Imperium kontratakuje

Imperium kontratakuje - niezalezna.pl
foto:

Nie ma dnia, by politycy PO nie udowadniali, że głęboko pogardzają zasadami demokratycznymi. Grożą np. posłom, którzy składając projekt ustawy, wykonują swój mandat poselski. Swoim zachowaniem politycy PO łamią konstytucję i prawo. Próbują zorganizować pucz. Atakują dziennikarzy za to, że nie powtarzają ich propagandowych kłamstw, grożą im zwolnieniem z pracy, „rozliczeniem”. Platforma jest w istocie partią antydemokratyczną. Całe lata działała w warunkach fasadowej demokracji, z fasadową wolnością słowa i instytucjami państwa. Miękki autorytaryzm – to jest istota programu PO. Jej członkowie wyrastają z ­PRL-u, nigdy nie zdobyli się na wyraźne odcięcie państwa od systemu totalitarnego. Są groźni, bo wciąż wielu obywateli jest zwiedzionych ich propagandą. Na szczęście antydemokratyczna PO nie ma dziś sił, by obalić rząd i uniemożliwić pracę większości wybranej w demokratycznych wyborach. Ale trzeba pamiętać, że otwarcie już demonstrując autorytarne ciągoty, PO wciąż jest w stanie zgromadzić tysiące zwolenników na ulicy. Analiza tego zjawiska to studium tego samego rodzaju kłamstw i socjotechnik, które kiedyś rodziły faszyzm i komunizm.

Opinie użytkowników

No to teraz niech PiS daje im broń do ręki, to będziemy mieli ich powrót. Nie grajcie na narodzie - nie chcemy protestować razem z PO. Będziemy osłabieni wyganianiem ich z naszych wieców, tak, jak kiedyś wygoniliśmy palikota, ale jak już się to skończy, to będziemy szli po swoje.
Tak dużo mówiliście o Suwerenie - czekamy. Nie wykorzystujcie tego, że jakikolwiek nasz sprzeciw oznaczać będzie wkroczenie PO i ich kolegów z brukseli, czego nikt nie chce.

Głupi babsztyl

Bezkarnosc rozzuchwala !!! Wiem , ze trzeba miec mocne argumenty by wsadzic ta cala Targowice za kraty -ale , zeby nie przspanu momentu , kiedy trzeba wprowadzic "metode Erdogana".!!!

Nic nie ma wspólnego z demokracją i sprawiedliwością. Cytaty z Sieci :

http://www.fronda.pl/a/dr-jerz...

"Motto Tacyt : „Jest w naturze ludzkiej nienawidzić tych, których się skrzywdziło.”

ANATOMIA UTRZYMANIA KOLONII ZSRR ZWANEJ PRL-em.
FIZJOLOGIA TZW. „WŁADZY LUDOWEJ” i JEJ ELIT (CZYT. PSEUDOELIT).

Józef Stalin nie mógł na nadzorców kolonii mianować normalnych i uczciwych ludzi. Jak postępowali kolonizatorzy ? Czy na nadzorców kolonii ktokolwiek by mianował politycznych przeciwników zniewolenia i kolonizacji, wyzysku, orędowników rzeczywistej wolności i niepodległości ? Na nadzorców kolonii zawsze mianuje się najgorszy sort, gotowy do zdrady, amoralny, bez sumienia, nie poczuwający się do lojalności wobec Narodu i Ojczyzny, który dzięki zdradzie uzyskuje całkowicie niezasłużony awans społeczny, za co jest wierny jak pies właścicielowi kolonii. Operację obsadzenia najgorszej żulii i bandziorów w PRL-u na wszystkich ważnych stanowiskach nazwano "sprawiedliwością społeczną". Było to niebywale bezczelne i diabelsko perfidne komunistyczne kłamstwo: bandytyzm i niesprawiedliwość nazwano sprawiedliwością !! Wysokiej jakości prawdziwe przedwojenne elity zastąpił na kluczowych stanowiskach na ogół w większości motłoch. Podczas tej operacji ukradziono wszystko wszystkim, taka to była “sprawiedliwość społeczna”. Po 1989 roku komuniści ponownie ukradli co się dało, nazywając to “prywatyzacją”. Ukradziono 150 mld zł z OFE itd. itd. Setki złodziejskich afer, kradzież kamienic itp. pokazują na co stać i jakie wartości sobą reprezentują potomkowie owej “władzy ludowej”, wyznaczonej przez Sowietów na objęcie dziesiątków tysięcy stanowisk w służbach, partiach, wojsku, sądownictwie, w administracji itd. Taki oto sort ludzki dokooptowywał sobie klientelę na swoją miarę i modłę poprzez proces selekcji negatywnej : artystów, literatów, “autorytety naukowe” etc. co jest zrozumiałe, ponieważ w koloniach ludzie pragnący wolności i suwerenności to wrogowie systemu, w którym patriotycznych i moralnych jednostek nie wywyższa się, nie awansuje, tylko zabija, więzi, prześladuje i dyskryminuje. Gdy zabrakło sowieckiego bata i “socjalistycznej dyscypliny”, motłoch pokazał swoją prawdziwą komunistyczną “moralność” : uczone małpy, rachujące psy i osły dmuchające we flet przekształciły ostatecznie Polskę w dziki kraj a państwo w ChDiKK. Takie są korzenie pseudoelit, potomków zwykłych zdrajców i renegatów, którzy pomogli Sowietom przeprowadzić w Polsce bolszewicką komunistyczną krwawą rewolucję i dokonując totalnej grabieży własności narodu."

To wszystko jest prostsze niż się Pani wydaje. Z relacji jednego z obserwatorów spędu kodziarzy wynika, że na spęd szli udzie biznesu - firma eventowa, firma reklamowa itp. Dlaczego szli za kodziarzami, platfonsami i frasyniukiem? Przez lata rządów komuny i postkomuny utworzyło się mnóstwo biznesów, które prosperują wyłącznie dzięki układom z władzą wszystkich szczebli. Te biznesy nigdy by nie przetrwały w warunkach wolnego rynku. Mamy choćby przykład szechter zeitung. Bez rządowych, samorządowych reklam i reklam spółek SP szechter zeitung dołuje. A te miliardy, które zasilają skarb państwa po uszczelnieniu poboru podatków i przy skutecznej walce z szarą strefą? T o te miliardy chodzi. Za kierowcą frasyniukiem, który w cudowny sposób stał się potentatem transportowym idą jak w dym podobni biznesmeni. Nawet pinior się załapał na estradę. To jest właśnie ta koalicja strachu przed zmianami. Oni protestują na ulicach w obronie sądów. Nie wszystkich sądów, bo sądy również można podzielić na te, normalne (w mniejszości) i te zaprzyjaźnione z wajdą i platformą. Ostatnio nawet rulewski przyznał, że w sprawie sawickiej sąd był z nimi.
Oczywiście, na spędach totalniaków można spotkać ludzi z ulicy - naiwniaków, którym prywatne media zrobiły wodę z mózgów. Takich jest sporo. Są nawet tacy, jak ta pańcia z SDP, która w TVP Info wczoraj pokazała swą naiwność i całkowite niezrozumienie sytuacji, w której sędziowie (wzorem hanki gronkiewicz) mieliby sami naprawiać to, co spaprali. Przeraża ogrom naiwności osoby, którą niektórzy uznają za autorytet. Dla mnie ona i staniszkis są po jednych pieniądzach - zaślepione... i tu pytanie. Czy zaślepione ideą, czy rozum odbiera im wpojona przez salon i salonowe media nienawiść do Kaczyńskiego.
W miarę rozgarnięty człowiek, ktoś kto szanuje siebie samego nie nabierze się na pustosłowie bojowników o wolność i demokrację w składzie frasyniuk, mazguła, cimoch, michnik, wałęsa, ruleski, heńka tramwajarka, grzesiek widelec, żakoski, lisu i im podobni.

Świetny komentarz.

nie od dzis wiadomo, ze w systemach demokratycznych 1 procent dyma pozostale 99 procent !!!! /ciekawe jest jak oni licza te glosy przy urnach?/, w dziejach Swiata zas grandziarze rucha....ja Niewolnikow....., wystarczy spojrzec w oficialne statystyki!!!!!!!, w Polsce, w czasie Rewolucji S garstka cwaniakow wydymala 10 mln Czlonkow tejze SOLIDARNOSCI......, dlaczego Fake Media nie informuja?, jaki maja interes?, pytania sa proste, odpowiedzi, poki co, brak......

... bo są cały czas bezkarni, dlatego to robią. I będą robić nadal zadymy skoro nic im nie grozi za te działania.

alez prosze Pani Redaktor, to jest efekt niedokonczonej Rewolucji, czy Pani nie zauwaza, ze mimo uplywu ponad trzech dziesiecioleci My nadal nie wiemy czy bolek byl/jest bolek cienki, czy bolek gruby?, nie mozna sie dziwic, ze w tej sytuacji resortowe dzieciaki to juz dzis resortowe wnuczeta ryczace pod Parlamentem glosno, coraz glosniej, dlaczego do tej pory zadna AFERA nie zostala rozliczona, od osocza po Ciech? czy rozliczenia maja dokonac "post-komuchy"? zreszta, oni o tym mowia bez wiekszych oporow ze strony obecnej Wladzy, na co My czekamy? I, na koniec, z Pani laczki, dlaczego funkcjonuja media obce, a nie media narodowe? przeciez to Pani zasiada w Radzie Mediow Narodowych, czy tak trudno odebrac licencje Fake Mediom?, po okresie "robta, co chceta" moze warto przypomniec : "wezta sie @..... do roboty".......

Dlatego tak walczą o dalsze trzymanie w swoich łapach sądownictwa, aby mogli bezkarnie łamać wszelkie prawo!
Sądy w Polsce, to główny korzeń narodu kukułczego, założonego w Polsce przez ruskiego okupanta, dla unicestwienia i wyzysku polskiego narodu.
Ta terrorystyczna opozycja, to ta kukułcza banda.

Pucz sie nie uda, nie pozwolimy na to:
http://3seas.link

"lamia prawo" to dlaczego brak jakiejkolwiek reakcji?Panstwo dalej teoretyczne?Bezkarnosc rozzuchwala.Na co czekacie?Az rzeczywiscie dojdzie drugiego Cyby?Moze juz dosc tego bajzlu.

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.