Komorowski wynajął sztabowi PO Belweder za grosze

Komorowski wynajął sztabowi PO Belweder za grosze - niezalezna.pl
Między pierwszą a drugą turą wyborów prezydenckich Kancelaria Prezydenta Bronisława Komorowskiego wynajęła Belweder sztabowi wyborczemu kandydata Platformy – ustaliła „Gazeta Polska Codziennie”. Informację potwierdziła rzecznik prasowa prezydenta Andrzeja Dudy Katarzyna Adamiak-Sroczyńska. KPRP usługę wynajmu Sali Konferencyjnej i Lustrzanej wyceniała za każdym razem na 700 zł za spotkanie.

Sztab wyborczy Platformy Obywatelskiej w trakcie kampanii prezydenckiej po I turze głosowania, w której Bronisław Komorowski uzyskał słabszy wynik niż Andrzej Duda, wynajmował Belweder do narad partyjnych. Jak ustaliła „Codzienna”, współpracownicy Komorowskiego zebrali się w Pałacu przy ul. Belwederskiej 54 w Warszawie dwukrotnie, 15 i 22 maja 2015 r.

„Belweder (Sala Konferencyjna i Sala Lustrzana) były wynajmowane w dn. 15 maja i 22 maja 2015 r. dla Komitetu Wyborczego Kandydata na Prezydenta Pana Bronisława Komorowskiego” – potwierdziła w odpowiedzi na pytania "Gazety Polskiej Codziennie" Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, dyrektor biura prasowego w Kancelarii Prezydenta. Pytana o koszt tych spotkań, poinformowała, że za każde sztab PO zapłacił 700 zł. Taka cena może zaskakiwać. Wynajem tak ekskluzywnych pomieszczeń w Warszawie to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Ile kosztuje wynajem okolicznościowego pomieszczenia np. w pałacyku Sobańskich (znajduje się tam słynna restauracja Amber Room, w której powstała część nagrań znanych jako afera taśmowa). Pytając o taką możliwość, "Gazeta Polska Codziennie" dowiedziała się, że jest to wydatek rzędu 2000 zł netto.

Więcej w dzisiejszej "Gazecie Polskiej Codziennie".

Opinie użytkowników

Dziwne dzialania mocodawcow komoruskiego III RP , najpierw nie chce sie wyprowadzic z palacu prezydenckiego i podpisuje umowe sam ze soba na koszt podatnika mamiac ludzi o "wynajeciu", nastepnie jako bezwzgledny, chciwy i drapiezny osobnik tzw. prezydent nadal wykorzystuje i naduzywa swoje przywileje. Mozna podejrzewac, ze ten osobnik czyha na to stanowisko z "przypadku"?.

Sprawe mozna zglosic na policje, za bezprawne wykorzytywanie przez komoruskiego stanowiska prezydenta do swoich korzysci materialnych!

Nie przemilczajmy takich korupcyjnych sytuacji, bowiem oni ida po trupach do celu bez ogrodek! Niszcza naszego Pana prezydenta A Dude, niemal codziennie robia na niego nagonke!

Nie pozwalajmy na to i naglasniajmy korupcyjne nauzycia komorowskiego!

A może znowu bredzisław wie coś na temat lotu Prezydenta? Prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni

Niby Gajowy, a zachował się jak szaletowa babcia. Wystawił przez okienko fajansowy talerzyk na drobny bilon od klientów.

Tak, dobrze rozpoznany teren i ludzi biernych ale wiernych...

tak czy tak to są (były) Państwowe czyli NASZE pieniądze. PATOLOGIA RZĄDZI W TYM KRAJU!!!

Puki co to UB-ekistan i im wolno wszystko co se wymarzą. Bezkarność smoleńska jest tylko szczytem tego co im wolno.

Po wyborach pan prezydent (nie uzurpator, tylko aktualny) zrobi sobie z Belwederem porządek, teraz nie ma się co szarpać. Tak trzeba wszystko zryć i pozrywać pluskwy: ruskie, niemieckie i jakie tam jeszcze.

To jest prawdziwa "plaga" Tuska

Polska mogła zablokować Radę UE !

Przed chwilą w jednej ze stacji telewizyjnych wypowiedział się Krzysztof Szczerski minister ds. zagranicznych w Kancelarii Prezydenta zwracając uwagę na pewnien ciekawy i przemilczany przez media fakt.

Polska stosując wynegocjowany przez Lecha Kaczyńskiego mechanizm liczenia głosów z Nicei (może być stosowany zamiast "Lizbony" w okresie przejściowym do 2017 roku) oraz używając tzw. hamulca z Joaniny mogła razem z Grupą Wyszehradzką i Rumunią zablokować decyzję Rady Unii Europejskiej !

Tym samym kłamstwem należy nazwać to co mówił rzecznik rządu i minister Trzaskowski o potrzebie negocjacji i ryzyku przegłosowania przez większe państwa. Rząd PO zdradził nie tylko Grupę Wyszeradzką. Zdradził Polskę podejmując kontrowersyjną decyzję dot. bezpieczeństwa państwa nie licząc się z wolą społeczeństwa na miesiąc przed końcem kadencji. Rozbito jedność Grupy Wyszehradzkiej potrzebną przy dalszych głosowaniach na forum Rady UE. Zaakceptowano zmianę sposobu podejmowania decyzji w kwestiach leżących w kompetencjach państw członkowskich z całościowego (szczyt UE z prawem weta) na większościowy (głosowanie w czasie Rady UE).

Tak kończą się igraszki i współpraca z tym rządem. W nich należy walić jak w bęben i niech się tłumaczą.Delikatnie to można z porządnym, ale nie bandziorem i kłamcą. Mam nadzieję że w końcówce rozgrywki PIS wykorzysta wszystko co wie z audytu w kancelarii prezydenta i kłamstwach w negocjacjach dotyczących emigrantów.

https://www.youtube.com/watch?v=MPF5HmDGKnw

Zniżki dla ziomków z gangu.

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.