Znany pisarz ostro o Lisie. Hiena Roku doczekała się

Znany pisarz ostro o Lisie. Hiena Roku doczekała się - niezalezna.pl
foto: Piotr Galant/Gazeta Polska

Nikt nie ma lepszego wzroku w Polsce niż obywatel Duda. Na zaproszenie szamba odwiedził szambo i dostrzegł tam społeczeństwo obywatelskie - napisał na Twitterze Tomasz Lis. Znany pisarz fantasy w niezwykle ostrych słowach wyraził się o Hienie Roku 2015.
 
Lis na każdym kroku pokazuje swój poziom. W sobotę naczelny "Newsweeka” postanowił dać wyraz swojej frustracji wywołanej zapewne faktem, że na Zjeździe Klubów Gazety Polskiej gościli najważniejsi politycy - w tym także prezydent RP oraz ministrowie rządu Beaty Szydło.
 
Plucie jadem widać weszło w krew naczelnemu „Newsweeka”. Internauci komentowali i podsumowali jego wpis.

CZYTAJ WIĘCEJ: Hiena Roku znowu plunęła jadem. Lisa perfekcyjnie podsumowali internauci 
 
Jacek Piekara, znany polski pisarz fantasy nie przebierał w słowach. O Tomaszu Lisie wyraził się krótko i zwięźle.
 

„Nazwałbym cię, Lisie, zwykłą ku..ą, ale obraziłbym w ten sposób tysiące kobiet, które pomimo uprawiania tego zawodu, są dobrymi ludźmi...”

– czytamy na twitterze.Obrazowo przypomniano, jakim tytułem od 2015 roku może się posługiwać Tomasz Lis. Został wyróżniony wówczas nagrodą Hieny Roku 2015.Hiena Roku to antynagroda przyznawana przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich corocznie od 1999 roku dziennikarzom, którzy zdaniem tej organizacji wyróżnili się „szczególną nierzetelnością i lekceważeniem zasad etyki dziennikarskiej”.

Tytuł ten Lis otrzymał za „wielokrotne łamanie zasady etyki dziennikarskiej, w szczególności w nadanym 18 maja 2015 r. programie telewizyjnym Tomasz Lis na żywo. Podał wtedy fałszywą informację o rzekomo dokonanym przez córkę kandydata na prezydenta kompromitującym wpisie na Twitterze, co mogło wpłynąć na wynik wyborów. Nie dochował staranności wymaganej od dziennikarza. Nie sprawdził faktów, zdeprecjonował córkę kandydata, pozwalając zaproszonemu gościowi na obraźliwe rozważania. Informacja ta, podana na kilka dni przed II turą wyborów, nie została odpowiednio sprostowana".

Opinie użytkowników

Prostytutka to zawód natomiast k..wa to charakter, dlatego śmiało można użyć określenia k--wa wobec tego gościa a jednocześnie nie ubliżyć kobietom.

bardzo bym prosił na przyszłość - nim redakcja zacznie robić reklamę konkretnemu pisarzowi niech ktoś rzuci okiem co ten pisarz napisał i czy aby na pewno jest to "nasz" człowiek.

On nie pluje jadem, on bluzga na ludzi, zwłaszcza na prawicę. Mierny dziennikarzyna, który tylko atakował różnych ludzi. Jego wiedza o świecie bardzo mizerna. Taki np. Rachoń bije go na łeb na szyję. Lisek został wynajęty do takiej roboty. Powinien być jakiś paragraf na takich ludzi.

Nie wiem co za to gość. Nie wiem co myśli, mówi i pisze. Patrzę na twarz i jedno wiem. Gość gó..wno spod siebie zje i sprzeda rodzinę za pieniądze. Czasem tak mam, często nie mam, w tym przypadku jednak mam. I to zdecydowanie. I mam jeszcze jedno. A mianowicie w du..pie mam czy ktoś wierzy w me zdolności czy nie (prawdopodobnie ten gość ze zdjęcia lubi też zupy mleczne, gęste zupy bardziej. I ryż lubi.) . Wiem wiem..za dużo kału w tym wpisie. Kończę więc pa pa!

Czy naprawdę facet jest bezkarny? Można tak wyrazić się o członkach Klubu Gazety Polskiej? Czy naprawdę nie ma na to paragrafu? Powinno się go wykończyć pozwami nie grupowymi ale indywidualnymi - każdy klubowicz z osobna, a nie stawienie się na rozprawę kwitować karą finansowa dla Lisa. Załatwić jak AlCapone ...

Pan Lis jes człowiekiem i z tego i tylko tego powodu jako katolik muszę go szanować. Ale swoim całokształtem zawodowym udowadnia, że człowiekiem jest tylko jako gatunek a poza tym jedno wielkie szambo-śmierdzące i obrzydliwe

Nie musi Pan szanować takiego szamba. Nie każdy człowiek może być moim bliźnim. (Patrz Pismo Św-Ewangelia Św.Łukasza- przypowieść o Miłosiernym Samarytaninie).
Czarna postać Lisa Bambo,wpadła w śmierdzące szambo.

Na szacunek to trzeba zasłużyć.Ja też jestem katoliczką, jednak uważam, że zwłaszcza osoba publiczna powinna być
karana za takie wpisy, obrażające prezydenta, o którym mówi się bez należytego szacunku, chociażby dla sprawowanej przez niego funkcji. Antykomor został skazany przez sąd na rok i trzy miesiące ograniczenia wolności. Sędzia argumentował, że Frycz obraził prezydenta Bronisława Komorowskiego.
A to jak się ma do szacunku.
"człowiekiem jest tylko jako gatunek a poza tym jedno wielkie szambo-śmierdzące i obrzydliwe"
,

Proszę nie obrażać hieny , lisienko to goowno w czystej postaci prosto z kacapowa .

Im bardziej kwiczą, plują, zieją nienawiścią znaczy że telepka przechodzi w konwulsje i za chwilę będzie czarna doopa. A ja wprost przeciwnie, codziennie jestem w doskonałej formie z uśmiechem na ustach.

to szambonurek,który nurkuje w szwabskim łajnie.

Powiem wiecej ... masz racje ze Lis to autentycznie jest "szambonurek", ale taki ... ktoremu jeszcze sie marzy PO-zycja ..... "szambolana" :o))

OJPD !!!!

ENDE

Hiena roku w niemikeckim newsweeku szmbie tysiąclecia

Dajcie Lisowi się wygadać. Bo tylko mu to zostało. Kompletny odlot w kosmos.

Jego prawdziwe nazwisko to LISIENKO. Jego dziadek i ojciec mieli obywatelstwo sowieckie. Dziadek w 20 roku w szeregach Armii Czerwonej chciał zdobyć Warszawę . Jak to mówią : Nie daleko spada jabłko od jabłoni .

Może zmienić nazwę nagrody z "Hieny Roku" na "Lisa Roku"?

Ta hiena, to zwykły odpad pognojowiczy. Cuchnie, rozkłada się i wali odorem po szerokim świecie. Kupa gnoju po prostu.

Każdy sąd powinien lisienkowa vel lisa skazac.

slimak to ryba, marchewka to owoc a lis to hiena.
ktore z tych twierdzen jest prawdziwe?

Karykatura dziennikarza,michnikopodobny tępy funkcjonariusz sił próbujących niszczyć Polskę.źle skończy.

Można sobie poradzić z tym wyrazem na "K", nie mylić z kurą, i aby bezpośrednio nie pisać to użyć określenia, które już dla osobników, posiadaczy takich charakterów, wymyślili dawniejsi Polacy i Oni uznali, że taki, cham i wredziuch, kolaborant i zdrajca w jednej osobie i takich powinno sie określać KIERWIŃSKIM charakterem.
To określenie, nie boli, jest zbliżone do dżumy i cholery ale zawiera esencjonalność charakteru i można zastosować do każdego, ale jednak, wyróżniającego się bydlaka i to obu płci. Ja określając smoleńską, kłamliwą bladź, że ma KIERWIŃSKI charakter, nie chcę się chwalić, ale trafiłem w sedno, a ponadto, żaden moderator nie ma prawa nikogo pozbawić tego określenia bo Ono jest chyba dosyć powszechnie stosowane, a rzekłbym , że chyba nawet codziennie słyszę, ten KIERWIŃSKI, tu KIERWIŃSKI i tam KIERWIŃSKI, na okrągło, nie mogę do końca skojarzyć w jakich sytuacjach ciągle redaktorzy wyzywają jakichś członków a teraz często się "szuka" w GW członków o KIERWIŃSKICH inklinacjach, oj, to żart, bo, gdzie jak gdzie ale w PO i GW nie trzeba szukać i można KIERWIŃSKIE SZCZUPAKI, łowić po omacku, a aby sprawę ju z doszczętnie ułatwić, to spoko. można użyć słowa, WSZYSCY BEZ WYJĄTKU.

Można sobie poradzić z tym wyrazem na "K", nie mylić z kurą, i aby bezpośrednio nie pisać to użyć określenia, które już dla osobników, posiadaczy takich charakterów, wymyślili dawniejsi Polacy i Oni uznali, że taki, cham i wredziuch, kolaborant i zdrajca w jednej osobie i takich powinno sie określać KIERWIŃSKIM charakterem.
To określenie, nie boli, jest zbliżone do dżumy i cholery ale zawiera esencjonalność charakteru i można zastosować do każdego, ale jednak, wyróżniającego się bydlaka i to obu płci. Ja określając smoleńską, kłamliwą bladź, że ma KIERWIŃSKI charakter, nie chcę się chwalić, ale trafiłem w sedno, a ponadto, żaden moderator nie ma prawa nikogo pozbawić tego określenia bo Ono jest chyba dosyć powszechnie stosowane, a rzekłbym , że chyba nawet codziennie słyszę, ten KIERWIŃSKI, tu KIERWIŃSKI i tam KIERWIŃSKI, na okrągło, nie mogę do końca skojarzyć w jakich sytuacjach ciągle redaktorzy wyzywają jakichś członków a teraz często się "szuka" w GW członków o KIERWIŃSKICH inklinacjach, oj, to żart, bo, gdzie jak gdzie ale w PO i GW nie trzeba szukać i można KIERWIŃSKIE SZCZUPAKI, łowic po omacku, a aby sprawę ju z doszczętnie ułatwić, to spoko. można użyć słowa, WSZYSCY BEZ WYJĄTKU.

A mu sześcioramienna gwiazda,
W oczy wlazła,
Oślepiła diabła!
Biesu samo zło w łbie siedzi!
Popaczcie jak naniego koryto wpłyneło!
Popacz co się z tobo dzieje?
Włos zostaje mózg odchodzi,
Jestaś nieszczęśliwy bracie!

Nadajcie tej antypolskiej gnidzie tytuł hieny 10-lecia. Mało kto jest w stanie przebić tego lisiego chamola.

Lis kontynuuje POlinię pogardy dla elektoratu,czyli częsci społeczeństwa,które "żle głosuje';rozPOczął sp.Bartoszewski ps.Profesor-mianowany autorytetem moralnym przez Tuska,po tym gdy nazwał "bydłem" tych co głosowali na PiS;exPrezydent Komorowski określił ich jako'najgorszą częśc wyborców' a niejaki Lis POszedł dalej bo użył słowa "szambo"....oto język POelity!ciagle liczą,że ci których obrażają,którym ubliżają-tak się zawstydzą i sPOkornieją,że zaczną "dobrze głosować"...tak się nie stanie,nawet Frasyniuk nie POmoże

A ja jeszcze dodam ,ze prostytutka ,to najstarszy zawod swiata. KU****WA to charakter.LISA tez.

Michnik, niszczyciel Polski od 30 lat, nigdy nie posuwał się do tak prostackich chwytów, jak Lis. Ani to dziennikarz, ani redaktor, zwykły cwaniak, celebryta.

Kiedy zaczyna się sezon POlowań na lisy? Tylko czy na to ścierwo nie szkoda naboi? Lepiej we wnyki, niech się POmęczy.

kiedy spotkasz kolego lisa
nie myśl tylko że to pech
dal mu w ryło, wyrwij łapę
niech za....la na trzech

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.