Sąd stanął po stronie poseł PO. "Nie przeproszę" - mówi A. Kołakowska WIDEO

Sąd stanął po stronie poseł PO. "Nie przeproszę" - mówi A. Kołakowska WIDEO - niezalezna.pl
foto: Edyta Nowicka/niezalezna.pl

Sąd Okręgowy w Gdańsku wydał dzisiaj wyrok, w którym stanął po stronie poseł Platformy Obywatelskiej. Orzekł, że radna PiS ma przeprosić Agnieszkę Pomaską za internetowy wpis: "Trzeba to coś złapać i ogolić na łyso". Wyrok nie jest prawomocny - Oczywiście, nie będzie żadnych przeprosin - powiedziała Anna Kołakowska po ogłoszeniu wyroku.

Sąd zdecydował, że Kołakowska ma też pokryć koszty procesu w kwocie prawie 1350 zł. 

- Z takim wyrokiem można żyć. Wymaganie ode mnie żebym przepraszała posłankę, która przysięgała, że będzie strzegła suwerenności państwa polskiego a potem podarła uchwałę o suwerenności, wypowiedziała się przeciwko tej suwerenności. Przepraszanie posłanki, która bierze grube pieniądze za wykonywanie swoich obowiązków a ugania się w Sejmie za pokemonami byłoby zdradą ogromnej części Polaków a to jest dla mnie o wiele ważniejsze - Anna Kołakowska zapowiedziała  po ogłoszeniu wyroku, że nie przeprosi i wniesie apelację.

Wpis Anny Kołakowskiej pojawił się w maju 2016 r. na jednym z portali społecznościowych jako komentarz do zdjęcia przedstawiającego posłankę Platformy, drącą kartkę z treścią projektu uchwały ws. obrony suwerenności Rzeczypospolitej i praw jej obywateli.

Podczas debaty sejmowej Pomaska oceniła, że przygotowany przez PiS tekst jest kompromitujący i Sejm nie może go przyjąć. "Mam nadzieję, że ta uchwała skończy w ten sposób" - powiedziała, drąc kartkę.

NASI REPORTERZY BYLI W SĄDZIE - KOMENTARZE PO WYROKU

Zobacz komentarze stron po rozprawie:

Opinie użytkowników

Pani Kolakowska, ma Pani racje ! Przeprosi Pani te dzi(e)wke to bedzie Pani miala wyrzuty sumienia i niesmak do konca zycia. Apelowac wyrok, ida lepsze czasy, skorumpowani niedlugo ustapia :)

No to teraz wypadało by zebrać ekipę fryzjerów dla Pomaskiej, bo zdaje się, że swołocz jakby nie zrozumiała jeszcze na co sobie już "zapracowała"?

A teraz dziennikarz wyzwany przez Michnika od skur...ów, powinien go pozwać w tym samym tfu! sądzie co podpaska z peło i czekać aż jąkała przeprosi! I potem pani poseł może zrobić to samo.

Wyczyscic to czerwone śmierdzące szambo .

MOL, OBY TO CZERWONE ŚMIERDZĄCE SZAMBO, WYCZUŚCIĆ NALEŻY ZŁAPAĆ BROŃ DO RĘKI I KONTYNUOWAĆ TO CO NASI BOHATEROWIE NIEZŁÓMNI WYKONYWALI. To szambo gnije i żadne inne prawo nie pozwoli ich wyczyścić bo szambo nabiera coraz więcej fekalii

Czy Polska może być krajem dla Targowicy?Dla wrogów, którzy jawnie działają na rzecz destabilizacji i wywołania konfliktu?
Czy demokracja ma polegać na tym,że jawni wrogowie mogą swobodnie organizować pucz i pozostawać bezkarni?
PO-maska biega po sejmie jak kot z pęcherzem, obraża Rząd i posłów i nie została za to ukarana!
PO-maska była czynnym uczstnikiem Puczu! Te słowa kieruję do marszałka Kuchcińskiego!
Wypowiedź PO-maski po wyjściu z sali rozpraw woła o pomstę do nieba!!!
Ten wyrok, to jeszcze jeden dowód na to,że reforma sądownictwa jest potrzebna!
Gratulacje i uznanie dla Pani Kolakowskiej!

co tzn "nie przeproszę"? i jednak warto ważyć słowa. wiele można powiedzieć, ale należy pomyśleć JAK. słowa, za które radną skazano są dopuszczalne wśród przekupek

w Gdańsku kasta sędziowska nadal R*O*Z*G*R*Z*A*N*A !!!

Pytanie w tym jak ogolić antypolskie goowno?

Jak to, na łyso jak za AK - a jak się nie da, to sparzyć i wyskubać.

Szanowny Kolega wziął dosłownie.
Ja pytam biologicznie, pytam jak ogolić produkt przemiany materii?
To mało eleganckie ale antypolskie postawy różnych dziwolągów są jeszcze mniej eleganckie.

Zawsze wszystko biorę dosłownie w materii anty-polskiej, kiedy łajdactwa dotyczą naszego Państwa - więc tylko skuteczność jest istotna, a nie przemiana materii.
Nie należę do tych, co dobrem chcą zwyciężyć zło. To hodowla bardziej wyrafinowanego zła. Pozdrawiam

Widać do jakiej bandy sąd należy,
Ambergolt to potwierdzi!
Teraz bronią ich,ormowcy i zomowcy,
A ubowcy na czele stoją,
Wraz z PO!
Jakie tłuste gęby mają!
To najgorsze że im emerytury zabierają!

Pani radno jak wyrok sie uprawomocni to ma Pani obowiazek przeprosic, co to za slowa nie przeprosze, kim Ty jestes aby podwazac wyroki, nie przeprosi wsadzic ja na miesiac do paki, jak Cie pobija to co, polecisz po sprawiedliwosc ktora sama takimi slowami niszczysz, paranoja, w lbach sie przewraca

Faktycznie ty jesteś dramatem dla Polski i Polaków, szmba się nie przeprasza, szambo się niszczy oby nie zarazić gównem kraju pięknego.

Dramat! Z jakiego szamba wylazłeś? Spadaj na onet. Tam jest Twoje bagno targowickie.

A, czy wystarczy pójść do spowiedzi, szybko tanio i skutecznie. A potem we dwie, ogolą sędziego.

"dramat" a ty wiesz co to HONOR po..bie

No jasne! Jak panią Kołakowską pobiją UBywatele czy inne sowieckie lucyfery to pewnie pobiegnie po sprawiedliwość do sądu, a tam niespodzianka!
Same lucyfery i inne UBywatele. WOW!

"Nie wolno" zdrajcy Pomaskiej nazywac zdrajca.
Ta folksdojczka doczeka sie naprawde,ze ktos jej ogoli glowe,bo na to juz od lat zasluzyla.
Pogardy godna kreatura prosto z Targowicy.

JA MAM TYLKO JEDNO PYTANIE : KTO GŁOSOWAŁ NA "TO COŚ" ?

"od podszewki,odpowiedz znajdziesz,po nitce do ...bka"?

Tacy jak "głos odrębny"lub 123(do POL58).

To PO-żydo-komunistyczne badziewie, podczas wojny za kolaborację z okupantami - niemcami

i rosjanami co wymordowali 6,5 milionów Polaków - dostałoby wyrok i czapę od Armii Krajowej !

To znaczy, że paradoksalnie podczas wojny łatwiej było dochodzić sprawiedliwości za zdradę stanu.
Qrwę czkała czapa i tyle. A teraz sąd folksdojczów broni swe najemne łajzy.

Ogolić podpaske na łyso i wysłać do Brukseli niech się tam skarży razem z sędzią, która wydała tak haniebny wyrok. I to jest najlepszy dowód, że trzeba wyczyścić tą nadzwyczajną kastę,

Komunistyczne, stalinowskie tresowane małpy zawsze były przeciwko wolności i suwerenności Rzeczypospolitej oraz jakimkolwiek prawom dla jej obywateli. Więc i ta zbolszewizowana małpa tylko kontynuuje komunistyczno-sowieckie tradycje zdegenerowanego lewactwa...

Ta abca panienka --nie umiejaca po ang, plula na Polske do zagranicznej TV --nie mogac wyslaowic zdania poprawnie.. Haba ze cos takiego" jest w SEJMIE POLSKIM...Dai P Boze aby sady i sedziowie zostali wyrzuceni na bruk-- to sa sady i sedziowie przeciw POLAKOM I Polsce!!!
Polacy i rodacy...........Bic..k..w i zlodziei -Pilsudski!!!

i to jest sąd, że z taką pierdołą maścili się ponad rok, jaja sobie robią

Nazwisko tej sędzi proszę?A ta podpaska idzie PO lini Michnika;kto nie z nami-pod sąd.A wszystkich podsądnych będą sądzili na przemian:Milewski i Łączewski.

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.