„Bolek” znów wystawił

„Bolek” znów wystawił - niezalezna.pl
foto:

Portal Wp.pl przytoczył wyniki sondażu na temat zaangażowania Lecha Wałęsy w politykę. 45 proc. badanych uważa, że powinien się wycofać z polityki.

Kolejnych 24 proc., że powinien ograniczyć działalność. Badania nie zaskakują. Wałęsa zrobił wiele, aby zniszczyć swoją legendę. Swoimi ostrymi, chamskimi wypowiedziami rozmienia na drobne resztki szacunku wśród Polaków. Nadal jednak magia Wałęsy działa na ludzi z zagranicy. Dziś polski noblista spotyka się z parą książęcą Williamem i Kate. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z przeszłości agenturalnej Wałęsy. Najważniejsze jest jednak to, że „Bolek” po raz kolejny drwi ze swoich fanów. Ci wczoraj spotkali się przed Sejmem, aby protestować i walczyć. Wałęsa zastanawiał się w tym czasie, czy Williamowi będzie smakowała kawa i sernik.

Opinie użytkowników

Panie Jacku chyba Bolek wreszcie pojął, w co wdepnął.
Mam nadzieję, że PO już po następnych wyborach będzie tylko wspomnieniem, ale rozliczenie tych kolesi partyjnych, złodziei będzie na pełnych obrotach.

Niech ten obłudny łobuz TW Bolek LW zdejmie przede wszystkim ze swojej marynarki wizerunek Matki Boskiej, która niby ma go afirmować...
Czy to nie jest grzech z półki , nadający się na ekskomunikę?

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.