszam - http://prognozydocenta.salon24...

Wszyscy pracownicy chcący pracować w Mediach Narodowych powinni być badani wariografem na związki z obcymi wywiadami.

Prosta sprawa - ten sowiecki szpieg " w ich gwarze śpioch" powinien mieć dożywotni zakaz wjazdu do Polski i odebrany polski paszport.

Polskie piekiełko w pełnej okazałości. Zamknijcie się we własnym sosie przed całym swiatem otoczcie ten kraj wielkim kolczastym płotem i podłączcie pod napięcie żeby nikt obcy się nie przedostal na nasze terytorium a potem pozabijajcie się nawzajem w tych swoich polsko-polskich waśniach i nieustannych klotniach. Żaden obcy nie będzie wam przeszkadzał.

"POlskie piekiełko" - to wymysł krewnych "Rzymianina". Są w każdym kraju i mącą, mącą,mącąi... i wywołują anty...

Z ciebie taki Żymianin jak z Rosji przyjaciel Polski!

Co nasze to nasze co GÓWNO to wasze!

Poszoł von sowiecka sobako, idź do weterynarza jak ci obetnie jaja nie będziesz swoich postów rozmnażać!!

Rzymianin, czyli kacapski szpieg w Rzymie, ale czemu dekonspirujesz się głupku i zabierasz głos o Polsce?

Jak ci trollu nie odpowiada Polska z Polakami to droga wolna wskakuj w kufaje i walonki lub mycke czy podkolanówki zakładaj i spieprzaj za Bóg Odre czy Jordan tam co twój ród droga wolna nikt za trollem płakał tu nie będzie! Już nam Polakom raz sprowadził taki jeden Konrad Mazowiecki zakon krzyżacki to wiemy co to znaczy nauczać innych ogniem i mieczem teraz ich potomkowie makrela z rudym następny zakon z Allachami nam chcą posłać! Tu jest Polska wolny kraj i to Polacy mają decydować kto tu będzie mieszkał a komu nie odpowiada droga wolna!

Rzymianin ?????????? Chyba bardziej Rosjanin. Taka sama kreatura jak Ten zasrany producent.
Jak ci się nie podoba? to zabieraj ten Twój cały KOD i spieprzaj z " tego kraju" ! Dla mnie to jest Mój Kraj! Moja Ojczyzna ! Polska !!!!!!!!!!!!!!

Agentura sowiecka!!!

Ty i Tobie podobni powinni iść się leczyć puki jeszcze działa służba zdrowia.

Tak jak czasami w swietle fleszy nadaje sie obywatelstwo polskie jakiejs personie tak teraz nalezaloby takiej personie non grata uroczyscie takie obywatelstwo odebrac.

Widzę że tu same rusofoby, a amerykańcom czy żydkom to byście język powkładali już dobrze wiecie gdzie, ten portal schodzi na psy a może nawet i ubeckie...

reguła jest prosta, jeżeli ktoś się podpisuje: "Polak", "Prawdziwy Polak", "Patriota", "Szczery Patriota" lub w jakiejś kombinacji " z USA", "z UK", "z Chicago" lub
"z Londynu" to w 99% to jest ruski troll. Widocznie pajacom już wyobraźni zabrakło albo takie mają instrukcje z Łubianki.

Jaki ty Polak? Zmień ten nick na (ruski polak) i nie podszywaj się pod nick na którym od początku tu komentuje jako Polak! Wstydzisz się kacap-iego pochodzenia, że Polaka udajesz ale rusofobów wokoło siebie samych dostrzegasz? Jak Ci nie odpowiada portal na którym komentują w większości Polacy z krwi i kości nie krzyżówki chazarsko-mongolsko-pruskie to nie czytaj! Podaj chociaż jeden powód za który mamy wielbić kacapów bylibyśmy im na pewno wdzięczni jak by w 39r nie nam nóż w plecy wbijali lecz dołączyli do naszej Armii i poszli na Berlin wyzwalając nas wtedy gdy była ku temu potrzeba! Czy Amerykanie Izrael kiedykolwiek napadł Polskie ziemie mordował i grabił Naród Polski czy to od tysiąca lat jak nie kacapy to szwaby nas grabili i mordowali?

Ahahah "rusofobia" typowy pseudo argument miłośników danej frakcji gdy nie ma argumentów i chce z normalnych zrobić wariatów. Z rusofobią jest jak z islamofobią i homogobią, niby się o tym mówi ale to nie prawda ... fobem nazywaja gdy ktoś ma realne obawy i kontrargumenty to druga osoba stara się zrobić z niego wariata korzystając z tego pseudo argumentu. I nie, amerykańcom ani żydom nie podawalibyśmy języka ... Zrozum nie wszystko jest czarno białe tak jak ty to przedstawiasz, zarówno USA jak i Rosja są siebie warte, trzeba być samodzielnym i nie popadać z jednego protektoratu w drugi.

Resortowy trollu twoje miejsce jest u Lisa lub Michnika - tam spotykają się wszystkie komusze hieny i wielbiciele Komitetu Obrony Du py.

Resortowy trollu, ale tekst wykuty na blachę? mówisz to każdemu co ma swoje zdanie i patrzy na całokształt racjonalnie, puknij się w ten pusty sagan.

"Widzę że tu same rusofoby, a amerykańcom czy żydkom to byście język powkładali już dobrze wiecie gdzie, ten portal schodzi na psy a może nawet i ubeckie..." Tak wygląda twoje własne zdanie. Twojego języka, z obrzydzenia, nie wkładałbym ani amerykańcom, ani żydkom. Tylko dlatego, że ten portal schodzi na psy - trafił do ciebie. Jeszcze chwila i sam zrobisz z siebie rusofila. Patrz na to, co komentujesz. Może twoja racjonalność komuś pomoże. Wyjdź z klubu Go Go i nie patrz więcej na ciałokształt, bo to nie świadczy o racjonalności.

Brzydki grubas !
Won do CCCP !!!

No i wyszło (kolejne) szydło z worka.
Ruskie zabrały swojego zdemaskowanego agencika do siebie.
Niech tylko nie próbuje tu wrócić!

Po wojnie Kaszubi mówili o głupku z takim uśmiechem, w tłumaczeniu na polski: śmieje się jak Ruski do bułki.

Jak zapłaci podatek od zarobionych w Rosji srebrników to mu się odechce.

Doswidania tawriszcz!

To nie pierwszy i nie ostatni,niestety musimy sie przygotowac do dlugiego okresu zaloby po wyzej wymienionych osobnikach ja juz szuka czarnego ubrania!Na marginesie lepiej azeby zatruwali krew komus innemu za granica np.wschodnia!Pozdrawiam patriotow!

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.