Przepraszamy Gazeta.pl

Przepraszamy Gazeta.pl - niezalezna.pl
Przepraszamy redakcję Gazeta.pl za publikację nieprawdziwej informacji, jakoby Gazeta.pl podała, iż w demonstracji "Obywatele dla demokracji" w dniu 12 grudnia 2015 r. uczestniczyło 200 tys. osób, zobrazowanej nieprawdziwym screenem z rzekomej strony głównej Gazeta.pl. Informację tę zaczerpnęliśmy z fałszywego i zmanipulowanego źródła w Internecie.

Opinie użytkowników

Jakby gazeta.pl miala zacząć przepraszać za te wszystkie kłamstwa wypisywane o obecnym rządzie to brakłoby im miejsca...

W imieniu wolnych mediów dziękujemy mediom niezależnym za przeprosiny.
Powodzenia i więcej dokładności w pracy na przyszłość.

PS: a tak jechaliscie po Lisie, ze sie dal nabrac na lewe konto córki Pana Prezydenta.

Kto jak kto, ale Lis w publicznej telewizji powinien weryfikować takie rzeczy. Zamieszczenie lewego newsa na niezależnym portaliku jeszcze można wyprostować i przejdzie to bez większego echa, ale jak redaktor w publicznej telewizji i jego gość aktorzyna objeżdżają córkę przyszłego prezydenta na podstawie wpisów na fałszywym koncie, to jest chryja.

Przepraszam pana Kowalskiego, że nazwałem go głupim. Informację tę zaczerpnąłem z fałszywego i zmanipulowanego źródła w Internecie. Pan Kowalski nie jest głupi. Cóż po takich przeprosinach przyjdzie panu Kowalskiemu, skoro część lemingów będzie kombinowała, że w tym coś musi być. To jest typowe zagranie na podważenie zaufania do kogokolwiek. Słowo głupi jest tutaj najważniejsze, reszta jest tylko dekoracją.

Ja też przepraszam gazetę .pl
takich szmatławców nie czytam.

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.