Antoni Macierewicz o tym jak stawiać czoła „totalnej opozycji”. WIDEO

Antoni Macierewicz o tym jak stawiać czoła „totalnej opozycji”. WIDEO - niezalezna.pl
foto: Marcin Pegaz/Gazeta Polska

Minister Antoni Macierewicz w rozmowie z reporterką niezalezna.pl Cyntią Harasim odniósł się do zachowań tak zwanej „totalnej opozycji”. Polityk ocenił, że po wydarzeniach z sejmu z grudnia 2016 roku, po stworzeniu tzw. „Ciamajdanu” widać, że organizatorzy takich akcji są zdeterminowani, by doprowadzać do jak najgorszych rzeczy. – My musimy być gotowi, żeby stawić temu czoło – odpowiedział minister.

Niektórym marzył się w Warszawie Majdan. Chcieli w ten sposób obalić demokratycznie wybraną władzę. Skończyło się Ciamajdanem – wyśmianym przez internautów. Czym może nas zaskoczyć jeszcze tzw. „totalna opozycja”?

Minister Antoni Macierewicz mówi nam, jak skutecznie bronić się przed kolejnymi ewentualnymi akcjami opozycji.
 

Czego możemy się spodziewać, to nie mnie należy pytać, tylko tych, którzy to organizują i którzy są zdeterminowani, żeby doprowadzić do jak najgorszych rozwiązań. My musimy być gotowi, żeby stawić temu czoło. Przede wszystkim poprzez świadczenie o prawdzie, przez skuteczną, spokojną  obecność wszędzie tam, gdzie pamięć poległych ma być uczczona, gdzie mamy przypominać o obowiązku prawdy w życiu społecznym i politycznym. Prawdy o Katyniu, o Smoleńsku, o tym jak rozgrabiana była Polska, prawdy o tym, kto Polskę zdradzał, a kto Polskę ratował, prawdy w naszym życiu historycznym, społecznym i indywidualnym


– powiedział Antoni Macierewicz w rozmowie z reporterką niezalezna.pl.

Minister Macierewicz odniósł się też do zadymiarzy, którzy 10 czerwca blokowali na Krakowskim Przedmieściu przemarsz uczestników Marszu Pamięci przed Pałac Prezydencki.

Ocenił, że tacy ludzie wywołują tylko niecenzuralne słowa, nie zasługują na nasze emocje.

Zobacz wideo:


Opinie użytkowników

Panie Ministrze jestem z Panem od lat 80-tych i tak już
będzie moje poglądy się nie zmieniają.Walkę ze zdrajcami
naszej Ojczyzny trzeba prowadzić do końca aż nasza Polska
będzie demokratyczna i wyczyszczona od złodziei i oszołomów.
Obecnie mamy doskonały Rząd na czele z Panią Beatą Szydło,
wspaniałym premierem z której Polacy mogą być dumni. Prowadzi
politykę bardzo rozsądną i jest doceniana w całej Europie.
Panie Ministrze niech Pan dalej działa tak aby Polska była
silna i potrafiła obronić się przed zaprzańcami naszej
Polski.

Jest to sprawa honoru i godnosci kazdego prawego Polaka patrioty aby takie indywidua jak: hajka, kwach, bolek, ryzy,
komurow, pawliak, cimoszka, l miller i wielu im podobnym zostali osadzeni i ubrani w pasiaki zakladu karnego.
Wtedy dopiero mozna zaczac mowic o honorze,
panie A Macierewicz.

Zgadzam się.Pan Macierewicz poprawny?od kiedy? no, no ,no....................

Szanowny Panie Ministrze -,, zło prawdą i tylko prawdą zwyciężaj"..
Nie pozwalamy używać zwrotu: zło dobrym zwyciężaj- to z gory przegrany start w stosunku do mętów ,lumpów i chamów!!

Totalna Opozycja=PO=PZPR=UB=SB=WSI=KOD=KGB=Smierdzele na uslugach Putina=Zdrajcy=Targowica.

Panie Ministrze, Staropolskie Bog Zaplac za kolejne ukazanie KINA MORALNEGO UPADKU, my, filmowcy za wielka woda, cieszymy sie, gdy Pan odslania zgnilzne elyt i celebrytow dnia, ktory, na szczescie, za nami, "osuszyc bagno" to wielkie wyzwanie.......

Zostaw opozycję . Bez opozycji to już było . Skad u was jeszcze te ciągotki do zwalczania opozycji.Masz opozycje to wiesz na co zwrócić uwagę. Co zrobić czym się zając co poprawić. Czas leci nikt nie siedzi A miało być takie rozliczenie

rozliczenie czym? speckastą?po 25 latach rozpierduchy we wszystkich dziedzinach?
A ilu lumpom podajemy rękę na co dzień zamiast lać w morde?

Już wiemy na co zwracać uwagę, gdy występuje naćpany Szczerba - na rodzaj napędu!

rozliczenie w drodze, cierpliwosci, po kolei......

Cytat: "tacy ludzie wywołują tylko niecenzuralne słowa, nie zasługują na nasze emocje." - bardzo mądre słowa, do których dodałbym tylko: "Jedyne zobowiązanie, które ma państwo w ich kontekście, jest wymóg przestrzegania obowiązującego prawa i konsekwencji płynących z jego łamania. Poza tym powinni być dla Polaków (może poza psychiatrami) jak powietrze."

Panie Ministrze tylko wysokie kary finansowe mogą ostudzić zapędy tej PO-ubeckiej hołoty, bo oni pazerni na kasę. Nic tak nie mobilizuje jak kara finansowa. Karać, karać i jeszcze raz karać nie patyczkować się i nie dyskutować.

To już nie totalna opozycja, to totalne chamstwo. Szkoda, bo poważna i konstruktywna opozycja w demokratycznym państwie jest potrzebna a nawet pomocna rządzącym. Zamiast tego mamy hejterów, chamskie wycieczki osobiste szczerby i nitrasa do dziennikarzy. Mój znajomy mówi o czymś takim gówniarzeria i nie dotyczy to osób niedorosłych. Zastanawiam się często kto głosuje na takich ludzi? Kto oddaje głosy na szczerbę, nitrasa, pomaskę, scheuring-wielgus? Pytanie retoryczne, chyba tylko tacy jak oni sami.

UBywateli UB i szambiarstwo kodowe trzeba niszczyć zgodnie z prawem - za każde najdrobniejsze złamanie prawa wymierzać maksymalne wyroki przewidziane w KK !

I karać, karać, karać... !!!

ale powiedziałaś, co wiedziałaś ! Antoni Macierewicz broni łobuzów ubywateli prl - wrogów Rzeczypospolitej. Piłaś dzisiaj ? Z olbrychskim ? Fuj...

Macierewicz to typowy twardy czlowiek , bochater ktory walczy z brudasami moralnymi .

Bohater pisze się przez samo "h" - i proszę nie opowiadaj mi o dysleksji, gdyby rodzice dopilnowali - nie byłoby tego. Na razie czytaj dużo, dużo najlepiej Ossendowskiego /elegancja języka/ i Józefa Mackiewicza /najlepszy pisarz polski XXw/.
Poza tym - masz całkowitą rację w ocenie pana ministra.

Patriota nie kaleczy języka ojczystego.

Dobrą radę to dał wielki pisarz polski Józef Mackiewicz :

" Z komunistami się nie rozmawia, do nich się strzela. "

Ten motłoch zwany "totalną opozycją" to przecież homo sowietikusy,
bestie w ludzkich skórach. To nie są normalni ludzie.

Mówienie do nich to jak rzucanie grochem o ścianę.

Macierewicz nie rozumie, z kim ma do czynienia.

Kim jest komunista ? Czy to ten co zabiera bogatym i daje biednym? Czy może chce mieć własność państwową ? Czy jeszcze kim innym ? Jak odróżnić komunistę od niekomunisty ?

Czytaj Józefa Mackiewicza i odsłuchaj wykładów Krzysztofa Karonia. Będziesz wiedziała czym jest komunism i dlaczego udało się zainstalować go tylko w Rosji. Najogólniej:komunizk/bolszewizm to zaraza panowująca umysł. Ale nie tylko ...

Za poglądy się nie zabija. W dzisiejszej sytuacji tak mogą mówić tylko zainteresowani polaryzacją polskiego społeczeństwa za pieniądze obcych mocarstw. Nam wystarczy zminimalizować ich wpływ na sytuację w kraju a karać za przestępstwa.

Mówicie może za Naród ? Czy wy Internauto dobrze się czujecie ?

http://cdn25.se.smcloud.net/t/...

http://bi.gazeta.pl/im/4c/de/d...

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/33924/...

http://i.iplsc.com/badanie-ze-...

http://4.bp.blogspot.com/_zMtP...

http://bi.gazeta.pl/im/e8/7b/e...

Oto słowa POTUSA (44) o Polsce :

"Leaders must uphold the public trust and stand against corruption, not steal from the pockets of their own people. Our societies must embrace a greater justice that recognizes the inherent dignity of every human being."

Tłumaczenie :

" Liderzy muszą podtrzymywać zaufanie publiczne i walczyć z korupcją, a nie okradać swoich własnych ludzi. Nasze społeczeństwa musi objąć większa sprawiedliwość, która uznaje wrodzoną godność każdego człowieka."

Te słowa oznaczały, że Polska nie miała wdrożonej w bardzo dużym stopniu w życie zasady prawa. Znaczyły, że władze powinny ją wdrożyć. Czy obecne władze wdrożyły zasadę prawa w pełni w życie ? Otóż nie, nie wdrożyły. One mówią dużo o sprawiedliwości, ale nie wymuszają prawa tak jak powinny, budząc z tego powodu irytację dużej części społeczeństwa. Tymczasem to bardzo ważne dla Polaków, aby ich nowe władze dobrze rozumiały, co to jest, ta zasada prawa, i co to jest SPRAWIEDLIWOŚĆ, by jej służyły wymuszając energicznie i szybko
prawo (rozliczyły afery, ukarały przestępców).

Dlaczego ?

Wdrożenie zasady prawa w życie ma ogromny wpływ w każdym kraju na klimat biznesowy, jakość i ilość zagranicznych inwestycji, wartość waluty, możliwość wykorzystania rzeczywistego pełnego potencjału ekonomicznego kraju, wielkości wzrostu gospodarczego, PKB itd. itd. Bezpieczeństwo, sprawiedliwość, ład i porządek społeczny wymagają pełnego wdrożenia zasady prawa. Jest to niezbędne, by kraj uzyskał status normalnego kraju wg standardów zachodnich.

Przedstawiona mapa pokazuje, w jakim stopniu ( w [ % ] ) zasada prawa (Rule of Law), czyli praworządność, była wdrożona na świecie w 2005
roku ( Polska : przedział 50-75 %). Po roku 2007 ten wskaźnik spadał
w Polsce i zapewne osiągnął w latach 2010-2015 poziom rosyjski ( 10-25 %), lub niższy :

https://en.wikipedia.org/wiki/...

A ZDRAJCÓW???? Mamy ich głaskać po zdradzieckich główkach????? Za zdradę kara była zawsze jedna. Stryczek. No chyba że DOŻYWOTNIA BANICJA.

A jak rozpoznać zdrajcę ? Co robi zdrajca? A czego nie-zdrajca nie robi?

Aż tak wyprali nam mózgi, że nie wiemy co dobre, a co złe? Nie wiesz kto zdradza Ojczyznę, a kto Jej broni? Pogratulować lewactwu deprawacji Polaków i relatywizowania rzeczywistości!
Vivus lemingus!!!!
Takie spustoszenia zasiał marksizm w umysłach (nadal modny jest marksizm kulturowy, który objawia się niedowładem umysłowym wyznawców)?

nie tyle nowym pokoleniom wyprano mózgi, ile nie nauczono ich co dobre, co złe, co piękne, co brzydkie, teraz ludzie są bardzo ubodzy duchem, i tak np. podano, że obecnie w szkołach 6 lektur rocznie to ma być standard / kanon, co jest przecież bardzo bardzo nie dużo, media
donosiły, że min. 60 % Polaków nie czyta nawet jednej książki rocznie, teatry, produkcje filmowe to kultura pop, czyli nie wyższa, tylko taka
papka dla mas ...

jeszcze trzy dekady temu i dawniej czytelnictwo było powszechne, każdy uważający się za inteligenta czytał min. jedną książkę tygodniowo,
młodzież była wychowywana na klasycznej literaturze pięknej, obcowała
z dziesiątkami i setkami starych mądrych pisarzy, ludzie mieli dzięki
temu klasę i dobre gusta, było wcale nie mało ludzi wśród inteligencji,
którzy znali np. "Pana Tadeusza" Mickiewicza na pamięć, kino, teatr
były na o wiele wiele wyższym poziomie ... kiedy dwie koleżanki lub
dwóch kolegów spotykało się po 10 dniach niewidzenia się, jednym z pierwszych pytań było : " - Co w tej chwili czytasz ? ". I była dyskusja o książkach. Ludzie świetnie znali literaturę, dyskutowali o niej podczas spotkań towarzyskich, życie towarzyskie kwitło ... ludzie nie mieli tylu rzeczy materialnych, ale byli bogaci duchowo; do materializmu mieli negatywny stosunek, liczył się przede wszystkim duch ... karmiono ducha nieustannie i troskliwie, a teraz jest ubóstwo duchowe, materializm, gonitwa za pieniądzem, wyścig szczurów, ludzie są o wiele wiele głupsi niż kiedyś ... literatura, film, teatr teraz ? dużo sztampy, tandety, kiczu ..
czytając komentarze widać jak ubogim stał się powszechny w użyciu język polski, jakie okropne błędy ludzie robią, a już o zdziczeniu, chamstwie, prostactwie i braku jakiejś kindersztuby lepiej nie wspominać ... o dominującej głupocie i ciemnocie w społeczeństwie świadczy fakt, że co drugi teraz jest wszechwiedzący i nieomylny ... aby ludzie stali się mądrzejsi trzeba propagować powrót do czytelnictwa literatury pięknej, młodzież tak jak kiedyś starać się wychowywać na klasyce literatury pięknej dla młodzieży jeśli mają z niej wyrosnąć piękni ludzie, tylko nie jest to łatwe, kiedyś bowiem książka to była jedna z nielicznych rozrywek, obecnie młodzi mają komputery, telefony komórkowe, tablety i inne tego typu zabawki ... jak zatem zachęcić młodych do czytania ? może z tym być problem ... trzeba mieć na uwadze, pamiętać, że te gadżety mądrości młodzieży nie nauczą, więc
warto bardzo się starać, by dzieci nauczyć miłości do czytania ...

Tu jest lista książek 500 + , które wg jednego z popularnych amerykańskich źródeł ,każdy musi przeczytać, zanim umrze :

https://www.librarything.com/b...

a może dobrze rozumie, tylko nie mówi jak jest ? jeśli tak, to dlaczego ?
a może on ich chroni ?

Tam gdzie jest łamane prawo karać a nie straszyć.

Wielki szacunek, Panie Ministrze za instrukcje, co mamy robić, żeby nie dać się sprowokować. Jak zawsze mądry, solidny i rozsądny.

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.