Pomówiony funkcjonariusz CBA pozwie TVN24

Pomówiony funkcjonariusz CBA pozwie TVN24 - niezalezna.pl
foto: Piotr Galant / Gazeta Polska

Funkcjonariusz Centralnego Biura Antykorupcyjnego, którego w swoim tekście pomówił Robert Zieliński, pozwie tvn24.pl za insynuacje - ustalił portal niezalezna.pl. Spotkanie funkcjonariusza z przyjaciółką serwis TVN24 opisał jako "zaproszenie prostytutki". Jak wynika z naszych informacji, tekst Zielińskiego oparto na wersji kolportowanej przez byłych funkcjonariuszy zwolnionych z firmy przez nowego szefa CBA, Ernesta Bejdę. Według naszego informatora, celem publikacji ma być zdyskredytowanie człowieka, który ma dowody i wiedzę o rzekomych przestępstwach poprzedniego kierownictwa Biura, w tym również Pawła Wojtunika.

"Agent Centralnego Biura Antykorupcyjnego został zwolniony ze służby, gdy na jaw wyszło, że podczas nocnego dyżuru zaprosił do siedziby Biura prostytutkę. Teraz jednak wrócił do pracy, a nowe kierownictwo CBA wyrzuciło przełożonego, który go na tym nakrył" - napisał wczoraj portal tvn24.pl.

Jak ustaliliśmy, do redakcji portalu tvn24.pl, w którym Robert Zieliński opublikował tekst, już zostało wysłane pismo ze sprostowaniem. Przygotowywany jest również pozew przeciwko dziennikarzowi i redakcji z art. 212 kodeksu karnego, który brzmi: "Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności."

Jak naprawdę wygląda historia, opisana przez Roberta Zielińskiego? Jak udało nam się ustalić tekst jest praktycznie w całości nieprawdziwy.

Kobieta, która odwiedziła funkcjonariusza nigdy nie była prostytutką. Była za to jego przyjaciółką. Tekst TVN24.pl jest w dużej mierze oparty o manipulację byłych funkcjonariuszy zwolnionych z firmy przez nowego szefa CBA, Ernesta Bejdę. W publikacji portalu pojawia się - przedstawiony w pozytywnym świetle - Zbigniew Stawarz, były dyrektor wrocławskiej delegatur Centralnego Biura Antykorupcyjnego, niedawno zwolniony ze służby.

W tekście pięciokrotnie pada słowo "prostytutka", mimo że wewnętrzne postępowanie, prowadzone jeszcze za rządów Pawła Wojtunika wykazało, że plotki o prostytutce to nieprawda. Wbrew temu co pisze tvn24.pl, funkcjonariusz nie został po spotkaniu z przyjaciółką zwolniony ze służby. Przed publikacją, Robert Zieliński nawet nie podjął próby skontaktowania się z pomawianym człowiekiem. Również nieprawdziwa jest sugestia, powtarzana za "Gazetą Wyborczą" jakoby obecny szef CBA reprezentował funkcjonariusza przed prokuraturą w tej sprawie.

Nawet tvn24.pl w swoim tekście przyznaje, że:
1. Nie postawiono mu zarzutów
2. Sprawa nie dotyczy odwiedzin w delegaturze CBA we Wrocławiu, a "podejrzenia, że Agent dokonywał sprawdzeń w bazach z tajnymi danymi CBA dla osób z zewnątrz."


Jaki może być powód próby zdyskredytowania funkcjonariusza? - Chodzi o to, że ten funkcjonariusz ma dowody i wiedzę o przestępstwach poprzedniej ekipy, również samego Wojtunika, dlatego teraz próbują go zdyskredytować - twierdzi nasz informator z CBA. 

Opinie użytkowników

Dziennikarz nie powinien robić ani za hienę, ani za prostytutkę wynajmowaną przez sponsora politycznego, niekiedy też zagranicznego. Powinien za to być rzetelny, uczciwy i bezstronny. O inteligencji, profesjonalizmie i erudycji nie wspominając - bo to dla wielu pismaków, dziennikarskich padlinożerców i politruków nieosiągalne Himalaje.

Teraz nie mamy już żadnej wątpliwości ze to NIE była Monika Olejnik, doskonale znana wszystkim jako "STOKROTKA" pierwsza dama polskiego publicznego burdelu politycznego!

TVN,GÓWNO-WYMIOTNA i inne mendia GÓWNEGO-ŚCIEKU stosują sprawdzoną metodę bolszeicko-hitlerowską,jaka stosował trocki i gebels.Nic dziwnego,że przed demaskacją wszystkich usłużnej hołoty dziennikarskiej plują jadem na lewo i prawo.Wiadomo 95% tej hołoty dziennikarskiej to POtomkowie stalinowskich zwyrodnialców i konfidencji hitlerowsko-bolszewickiej!!!!!!!!!!
Musimy zdać sobie sprawę,że pudle przed stratą wpływów nie cofną się przed niczym!!!!!!!!!!!!!!

Niechby uważał na ...ciężarówki ze żwirem.

TVN Poszedł na całość

Ale o co chodzi? Jako były policjant(obecnie emeryt) wiem , że prostytutki obok taksiarzy i innych specyficznych grup zawodowych mają doskonałą wiedzę o wszelkich patologiach gospodarczych, kryminalnych etc. F-sze operacyjni wręcz z obowiązku slużbowego powinni z nimi współpracować. A siedziby wszelkich służb nie takie błahe rzeczy widziały. Sprawa śmieszna i nie warta rozgłosu, a ten kto to nagłaśnia kompromituje się.

Wg mnie to nie chodzi o jednego pracownika, to tylko się tak zaczyna aby rzucone błoto przylgnęło do całego biura i zdyskredytowało jego działania a to osłabia siłę rażenia znalezionych przekrętów. Oni by chcieli aby biuro działało tak jak za Wojtunika czyli tylko wtedy wyciągało sprawy kiedy ktoś nie chciał się mafii rządzącej podporządkować.

LOL jakby spotkanie nawet z prostytutką było aż tak dyskredytujące, że sąd nie dawałby człowiekowi wiary w sprawach przestępstw i zbrodni, to wszyscy bylibyśmy wrabiani w cokolwiek przez ubectwo dwa razy na miesiąc na wszelki wypadek. Chyba, że chodzi o przygotowanie do ściemniającego jazgotu dywanowego w przypadku, gdyby ktoś zaczął się dobierać do tuskowych ubeków z CBA na podstawie zeznań tego świadka. Niestety, ludzie już sie poznali na tych ubeckich bolszewickich grach w ciuciubabkę.

Oglądałem właśnie film "służby specjalne" Patryka Vegi. Polecam

Oglądałem ten serial i jak to w polskich "produktach filmowych"ścieżka dzwiękowa tak fatalna,że z akcji na ekranie trzeba się domyślać o co chodzi.Łysol jest tak antypatyczny,że powoduje odruch wymiotny.

Co ty bredzisz ? Może takie sprawy są po prostu nie zrozumiała dla ciebie.

To serial nie jest tak dobry jak film? Zobaczymy.

Stara, sprawdzona kombinacja bolszewicka, oczywiście zawsze pojawia się w tle ulubiona gazeta!!! Na miejscu pomówionego, nie patyczkowałbym się!!!Puścić ich w gaciach!!!

No dobra przyjaciółka od wszystkiego która w biurze uprzyjemnia czas ;)

A ma ochraniacze na kolanach?

Lubi na biurku czy jest zawsze pod telefonem?

Na suczkę czy na kochankę tarzana?

Lody to na zimno czy zakrapiane?

Nie ma to jak mile czas w pracy spędzony jak nie ma w pobliżu dziewczyny, kochanki czy ... żony!

Wszyscy wiedzą że żona bosa nie strąci z głowy ani jednego włosa!

Musisz się tutaj masturbować?
Zapytaj Sznejfelda czy jak jemu tam,on zna tanie sanitariuszki doraźnej potrzeby.

Te gówno nie powinno być w Polsce,

ja myślę że dobrzy prawnicy mogliby działalność tefałenu podciągnąć pod działalność ZGP , zabrać koncesję i po sprawie a potem robić wywiady z byłymi dziennikarzynami pod pośredniakiem

A ja o mediach państwowych.
Oto standardy mediów za Platformy: mąż rządzi radiem, a żona telewizją. Małżeństwo prezesuje w państwowych mediach w jednym z regionów naszej Rzeczypospolitej. Małżeństwo nie po studiach dziennikarskich i nie pracujące wcześniej w mediach jako dziennikarze! Czy to jest normalne?

jak bardzo byli zżyci ze stołkami teraz dopiero sie dowiadujemy od nich samych!...wszystko zrobią aby dalej doić Polaków!
OT HOŁOTA SKOŃCZONA!

Słusznie,nagłsniac kłamstwa i pomowienia tvn,i do sądu ,zrownać z ziemią te dzienikarskie kundle,raz na zawsze nauczyc ich godnosci zawodu dziennikarza,a my musimy w dalszym ciągu nie oglądać tego szamba,tak pomozemy uczciwym ludziom w walce o dobre imię!

" Ileż to toksycznego g...a trzeba teraz posprzątać! Ale Historia to doceni (mam nadzieję). Dosiego Roku wszystkim patriotom." TO PRAWDA

Moze to toksyczne,ale kiedy podrzucisz pod krzak rozy, moze byc uzyteczne.

Skoro nauczyciel może stracić prawo wykonywania zawodu - dlaczego za jawne kłamstwo takiego prawa nie miałby stracić dziennikarz? O ile bogata stacja TV może poradzić sobie z karą finansową, to inaczej zachowywałby się Towarzysz L...s albo Towarzyszka O...k, gdyby za kłamstwa groziłoby im wykluczenie z zawodu na 5-10 lat.

III-RP i jej szef.
http://hej-kto-polak.pl/wp/?p=...
https://www.youtube.com/watch?...
Od 20 minuty nagrania.
Od 3 miesięcy media pompują Petru.
http://wpolityce.pl/polityka/2...
Oto jak ukradziono Polakom 50 mld zł !!!
http://www.fakt.pl/prof-witold...
Dlatego trzy duże koncerny medialne działają przeciw Polakom.
Tak mówi Jan Pietrzak.

KOD - BĘDZIE MÓGŁ ZROBIĆ WIELKI "GÓ.....NO" JAK LUDZIE NIE DADZĄ SIE NA ICH PROWOKACJE NABRAĆ.
CZYŚCIĆ !!!!!!!!!!! WYWALAĆ KŁAMCÓW !!!!!!!!
POLSKI NARÓD NIE JEST KŁAMLIWY .
NARÓD POLSKI NIE TOLERUJE KŁAMSTWA ,ZWYRODNIALSTWA,ZŁODZIEJSTWA, SZPIEGOSTWA,ZAPRZAŃSTWA ,ZDRADY OJCZYZNY.

To prawda,ale mamy klopot z rozpoznaniem klamstwa.Inaczej mowiac z oddzieleniem plew od ziarna.To powtarzane dzien i noc klamstwo stalo sie dla niektorych prawda, dostrzegam to u ludzi wzglednie obytych ale rzadko zagladajacych do wolnej prasy,do wolnej a nie zniewolonej.

III-RP i jej szef.
http://hej-kto-polak.pl/wp/?p=...
https://www.youtube.com/watch?...
Od 20 minuty nagrania.
Od 3 miesięcy media pompują Petru.
http://wpolityce.pl/polityka/2...
Oto jak ukradziono Polakom 50 mld zł !!!
http://www.fakt.pl/prof-witold...
Dlatego trzy duże koncerny medialne działają przeciw Polakom.
Tak mówi Jan Pietrzak.

Powiadomić właściciela TVNu o postubeckiej, klamliwej robocie " dziennikarskiej". Coraz mniej ludzi ogląda antypolskie TVN.
Hartu ducha i wiary w sprawiedliwość życzę temu agentowi , jego przyjaciółce ( współczuję spaskudzenia dobrego imienia!), i wszystkim Patriotom w Nowym Roku. Boźe chroń Polskę!

Powiadomić właściciela TVNu o postubeckiej, klamliwej robocie " dziennikarskiej". Coraz mniej ludzi ogląda antypolskie TVN.
Hartu ducha i wiary w sprawiedliwość życzę temu agentowi , jego przyjaciółce ( współczuję spaskudzenia dobrego imienia!), i wszystkim Patriotom w Nowym Roku. Boźe chroń Polskę!

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.