Himalaje obłudy. Posłanka PO dziś atakuje PiS, a w 2007 roku na łamach "Wyborczej"...

Himalaje obłudy. Posłanka PO dziś atakuje PiS, a w 2007 roku na łamach "Wyborczej"... - niezalezna.pl
Chodzi o obsadzanie swoimi ludźmi stanowisk w mediach publicznych - gorączkowały się dzisiaj na konferencji prasowej dwie posłanki Platformy Obywatelskiej. Chodziło im o zmianę ustawy medialnej przygotowaną przez Prawo i Sprawiedliwość. Jedną z nich był Iwona Śledzińska-Katarasińska. Szybko jej przypomniano wypowiedź dla "Gazety Wyborczej". Sprzed ośmiu lat. I w całej krasie demaskującej obłudę obecnych wrzasków polityków PO.

- Jawne, przejrzyste konkursy, jawny wybór władz mediów publicznych, gwarantował przynajmniej dostęp do informacji. W tej chwili zniesione są kompetencje, zniesiona kadencyjność, zarządy spółek mediów publicznych są całkowicie w ręku jednego człowieka – ministra skarbu - oburzała się Śledzińska-Katarasińska, a jej partyjka koleżanka grzmiała: "Chodzi o to, żeby tylko ludzie związani z PiS mogli pełnić funkcje w mediach i zajmować kierownicze stanowiska".

Politycy Platformy dla zasady krytykują wszelkie pomysły PiS, ale momentami ich obłuda jest porażająca. Niektóre argumenty są naznaczone obrzydliwą hipokryzją. Tym właśnie nacechowane było dzisiejszej wystąpienie poseł Śledzińskiej-Katarasińskiej. Dziennikarze szybko bowiem przypomnieli jej wypowiedzi z 2007 roku.

To była wypowiedź dla "Gazety Wyborczej", a autorka tekstu "Platforma: Wyzwolimy publiczne media od polityków" Agnieszka Kublik.

"W radach nadzorczych publicznych mediów są wyłącznie przedstawiciele PiS, LPR i Samoobrony. Nieusuwalni przed końcem swoich kadencji, czyli do lata 2009" - czytamy we wstępie publikacji.

W niej właśnie znalazła się wypowiedź tak "oburzonej" dziś posłanki Śledzińskiej-Katarasińskiej.


Wtedy Platformie zmiana kadencyjności władz mediów publicznych nie przeszkadzała.

Opinie użytkowników

co wymagac od starostwa bolszewickiego, oni mysla ze ludzie nie mysla,sa opoznieni o 50 lat, jak nie pasuje to do moskwy tam sa przyjazne klmaty dla wszych pogladow

Warto przypomnieć , iż ta POdła osoba ze zdjęcia niezwykle zapamiętale atakowała skargi na Jana Padalca Dworaka w związku z niesłusznie pobranymi kwotami od fundacji Lux Veritatis za /NIE/możliwość nadawania TV TRWAM.

On ma przepitą mózgownicę i znowu bredzi ta zasuszona, tępa i POdła baba. Pasożycie odejdz w siną dal bo osmieszasz się a my musimy tobie jeszcze płacić.

Tawariszczka Śledziowaja-Kataraktasińskaja ta Geriatryczna

Sowiecka Obłudnica co pamięta jeszcze tawariszca Stalina i

Bieruta skrzeczy i piszczy jak w sposób humanitarny zostać odrąbana od kor

szkoda czasu na dyskusje z człowiekiem PZPR-u i gadzinówki Aarona Szechtera .

To już wiem, z kim będę mógł się napić.

Co się dziwić? Katarasińska to nałogowa alkoholiczka, gorzała zlasowała jej mały móżdżek.

Ta " starsza od węgla" jędza to sama nie wie co bełkocze....

Ta baba, to szczyt bezczelności i zero wstydu!
Co za ludzie na taką mogli głosować?

Babciu Katarko - dzieci niańczyć !

A poczytajcie sobie co pani katarasińska pisywała w latach 70 i 80 do "Głosu Robotniczego” (organu Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Łodzi) i "Dziennika Łódzkiego”. Ta komunistka była członkini PZPR po wypadkach marcowych w 68 roku krytykowała demonstrujących studentów i wspierała swoimi artykułami tow. gomułkę. A dziś jaka demokratka.

A co w ręku? Egri Bikaver?

Stara baba j coś już z głową nie tak. Złote czasy minęły babciu. Będzie jeszcze gorzej dla was platformersów.

Prezes TK Andrzej Rzepliński w 1980 roku członek PZPR i równocześnie.... NSZZ "Solidarność"

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=7591

Jak się dużo za dużo pije, to się takich rzeczy jak swoje słowa nie pamięta.

Abramowicka Lublin, swietni fachowcy przyjmuja!!!!!!!!!!!!!!

Iwona Śledzińska-Katarasińska to aktywna działaczka nieboszczki PZPR, która osobiście zna swoich idolów Bieruta i Stalina! Czego się po niej spodziewacie?

W Niemczech cierpią na brak wolności słowa. Naród niemiecki skarży się na nieobiektywne przekazy w ich publicznych stacjach telewizyjnych ARD i ZDF nie wspominając o gazetach (tzw. Lügenpresse). W Parlamencie Europejskim powinna jak najszybciej obyć się specjalna sesja poświęcona brakom wolności słowa u naszego zachodniego sąsiada.

To co w czerepie drzemie wypisane jest na masce.To na foto i
mirabelkowy szczaw to ta sama liga.
Ps. Wiecej pokory nieudacznicy !!!!!!!!!!!!

Mam doskonały wzrok, ale w szeregach PO nie widzę ani jednej normalnej, odpowiedzialnej, patriotycznie nastawionej osoby. Widzę tam tylko krętaczy, krzykaczy, oszustów, aferzystów oraz same tępe typy

Ach, dalibyscie starowince spokoj.Ona biedna zawsze ma ten sam problem, bo pamieta, ze cos pila ale nigdy nie moze sobie przypomniec co.Stad to jej ciagle zatrokanie na twarzy.Bo po tym co juz wypila to nie pamieta czy to byl denaturant cedzony tylko przez wate czy tez przez chleb

Ja nie dziwię się tej komuszcze. Alkoholicy mają krótką pamięć a gdy jeszcze coś mówią, czy piszą po pijaku....

Katarasińska z Himalajami ma tyle wspólnego, że jest jakąś złośliwą mutacją YETI.Bo w ogóle, to płaska nizina.

Gdyby Katarasińską zabalsamowali Majonezem Kieleckim, nie byłaby tak bardzo pomarszczona i nie sypałoby się z niej tak obficie - próchno.

Jakie to się szybciutko robi brzydkie,stare i pomarszczone!Ciekawe,czy jej nogi nie marzną?Jeżeli tak,to już niedługo...

Ta pani już jest słynna z wypowiedzi:Pan prezydent Komorowski nie ma z kim przegrać! Jak widać nie tylko wiek robi swoje! A reszta to tylko puszczanie bąków po 8 latach pierdzenia w stołki poselskie!

Temat burzy krew w żyłach, dlatego proszę Redakcję o wprowadzenie ankiet i interaktywnych sondaży. Koszt wprowadzenia skryptu na stronie niewielki, a rezultaty mogą być imponujące przy odpowiednim zaangażowaniu sympatyków.

Ustawa medialna to powinna być bezwzględnie jako pierwsza procedowana a tak to mata co chceta, jazda bez trzymanki, zaboli PIS oj zaboli głupota.

Ruda gnida wiedziała co robi spierd..jąc do Brukseli, oj wiedziała! Ależ to bydło... A tę starą raszplę na pal!

Zegnamy ta pania. Przejmujemy media prosze pani i co nam Pani zrobi pani czerwona klamczucho?

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.