​Wiceszef BOR zrezygnował

​Wiceszef BOR zrezygnował - niezalezna.pl
foto: Piotr Galant/Gazeta Polska

Wiceszef Biura Ochrony Rządu, płk Tomasz Kędzierski, złożył rezygnację ze służby. Decyzję podjął z przyczyn osobistych.

Na tę chwilę możemy tylko potwierdzić, że płk Tomasz Kędzierski złożył rezygnację ze służby. Z tego, co nam wiadomo, decyzja nastąpiła z przyczyn osobistych – poinformował zespół prasowy BOR.

Opinie użytkowników

Jeszcze trzeba zrobić,
Aby bandy oswobodzić,
Zdrajców i komuchów,
Mamy mnoga,
A potomków jeszcze więcej,
Oni zajeli komuchów miejsce!
A w sądach,czy się dostał obcy?
Wszyscy towarszczy swoi,
To oni rozkradali Polske,
Oni wysyłali samolot do Smoleńska!
A kto zrobił pucz w Warszawie?
Kto naczele kodu idzie,
Ile ubeków tym pochodzie było?
Najpierw dzieci potem ubecy!

Może to odzew na wiadomość o ujawnieniu zbioru zastrzeżonego?

O na pewno zwłascza, że facet urodził się, w 1976 roku, więc teoretycznie mógł w latach 80-ych donosić "Iza ma foremki z Pewexu!" Jasio ma wiaderko z czechosłowacji i grabki z ZSRR. Mama Wojtka ma w domu młynek z NRD... W czasie okrągłego Stołu mając około 12-13 lat mógł natomiast donosić Aśka całowała się z Tomkiem pod trzepakiem. Dawid zbiera puste butelki po piwie a potem kupuje w sklepie saletrę mieszka z cukrem i robi "bączki z kapsli od wódki" Darek jest najlepszy w "kolarzyki" z kapsli po piwie.. Facet ma 41 lat więc racze Zbiór zastrzeżony nie był powodem....

"Na tę chwilę" - tłumaczenie na polski: TERAZ

Nic tylko wyszukiwać wśród patriotycznej młodzieży odważnych , sprytnych i bojowych chłopaków z bardzo dobrym refleksem ,
przeszkolic i wcielać do BOR.

Ustawą odebrać broń emerytom mundurowym wszelkiej maści
to dla spokoju i zabezpieczenia rządu

Refleks to oni wszyscy mają, szczególnie kiedy na "ustawce" pojawia się Policja - wówczas wykazują się niebywałym refleksem sp...c w podskokach.

Całe szczęście. Bo Prezydent znów by gdzieś pojechał i złapał gumę, albo gdzieś by poleciał i... wszystko by się zmieniło. Czytaj: wróciłoby stare g.wno.

zywym zelazem trzeba wypalic te POesbeckie uklady i to nie tylko w BOR oj zostawila NAM ta banda pol do POsprzatania PO nich od metra

NIEPOTRZEBNY GEBELS BEDZIE POLOKOW CHRONIL I ZA WSZYSTKO ODPOWIADAL gdzie który polak będzie mogl sie wypruznic jak tak dalej pojdzie to polske STASI z FSB przejmnie będzie weesolo jak u macarona dziennie ginie 6/9 obywateli francuskich w Niemczech od 6 /12 fajna sprawa pis cza mieć jaja nie latawce wyrzna was ubeki jak kapustę w październiku

" macarona dziennie ginie 6/9 obywateli francuskich w Niemczech od 6 /12" 6/12 to inaczej 1/2 czyli dziennie ginie połowa obywateli niemieckich? ?! LOL TO jutro wieczorem już nie będzie żadnych niemców, a Francuzi, jeszcze jutro przed południem wymrą skoro dziennie ginie ich 6 na 9 .... Apokalipsa normalnie ! ;P

Kapusta na twoim karku , już dawno skisła ,a resztę remanentu niech ci Rabiej zrobi

Pytał się o ciebie Bukowy mały gienierał w wielkiej czapie - Janickij

Jeszcze jeden bieżeniec z psychuszki , któremu główkę przytrzasnęła bolszewicka klapa od sedesu .

Oczywiście, że z osobistych bo postanowił OSOBIŚCIE zrezygnować zamiast być WYRZUCONYM NA ZBITY PYSK, to jest przykład "honorowej i niezachwianie suwerennej decyzji".
A co-sik mi się wydaje, że rząd ma do dyspozycji jakiś miernik pozwalający rozpoznać "nosiciela Tuskawicy i może nawet agentów Szynukowicza, którzy w tych strukturach BOR, swoim skrytym sabotowaniem działań BOR, byli tymi ci doprowadzali do bUUUlu image tej struktury.

Może to odzew na wiadomość o ujawnieniu zbioru zastrzeżonego?

Czyzby nie mogl po-radzic Sobie ze starymi i mlodszymi "SB-kami"...? A moze i odwrotnie ? Gdyz do twardych Robot potrzebni sa twardzi Ludzie !!

Czyli cos sie swieci dostal cynk od swojch Panie Blaszczk chroncie TURAMPA.

Co tam się wyrabia w tym BOR-ze ?? To pokazuje, że cały czas tam jest jakaś chora sytuacja, że żaden z nowych kierujących nie jest w stanie zapanować nad tymi ludźmi. Państwo w państwie. Jeśli PiS nie rozwiąże BORu i nie powoła nowej służby z młodych patriotycznych ludzi to czarno widzę bezpieczeństwo najważniejszych urzędników w naszym państwie.

co sie wyrabia? -normalka, trepy rządzą.

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.