Koniec śledztwa przeciwko Kajetanowi P. Morderca jednak stanie przed sądem!

Koniec śledztwa przeciwko Kajetanowi P. Morderca jednak stanie przed sądem! - niezalezna.pl
foto: policja.pl

Jest akt oskarżenia przeciwko 27-letniemu Kajetanowi P. - zbrodniarz odpowie przed sądem za brutalne zabójstwo tłumaczki języka włoskiego, napaść na policjanta oraz biegłą psycholog- podała dzisiaj rano Prokuratura Krajowa. Wcześniej spekulowano, że sprawa może zostać umorzona ze względu na niepoczytalność mordercy.

O bestialskiej zbrodni portal niezalezna.pl pisał wielokrotnie.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wiemy, jak zabił Kajetan P. Poznaliśmy też jego nieudany plan ucieczki

Jak ustalono w toku śledztwa Kajetan P., pod pozorem rozpoczęcia nauki języka włoskiego, 3 lutego 2016 r. spotkał się z tłumaczką Katarzyną J. w jej mieszkaniu na warszawskiej Woli. Tam zabił ją używając noża. W celu ukrycia zwłok i uniknięcia odpowiedzialności oskarżony rozczłonkował zwłoki kobiety i przewiózł je do wynajmowanego przez siebie mieszkania.

Od 6 lutego 2016 r. Kajetan P. był poszukiwany przez prokuraturę listem gończym. Ujęto go po 11 dniach na Malcie i przekazano stronie polskiej. W trakcie transportu Kajetan P. zaatakował jednego z konwojujących go policjantów, a podczas późniejszych badań zleconych przez prokuraturę zaatakował biegłą psycholog - w związku z tym, jest oskarżony także o napaść na tych funkcjonariuszy publicznych.

Jak podała prokuratura, Kajetan P. przyznał się do zarzucanej mu zbrodni zabójstwa i złożył obszerne wyjaśnienia, a co do pozostałych zarzucanych mu przestępstw nie zajął stanowiska.

Od początku jednak kluczowa wydawała się opinia biegłych psychiatrów. I pojawiły się nieoficjalne informacje, że mężczyzna jest niepoczytalny. Zlecono dodatkowe badania.

Po obserwacji sądowo-psychiatrycznej prokuratura uznała, że Kajetan P. może odpowiadać za swe czyny przed sądem. Grozi mu dożywocie.

Okazowało

Opinie użytkowników

Jak on ma być niepoczytalny to jego ojciec i matka na pewno sa z PZPR i do tego wysoko postawionymi w tej bandzie, bo inaczej to by te kobity w tych togach i łańcuchach sie z nim nie cackały.

Nie rozumiem tego "jednak"? Choc właściwie nieboszczka sprowokowała go jak nieznajomego bandytę wpuściła do mieszkania. "Taka nauka jest dla Żuka".

MAMUSIA CASTYnie pomoze ale tez synka casta urodzila MORDERCE NA ZAWOLANIE innych niewinnym wyroki na zawolanie dawala

To wszystko a propos reformy sądownictwa.Co tam słychać u jego mamusi prokurator i wpływowego tatusia? Za POprzedniej władzuni "biegli" w przyjmowaniu łapówek by orzekli,że chłopocek niezdatny do nicego i by się wszystko umorzyło.A teraz te wstrętne Pisiory czepiają się wszystkiego i wolność jego ograniczają.Widział ktoś coś podobnego?Niech milion wyjdzie na ulice...i tam coś na niej zarobi.

Nie może być mowy o żadnej niepoczytalności, zwalniającej od odpowiedzialności karnej...zacieranie śladów, ucieczka, to najlepiej świadczy, że ten bandyta miał świadomość tego, co zrobił. A, że jest zdegenerowanym, psychopatycznym osobnikiem, to już inna kwestia, ale to nie zwalnia od odpowiedzialności za dokonaną zbrodnię.

Zobaczymy czy stanie, bo w opini psychiatrycznej już jest że jest "dziedzicznie obciążąny poważna choroba psychiczną" a że prokurator wnosi o sprawę to co innego

Tak, jest psychopatą, ale nie zwalnia to od odpowiedzialności karnej....

Z tą niepoczytalnością jest jakiś absurd, bo jeśli debil morduje, to debil zawsze będzie to robił bo ma nieuleczalnego świra, więc jest podwójnie niebezpieczny i tym bardziej powinien wylądować w zakamarach więziennych dla szczególnie niebezpiecznych psycholi-morderców.

Familia Poznańskich , to też wspaniała . Tzw sędzia Kamińska z NSA, też broniła ich całe życie,

A kiedy staną przed sądem mordercy wykonujacy aborcje - to tez zabojstwo? Nikogo lekarzy mordercow nie wysyla na obserwacje sądowo-psychiatrycznej. Zabojcy chodza wolna ww bialych fartuchach. Ziemska "sprawiedliwosc".

Jaki sens ma chaotyczne napoczynanie przez ciebie następnej beczki , kiedy poprzednia jeszcze pełna

Semicki morderca polskiej niewinnej dziewczyny.

Oglądam TVINFO wypowiedz prof. P.Kruszyńskiego mówi dokładnie to samo o czym kiedyś tu wspominałem . TAK dla reform dekomunizacji w sądzie i TAK dla wprowadzenia sędzi pokoju dla drobnych spraw załatwianych od ręki. Na modłę niektórych krajów europejskich .Sądzę ,że warto by minister Ziobro i rząd nad tym się zastanowili bo jest to jakaś pomoc . Nie ważne ,że jest to postulat K15 ważne by tak współdziałać by była korzyść dla narodu i kraju . Na bok animozje ! oni mają dobrych parę pomysłów i skończyć trzeba z takimi zachowaniem ,że wszystkie rozumy się pozjadało . Pójście na współpracę w tym przypadku totalnych dobije w sumie to nie ważne ważne są działania wprowadzające normalność .

czy on bazyliszek, że mu oczy zasłaniacie?

syn pani prokurator z dawnego ukldu to wola sie nie narazac bo ustawa jeszcze nie podpisana przez pana prezydenta..

CZEKAMY na obietnice ANEKS WSI

Nawet mój syn nastoletni po jego ucieczce skomentował cyt; .. mamo uniknie kary bo to syn sędziny a chory to on nie jest jeżeli tak skutecznie zwiał i aż tak daleko. Pomyśleć ilu takich potomków św. krów skrzywdziło niewinnych ludzi . Tak ich kasta wychowuje wierząc w nietykalność i wzajem się wspierając. Ciężko mi w to uwierzyć ,że zostanie skazany oni mają 100 pomysłów wyszkoleni przez komunistów by go nie skazać i będzie się działo . Jestem wierząca ale nigdy nie odmawiam modlitwy i teraz za to co czyni rząd zacznę się modlić rozmawiać z Bogiem w ich intencji i obronie i pierwsza stanę w szeregu w ich obronie . Mój syn pójdzie do wojska tak go wychowuję z szacunkiem i miłością do ojczyzny i ludzi . Martwię się bardzo o nasz rząd by dali radę nie możemy się poddać oni słabną z tyg. na tydz. to widać wszędzie . Usiłują wmówić swoim wyborcom bzdety w które moc ich nie wierzy bo dzięki TV publicznej zobaczyli wiele materiałów o których pojęcia nie mieli .Ta niechlubna wiedza o ich działaniach działa ...ale na niekorzyść opozycji i sądów . Totalni to widzą i są zdesperowani bo czapka gore .

On nie jest synem sędziny, tylko podległej Ziobrze prokurator.

Ona była nietykalna , kiedy POdlegała - S e r e m e t o w i , ściśle podległego z kolei- T u s k o w i . Obecnie jak widać zmieniło się przestała być świętą krową.

To ma być taki szmalcowniczy donos na Ziobrę? W takim razie zaadresuj go do siedziby Gestapo w Brukseli do Verhofkibla

On nie jest synem , on jest gender -córką , płciowo kulturową wg tofaszyszki Płatek i twego kazirodczego guru Hartmana

A ty jesteś podległe Odblaskowemu Wodogłowiu Budce . Skończysz jak Urban , wszyscy skończycie jak Urban ...

Ale wy musicie uwazac, żeby nie obrazac ludzi, bo tak piszecie zbrodniarz? Tak samo nie wolno np. pisać, ze taki a taki urzędnik ukradł i jest złodziejem, mimo oczywiście ze jest złodziejem itd. Bo oni sie obrazaja, co innego jak sie powie o jakiś pisiorach ze sa tacy owacy to jest OK, ale jka np. komendant wojewódzki milicji klamie , bo klami to nie wolno o tym mowic i pisać.
Już głupsze (obraza?) to pseudo państwo już nie może być?
Ale mi podpowiadają, ze oj może, może być jeszcze głupsze tylko cierpliwości.

abstrahujac od tego zwyrola - nie wiem jak to mozliwe, ze tak dlugo trwala weryfikacja jego poczytalnosci...? - surrealizm do potegi entej..he, he..to musze wam powiedziec ze o tej porze roku ZAZWYCZAJ nie ma zadnego zachmurzenia nad Grecja(zero chmur), a traby powietrzne nie wystepuja w Italii. Warto sobie poogladac i zakonotowac surrealistyczne "filmiki" satelitarne(poki jeszcze sa..dostepne). Tworczosc kwitnie - samo apogeum, mozna rzec... http://pl.sat24.com/pl
i uwaga bombastic total! dane - http://www.mojapogoda.com/pogo... BOMBASTIC!!!! basta!! Ruszcie glowami i d. ludzie. Nikt za nas tego nie zalatwi!

Wjatkowy waleczny damski bokser ale by chelpic sie tym ze zabil kobiete to juz jest ubeckie zezwierzecenie po lewacku

Były głosy że Kajetan.P ma wysoko postawioną matkę i dlatego będzie psychiatryk zamiast dożywocia. Bójda czy coś w tym było?

Jego matka jest wysoko postawioną panią prokurator w Poznaniu. Ciekawe, CO "mamusia" teraz wymyśli dla swojego "synka". A dla kobiet przestroga: TAK postępują synowie wychowani w nienawiści do religii, ze szczególnym wskazaniem chrześcijaństwa, w tym: religii katolickiej. TEGO moze cie się spodziewać po TAKICH "mężczyznach". . . .

To jest ten, dobrze wychowany synalek, tej paniusi z sekty polskiej kasty? należy się uczciwy, zgodnie z PRAWEM, Sąd z najwyższym wyrokiem!

Czego, jak czego, ale morderców w Polsce nie brakuje.
Z przyjściem nowego rządu dobrej zmiany, jawi się nadzieja, że przed sądem stanie nie tylko morderca Kajetan P.

Czemu nie najpierw ciężka, karna kompania, a potem kara śmierci?

Każdy zwyrodnialec dwa razy by się zastanowił.

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.