Podejrzana przesyłka w ministerstwie

Podejrzana przesyłka w ministerstwie - niezalezna.pl
foto: Piotr Łuczuk

Straż pożarna zabezpieczyła podejrzaną przesyłkę, która trafiła do Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej i przekazała do stacji epidemiologiczno-sanitarnej w Warszawie - poinformowało dzisiaj biuro prasowe Komendy Stołecznej Policji.

Do zdarzenie doszło ok. godziny 15. Służby zostały wezwane do sprawdzenia podejrzanej koperty.

Na miejscu było pięć wozów strażackich a policja zabezpieczała teren. Działania służb zakończyły się ok. godziny 17.

Opinie użytkowników

co z przemytem trujących substancji trujących srodkow Ukraince sprowadzają trujące srodki pestycydy rozsiewają na naszych polach uprawnych czyli Ukraince sa trucicielami polakow co na to premier prezydent CBS PO TO TUTAJ PRZYJEDZADZAJA PRZEMYCAJA TRUCIZNE PO TO TRUC POLAKOW

Dobrze Panie Prezydencie Andrzeju Dudo będzie jak na tą przyszłoroczną 100-tną Rocznicę Uzyskania Niepodległości przez Naszą Ojczyznę Umiłowaną Rzeczpospolitą Polską z Białym Orłem w Złotej Koronie Ujawni, właśnie pan Prezydent UJAWNI A*n*e*k*s do Raportu do WSI to będzie NAJLEPSZY "PREZENT" DLA NARODU POLSKIEGO!!!!!!
A dlaczego prezent ano dlatego że w końcu dowiemy się kto co i jak niszczył Rozwój naszej Ojczyzny i na przyszłość pozbędziemy takich delikwentów i tyle w temacie.
Proszę wziąść poważnie to i do Swoich obowiązków i wykonać WOLĘ NARODU POLSKIEGO i nie tylko Wolę Narodu ale i SPEŁNIĆ SWOJE OBIECANE DANIE SŁOWA W TYM ZAKRESIE JAK MÓWIONE BYŁO W KAMPANII PRZEDWYBORCZEJ))))))))
Więc czekamy na UJAWNIENIE TEGO ANEKSU DO RAPORTU bo upłynęło już blisko dwa lata i co??
Więc proszę panie Prezydencie zachować się godnie i z obowiązkiem wobec narodu Polskiego.
Szczęść Wam Boże Polacy-Rodacy-Patrioci!
P.s. A może w końcu i w Kościele, Episkopacie Polskim zrobiono by to co dawno już należało uczynić też sprawdzić....itd.itd.
Pozdrawiam Was Polacy-Rodacy w Kraju i za Granicą a szczególnie pozdrawiam tych naszych Kochanych Rodaków-Polaków co żyją i chcą wrócić do Polski za Wschodnią Naszą Granicą!!!!

I co ? i pstro . Warcholisz jak zwykle Janosik UBosik

Pluj tylko do spluwaczki !

Popieram calym sercem wraz z duzym gronem znajomych.
Juz czas!!!!!!

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.