ABW mieszała w reprywatyzacji

ABW mieszała w reprywatyzacji - niezalezna.pl
foto:

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego miała swojego człowieka w warszawskim magistracie. Zajmował się sprawami nieruchomości.

Te sensacyjne informacje ujawnione przed komisją weryfikacyjną ds. reprywatyzacji przeszły bez większego echa. Niesłusznie. Związki byłego urzędnika z Agencją jednoznacznie wskazują, że służba kierowana przez gen. Krzysztofa Bondaryka, a potem gen. Dariusza Łuczaka musiała wiedzieć o procederze nielegalnego przejmowania nieruchomości. Mimo że powinna stać na straży interesów ekonomicznych RP, nic z tym jednak nie zrobiła. Pojawia się pytanie: kto w ABW i dlaczego roztoczył parasol ochronny nad układem okradającym Warszawę? Aby znaleźć na nie odpowiedź, należałoby przyjrzeć się m.in. funkcjonariuszom, którzy pracowali za czasów koalicji PO-PSL w departamencie ochrony interesów ekonomicznych państwa (tzw. A2). Na czele tej komórki przez kilka lat stał – wówczas jeszcze – płk Łuczak.

Opinie użytkowników

Nie lubie platformy obywatelskiej ale tez widze polityczna trampoline. Zakopujemy temat górnictwa, zakopujemy Trybunału. Na końcu odkopiemy jakaś powstańczą mogiłę i głupi naród będzie zadowolony

Wszystko co działo sie w Polsce, rozpoczynając od niepłacenia abonamentu, dla zlikwidowania TVP przez J,Brauna, po niszczenie obronności finansów , gospopdarki polskiej , edukacji itp, itd. , działo sie z inspiracji niuemieckiej, a kierował tym wszystkim Tusk, za co był wynagradzany niemnieckimi odznaczeniami, a obecnie w Brukseli na polecenie Niemiec szkodzi Polsce jak może.
Kara go za to nie minie, a przyjdzie czas, że Niemcy go sami załatwia fizycznie, jeżeli zacznie zagrażać ich interesom.

Najgorsze jest to, że uczciwi mieszkańcy Warszawy są "w imieniu prawa" - często żle interpretowanego przez błędy urzędników -ponoszą konsekwencje życiowe tego bezprawia. A pomocy od Prezesa PIS informowanego o bezprawiu nie można uzyskać. Cisza i "ręka rękę myje".

A czemu to uczciwi warszawiacy trzy razy wybierali HGW na prezydenta Warszawy a na referendum w sprawie jej odwołania nie przyszli. Zresztą ostatnie wybory do sejmu w Warszawie też wygrała platforma z kłamczuchą smoleńską. Prezes PiS w Warszawie nie rządzi, prokuratorem ani sędzią też nie jest i tak totalniacy i HGW uważają go za dyktatora i faszystę. O swoich sprawach trzeba myśleć kiedy wrzuca się kartkę wyborczą a jeżeli się nie chodzi na wybory to głosuje się nogami na opcją która wygrywa. Tak więc miarkuj kiedy piszesz "ręka rękę myje" chyba, że masz na myśli swoją rękę.

ja nigdy nie glosowalem na hgw czy nie slyszales o problemie falszowania wyborow, bo to tez byl dziki zachod teraz tez jest bo PO rzadzi w stolicy centrum dowodzenia a PiS zapewnia bezpieczesntwo prawne hgw i toczy tylko medialnie wojne

Mlody czlowieku o czym pan pisze=kurw=Zdrajcy=Targowica =Rzadzili Polska przez ostatnie 45 LAT+25 postkomuchy=Zlodzieje + 8 lat=PO=Banda=Bolki=udajaca demokracje.

Bezduszność urzędników m. st. Warszawy na los ubogich mieszkańców to dalszy ciąg afery. Eksmisja lokatorów lub celowe doprowadzanie ludzi do bankructwa poprzez zmuszanie głównego lokatora do płacenia za obcych lokatorów zamieszkujących w jego mieszkaniu - bo kiedyś zoztali zameldowani to kolejne działania mafii. Tak zostało przejęte duże piękne mieszkanie na Marszałkowskiej 81. Miasto było kilkanaście lat głuche na błaganie o pomoc. Niepłacący pełnoletni zdrowi lokatorzy otrzymali mieszkanie socjalne w nagrodę. A główny najemca z rodziną do dziś ma długi i problemy finansowe. I musiał się wyprowadzić z tego mieszkania poieważ nie był już w stanie opłcać czynszu i spłacać kredytów. A m. st. Warszawa i HGW udaje że nic się nie stało. Dramat ludzki.

to jest mafia ktora swoich ljudzi wszedzie umiescila i nic sie do dzisiaj nie zmienilo nadal maja bezpieczenstwo prawne nad soba a w mediach wojna.

Pada pytanie kto zapewnia bezpieczenstwo prawne HGW i toczy znia medialnie wojne? Przeciez HGW juz niszczy zbiorowe mogily powstancow i stawia apartamentowce smieje sie Polakowi w twarz temu okradzionemu bezprawnie ktory jej nie chce spiewac by dostac bez spelnienia kryteriow najmu i bez kolejki mieszkanie.

PSS=państwo służb specjalnych. Dopóty dopóki specsłużby będą "reformować" specsłużby(jak funkcjonariusze mafii togowej "reformujący" mafię togową) zawsze będzie ten sam burdel PRLbis "uświęcony" magdalenkowym przekrętem i globalnie-w aliansach z komuną NWO-pogłębiany "demokratycznie" przeciw suwerenności Polaków.

BONDARYK to GRU od namiestnika Komorowskiego, więc nawet można powiedzieć, że GRU MIESZAŁO W REPRYWATYZACJACH.

i co z tego dalej siedzi swita bondaryka luczaka w ABW salej sa w polici ci sami co palowali niewinnych kibicow zmienili sie szefy a reszta jest jak jest JEDYNY SPRAWIEDLIWY MINISTER T P MACIAREWICZ reszta to takie pryszcze na zadkach posluchajcie IPP i p GADOWSKIEGO miwi jak jest

Gadowski to bezblednie opowiada ze swym szklanym okiem trzymajac filizaneczke ma poczucie humoru ja sie zastanawiam dlaczego nad tymi ludzmi jest parasol prawny i dlaczego okradziony nie moze doczekac sie sprawiedliwosci?

Może ci spece od przejmowania kamienic opłacali się ABW.

CBŚ, ABW i inne służby też trzeba dobrze przewietrzyć z pozostałości po PO-PSL, SLD bo będą dalej mącić. PiS naprawdę ma dużo pracy aby doprowadzić do porządku w Polsce wszystko co platfusy zniszczyły.
Gdzie nie włożą ręce jedno szambo i bagno. Jedna kadencja nie wystarczy.

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.