Kodziarze i reszta poczuli siłę. Policja szybko sprowadziła ich na ziemię

Kodziarze i reszta poczuli siłę. Policja szybko sprowadziła ich na ziemię - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska

Wczoraj w Warszawie manifestowały m.in. KOD, ruch zwący siebie „obywatelami RP”, czy totalna opozycja. Jedni wygadywali dyrdymały, inni nie robili nic nowego, tylko tak ja zwykle zwyczajnie się ośmieszali.  Niektórzy usiłowali przekonać, że podczas wczorajszego protestu przed Sądem Najwyższym było więcej ludzi niż 6 lipca – podczas wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa. Policja rozwiała dziś wątpliwości. To się „totalni” musieli zasmucić…

W niedzielę protestowano przed Sejmem RP oraz pałacem prezydenckim przeciw planom zmian w sądownictwie. Następnie manifestanci zebrali się pod Sądem Najwyższym. Jak podała policja, wszystkie zgromadzenie przebiegły spokojnie.
 
CZYTAJ WIĘCEJ: ​Policja obliczyła frekwencję! „Do miliona KOD-owi zabrakło 995,5 tys. osób”
 

Niedzielne manifestacje w stolicy przebiegły spokojnie. W wieczornym proteście przed Sądem Najwyższym wzięło udział 3 tys. osób, a w popołudniowym przed Sejmem - 4,5 tys.

– poinformował dziś rzecznik prasowy KSP podkom. Sylwester Marczak.

Dodał, że w zabezpieczeniu obu manifestacji wzięło udział 1250 policjantów.

CZYTAJ WIĘCEJ: Obrazek pokazujący absurd tego protestu! Rzepliński ze świeczką, ale posłanka PO przebiła wszystkich

Co ciekawe, według miasta przed sejmem protestowało ponad 10 tys. osób, a przed Sądem Najwyższym - 17 tys. Takie dane podał na Twitterze rzecznik ratusza Bartosz Milczarczyk. Informacje serwowane przez kolejnych urzędników HGW nikogo chyba nie zaskoczyły. Co manifestacja, to padają różne zaskakujące liczby, czasami nawet z kosmosu.

Milarczyk przekonywano nawet, że na placu Krasińskich w Warszawie było więcej ludzi niż 6 lipca, podczas przemówienia prezydenta Donalda Trumpa.

CZYTAJ WIĘCEJ: Zlot opozycji, a na nim "apolityczny" sędzia Żurek. Jeszcze jakieś złudzenia?

CZYTAJ WIĘCEJ: Obrzydliwe! Tak KOD-ziarze szanują bohaterów. Z buciorami na pomnik Armii Krajowej

Grzegorz Schetyna pokrzyczał, pogroził... Riposta posła PiS była błyskawiczna - na pewno ją zapamiętają!

Był też bluzgający Michnik, czy nowy lider KOD, który zapomniał o czym ma powiedzieć. Doprawdy doborowe towarzystwo.

Opinie użytkowników

Jakby chodzili na mecze, jakiekolwiek, to by wiedzieli jak wyglada 5,10 lub 15tys osób. Na inauguracji Ekstraklasy w wielu miastach było wiecej niz te ich mityczne 17.000

Bardzo niewiele zabrakło do miliona gdy przyszło aż 4500 ludzi. To znaczy że było "prawie" milion osób. Tak twierdzili Kodziarze i cała totalna opozycja.Taki wynik pasowałby jedynie do "wyliczeń" głównego ekonomisty PO.Który nie tak dawno zapragnął zaistnieć otoczony kordonem swoich lewackich wielbicieli. Bo ktoś rozsądny kto nawet nigdy nie miał do czynienia z liczbami całkowitymi, nigdy by takich bzdur publicznie nie głosił.A w ogóle to mam pytanie: " Jakie oni, kiedy i gdzie szkoły kończyli? Oni, czyli cała totalna opozycja łącznie z Michnikiem na czele? Czy ktoś ich szkolił i w czym? Sądząc po faktach, pasowałby tutaj jedynie WUML, lub bardzo podobne sowieckie ośrodki szkoleniowe. A może Instytut Lecha Wałęsy? Dzisiaj nawet na uczelniach technicznych zdarzają się wydziały nauk społecznych.Czyżby aż tak naród był odhumanizowany? Odpowiedzi na to pytanie należy szukać w zachowaniach dzisiejszej opozycji.Ktoś kto od zawsze był patriotą i miał system wartości, odhumanizować się nigdy nie dał. Nikomu i niczemu. A jeżeli się dał to znaczy że prawdziwym nigdy nie był(np. Michnik, Wałęsa, itp).

To byl sped wszystkich chamow ,ktorzy wzbogacili sie okradajac Polske i Polakow.
Walcza o powroty do bezprawia.
Te ich wypowiedzi to szalet.

To był sabat intelektualnych impotentów.

Dlaczego nie wystąpił z pieczystym wykładem delegat z geostacjonarnego obserwatorium w Hajnówce ?

Te 4,5 tyś.,to najwięksi złodzieje,UB,SB i zdrajcy Polski.

Dużo już tego g...na nie zostało. Policzymy się z nimi.To ostatnie podrygi.

HGW i jej urzędasy to stałe łganie, mają to we krwi. Prawdą jest, że byli również zwolennicy rządu i było ich sporo, patrzyli na tych POcudaków, eSBeków i konfidentów jak na okazy, a było ich nie wiele, nie 4.5 tysiąca.

Tonacy brzydko sie chwyta.

-zgromadziły się same elyta.

POlitykier Lenz co zrobi w tej sytuacji? ugryzie sie poniżej pępka

POlitykier Lenz co zrobi w tej sytuacji? ugryzie sie poniżej pępka

Poskakac po scenie !!!!! Plesć bzdury !!! I wiara w to ze nar9d to kupi !!!!! 2godziny akademia !!! A potem na drinka !!!!! I to odgrazanie się !! Wyzwiska. !!powodzenia!!!

Panu Bogu świeczkę a diabłu telefon.

Nic z tego, wśród 4,5 tysiaca KODowych było bardzo dużo nas, osób, które są zadowolone z obecnego Rzadu. KODOwych POmazanców nie było nawet 4 tysiące.

Kto zapłaci za ochronę manifestacji?Wszak blokujących nie było.

Blokujących nie było, ale mogli być!!! Nigdy nie wiadomo co do głowy przyjdzie: -niby Obywatelom RP, KOD-ziarzom, totalnej opozycji i innym przeciwnikom rządu,którym w głowie tylko protesty i zadymy. Tym się karmią od niemal 2 lat.

Adamie Michnik, człowieku honoru! Odejdź, bo przepędzimy!!

Leszek Miller najtrafniej określił ten spęd GRUPA REKONSTRUKCYJNA UNII WOLNOŚCI.

I to prawda a na czele Balcerowicz, nienasyceni, odtrąceni od koryt. A kiedy np. Grad zwróci te miliony za nic nie robienie, za oszukiwanie, jego żona też?

Jest jeden niezaprzeczalny fakt.
Antypolskie skundlone mamoną osobniki, są coraz bardziej agresywne.
Tak, panie Mmmicchhnnnikkk?

To chyba dane policji są z kosmosu.
albo raczej na zamówienie

Wojtek czyki ciul.

Petru , musi zaprowadzić cię do ginekologa , a potem do Bula na lewatywę.

To ile było tego smrodu? niechlujów i brudasów z pooblepianymi brzuchami jedzeniem?

A czy ty nie jesteś z kosmosu ???

Z kosmosu kacapie , to pozdrawia cię Gagarin i Tiereszkowa z ciotką Putina

Wojtku, idź sobie na interię, wp czy Onet. Od razu poczujesz się lepiej. Z twoimi wpisami nie grozi ci tamtejsza cenzura. Tu jak widzisz pełna wolność słowa:)

Jesteś zwykły fagasina. Skończysz jak Urban , wszyscy skończycie jak Urban.... słyszałeś co Michnik wczoraj do ciebie powiedział , stary flaku??

Banda pijaków ,narkomanów i upośledzonych.Tyle w temacie.

Ratusz liczy w ten sam sposób jak Gross pojemność stodoły w Jedwabnym

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.