Szykuje się kolejny skandal. O tym za rządów Platformy nie wolno było mówić. WIDEO

Szykuje się kolejny skandal. O tym za rządów Platformy nie wolno było mówić. WIDEO - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Celnicy ujawnili, czego nie wolno było robić za rządów Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. – Nam nie wolno było ruszać paliw. Myśmy alarmowali już za poprzedniej władzy, że te paliwa wjeżdżają i są sprzedawane bez VAT-u. Nie wolno było tego ruszać – podkreślił na antenie TVP Info Sławomir Siwy ze Związku Zawodowego „Celnicy PL”.
 
Wicepremier Mateusz Morawiecki wcześniej wskazał różnice w działaniu rządu PiS, a poprzedników – ekipy PO-PSL.

Wie pan, co nasze służby skarbowe zrobiły? W marcu, po utworzeniu krajowej administracji skarbowej skontrolowały 16,5 tysięcy cystern. W tym samym czasie nasi poprzednicy skontrolowali może kilka cystern, może 10 czy 20, a my blisko 20 tysięcy. To jest ogromna różnica. Każda ciężarówka jest sprawdzana, jest konwojowana i potencjalni przemytnicy, nieuczciwi ludzie wiedzą o tym

– mówił minister rozwoju.

Teraz powrócono do sprawy. Sławomir Siwy ze Związku Zawodowego „Celnicy PL” na antenie TVP Info ujawnił, że nie wolno im było ruszać paliw. Mimo że alarmowali za rządów PO-PSL, iż paliwa wjeżdżają do Polski i są sprzedawane bez VAT-u.

Zobacz wideo:


Według Patryka Jakiego, wiceministra sprawiedliwości sprawa, jaką ujawnił celnik, nadaje się na komisję śledczą.

To by pokazywało, że grupy polityków działały w interesie jakiś grupek złodziei, a nie w interesie państwa polskiego

– powiedział Patryk Jaki.

Platforma przekonuje, że sprawę należy skierować do prokuratury. Obwiniają jednak… celników.

Jako funkcjonariusz, jako celnik miał obowiązek powiadomić wówczas organa ścigania i jeśli tego nie zrobił, to popełnił przestępstwo i prokuratura powinna wszcząć postępowanie i zbadać odpowiedzialność tym, którzy mieli rzekomą wiedzę o nieprawidłowościach i nie zgłosili jej w prokuraturze

– powiedział rzecznik PO Jan Grabiec.

Internauci zwracają uwagę, że wyniki poszczególnych państwowych spółek mówią same za siebie.

Lotos zamknął 2015 rok ze stratą 300 mln zł. Rok 2016 zakończył się z zyskiem 1 mld zł.

Orlen zakończył 2015 r. z zyskiem 3,2 mld zł, w 2016 roku zysk – 5,7 mld zł – niemal dwa razy więcej. Wynik Orlenu za pierwszy kwartał 2017 roku to zysk 2 mld zł.

Opinie użytkowników

Nie wiem co się dzieje z wieloma naszymi rodakami. Ciągle oglądają jeszcze obce przekaziory i na plan pierwszy wysuwają krytyczny ogląd polskich spraw. Dobrej zmiany do mózgownic nie przyjmują.
Mówią o niszczeniu puszczy przez PiS o wycince drzew, o tym że ziemi ludzie nie mogą sprzedać, gdy mają np. 30 arów rolnego gruntu a księża mogą to robić. Mówią, że są katolikami ale wkurza ich ,że sprzedawać i kupować mogą tylko związki wyznaniowe w tym Kościół Katolicki. To poczytują jako niesprawiedliwe.
Oczekuję, że PiS do nich wyjdzie z jakimiś wyjaśnieniami, czy ewentualnie zaproponuje korekty w ustawach. Z tego co widzę to negatywnie wielu się nakręca i nie widzi tego co dobre.
Warto gasić takie nastroje bo są jak zaraza. A w interesie nas wszystkich jest aby obecna władza miała silny mandat do rządzenia.

Ale dalej 20% oszołomów przesiąkniętych nienawiścią do PiS-uchce głosować na tych bandytów z Platfusiarni!

Celnik który złożył doniesienie do prokuratury został zwolniony. Komisja śledcza może do tego dotrzeć.Ludziom w walce z mafią krytą przez "nierząd" mogła grozić również śmierć samobójcza .

"To by pokazywało, że grupy polityków działały w interesie jakiś grupek złodziei, a nie w interesie państwa polskiego"

Tak, grupy POlityków działały nie w interesie państwa POlskiego. Na tym POlega PO. Patryk, Jaki ty jesteś Kolumb, że to odkryłeś.

Panie Grabiec rzeczniku niedorzeczniku parafrazując pana słowa dlaczego pański przełożony i jego syn nie złożyli zawiadomienia do prokuratury na wieść o słynnej Lipie zwanej Amber Gold.
Ps. Mieliśmy Dąb Bartek możemy mieć Lipę Donald ( nie mylić z lipą Kochanowskiego ) w Czarnolesie.

ANATOMIA UTRZYMANIA KOLONII ZSRR ZWANEJ PRL-em.

FIZJOLOGIA TZW. „WŁADZY LUDOWEJ” i JEJ ELIT (CZYT. PSEUDOELIT)

Józef Stalin nie mógł na nadzorców kolonii mianować normalnych i uczciwych ludzi. Jak postępowali kolonizatorzy ? Czy na nadzorców kolonii ktokolwiek by mianował politycznych przeciwników zniewolenia i kolonizacji, wyzysku, orędowników rzeczywistej wolności i niepodległości ? Na nadzorców kolonii zawsze mianuje się najgorszy sort, gotowy do zdrady, amoralny, bez sumienia, nie poczuwający się do lojalności wobec Narodu i Ojczyzny, który dzięki zdradzie uzyskuje całkowicie niezasłużony awans społeczny, za co jest wierny jak pies właścicielowi kolonii. Operację obsadzenia najgorszej żulii i bandziorów w PRL-u na wszystkich ważnych stanowiskach nazwano "sprawiedliwością społeczną". Było to niebywale bezczelne i diabelsko perfidne komunistyczne kłamstwo: bandytyzm i niesprawiedliwość nazwano sprawiedliwością !! Wysokiej jakości prawdziwe przedwojenne elity zastąpił na kluczowych stanowiskach na ogół w większości motłoch. Podczas tej operacji ukradziono wszystko wszystkim, taka to była “sprawiedliwość społeczna”. Po 1989 roku komuniści ponownie ukradli co się dało, nazywając to “prywatyzacją”. Ukradziono 150 mld zł z OFE itd. itd. Setki złodziejskich afer, kradzież kamienic itp. pokazują na co stać i jakie wartości sobą reprezentują potomkowie owej “władzy ludowej”, wyznaczonej przez Sowietów na objęcie dziesiątków tysięcy stanowisk w służbach, partiach, wojsku, sądownictwie, w administracji itd. Taki oto sort ludzki dokooptowywał sobie klientelę na swoją miarę i modłę poprzez proces selekcji negatywnej : artystów, literatów, “autorytety naukowe” etc. co jest zrozumiałe, ponieważ w koloniach ludzie pragnący wolności i suwerenności to wrogowie systemu, w którym patriotycznych i moralnych jednostek nie wywyższa się, nie awansuje, tylko zabija, więzi, prześladuje i dyskryminuje. Gdy zabrakło sowieckiego bata i “socjalistycznej dyscypliny”, motłoch pokazał swoją prawdziwą komunistyczną “moralność” : uczone małpy, rachujące psy i osły dmuchające we flet przekształciły ostatecznie Polskę w dziki kraj a państwo w ChDiKK. Takie są korzenie pseudoelit, potomków zwykłych zdrajców i renegatów, którzy pomogli Sowietom przeprowadzić w Polsce bolszewicką komunistyczną krwawą rewolucję i dokonując totalnej grabieży własności narodu.

"Construction is underway for a new operations center for the rotational aviation units in Powidz, Poland. U.S. Army, U.S. Air Force and U.S. Navy troops have been working together to make this project a swift success."

"Trwa konstrukcja nowego centrum operacyjnego dla naszych jednostek
lotnictwa rotacyjnego w Przywidzu. Armia USA, Siły Powietrzne Stanów
Zjednoczonych i marynarka wojenna współpracują ze sobą nad tym
projektem, który posuwa się do przodu w szybkim tempie. Zakończenie
projektu przewiduje się w następnym miesiącu."

https://www.youtube.com/watch?...

"Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor - niech z naszych kości narodzi się mściciel." Wergiliusz.

"Szybcy jak wiatr, spokojni jak las, zapalczywi niczym ogień, niewzruszeni jak góry, niepoznani jak ciemność, gwałtowni niczym piorun – tacy winni być żołnierze." (Sun-Zi)

http://prawicowyinternet.pl/wp...

Dziekujemy CBA za to, że łapie złodziei, którzy zabierali i zabierają nam chleb. Dziękujemy polskim celnikom, dziękujemy wszystkim instytucjom państwowym za wydanie wojny korupcji i bandytyzmowi.

Dzięki temu bardzo bardzo dużo z nas już nie chodzi głodne.

https://i.ytimg.com/vi/M0FWyVP...

http://pu.i.wp.pl/k,NTg0ODcxOT...

http://bi.gazeta.pl/im/4c/de/d...

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/33924/...

http://i.iplsc.com/badanie-ze-...

http://4.bp.blogspot.com/_zMtP...

http://bi.gazeta.pl/im/e8/7b/e...

https://www.google.com/search?...

BIEDNE POLSKIE DZIECI

Zgoda , PO przy POmocy mafii i ZACHODNICH SOJUSZNIKOW
okradala Polske ! Folkdojcz wszystko kontrolowal z Grasiem. Ale zeby zaczac powt. zaczac rozliczac zlodzieji TRZEBA NAJPIERW rozwalic sedziowska mafie !!!

Nieprawda. Są setki tysięcy i miliony amerykańskich i innych zachodnich
drobnych inwestorów (w tym potężna polska ekonomiczna emigracyjna armia pracująca na zachodzie), którzy inwestowali i inwestują w Polsce.
To ich okradały różne krajowe i zagraniczne grupy przestępcze.
Proszę pamiętać, że za zachodnimi dziesiątkami miliardów USD inwestycji bezpośrednich w Polsce stoi mnóstwo zwykłych ludzi,
których pieniądzmi obracają banki, fundusze emerytalne, fundusze
inwestycyjne (których są setki i tysiące) itp. instytucje finansowe.

A pan (pani ?) myślał, że setki miliardów USD które napłynęły z Zachodu
do regionu Europy Środkowo-Wschodniej to własność kilku osób lub kilku czy kilkunastu banków ? To są pieniądze MILIONÓW LUDZI !

W wyniku POlityki PO-PSL (bandytyzmu i totalnej korupcji) setki tysięcy
inwestorów na zachodzie straciło do 50 % zainwestowanych pieniędzy.
Setki tysięcy ludzi jest rozwścieczonych. To do nich m.in., aby ich uspokoić, 44 POTUS kilka razy odwiedzał region i zapewniał, że NATO zrobi wszystko, aby zapewnić bezpieczeństwo w regionie ( ochrona
przed rabusiami zagranicznymi i krajowymi).

4 czerwca 2014 w Warszawie powiedział :

https://www.whitehouse.gov/the...

"Leaders must uphold the public trust and stand against corruption, not steal from the pockets of their own people. Our societies must embrace a greater justice that recognizes the inherent dignity of every human being."

Tłumaczenie :

" Liderzy muszą podtrzymywać zaufanie publiczne i walczyć z korupcją, a nie okradać swoich własnych ludzi. Nasze społeczeństwa musi objąć większa sprawiedliwość, która uznaje wrodzoną godność każdego człowieka. "

Nie ma przypadków, są tylko ZNAKI.

https://www.youtube.com/watch?...

każda władza musi mieć zaplecze finansowe.
Inaczej nie bedzie władzą. Najcześciej są to
nielagalne wpływy poza kontrolą Panstwa
lub specjalne koncesje / zwolnienia podmiotowe
dla ustawionych firm i organizacji....

takiej politycznej MAFII Europa nie widziała ! Banda złodziei.

Polsko! Czas rozliczyć tych złodziei. Tu chodzi o miliardy! Brak pieniędzy na pomoc rodzinie, zdrowie, armię, drogi, koleje, edukację, kulturę, sport ... Teraz wiemy dlaczego! Nie można o tym zapomnieć!

http://www.fronda.pl/a/mulla-z...

Czy z "Totalną Korupcją", zwaną "totalną opozycją", z tym obłąkanym
POgańskim, barbarzyńskim lewactwem robiącym za "liberałów", jest jakikolwiek sens o czymkolwiek rozmawiać ?

Lewica, lewactwo itp. we wszystkim się mylili : komunizm, socjalizm, nazizm, faszyzm, idea państwa opiekuńczego, multi-kulti.

Są absolutnie i totalnie skompromitowani. To intelektualni BANKRUCI.

MORDO TY MOJA. Jak wygramy wybory to paliwo za wasze nas POparcie może być PO 15 zł

A zlodzieji i zdrajcow Komorowskiego,Tuska, Pawlaka, Lewandowskiego, Gronkiewicz Walz, Frasyniuka, Kopacz pod Trybunal Stanu i na powroz.

Ten posełek Grabiec właśnie dowiedział się o naciskach na celników i MA PRAWNY OBOWIĄZEK POWIADOMIĆ O TYM PROKURATURĘ. jeśli ten posełek nie zrobi tego to znaczy, że posełek POPEŁNI PRZESTEPSTWO, bo jako posełek - funkcjonariuszek publiczny - ma obowiązek powiadomić o popełnionym przestępstwie wywierania nacisku na celników, by odstąpili od czynności służbowych.
Obywatelu Grabiec - powiadomicie, czy chcecie do pierdla?

To TOTALZŁODZIEJSTWO było zaplanowane w celu przejecia darmo LOTOSU i PKN ORLEN , już była cena ustalona 8 i 18zł akcja i to samo robili z LOT - przecież ta ROYLOWA KLIKA juz wyczwiczyła się na zakłdach spirytusowych - a teraz jeszcze w górnictwie i cukrownich - i tak sie przejmuje przemysł KRAJU przy PO-mocy tubylczych PARCÓW !!!

Tą ryżą, wyłysiałą kanalię, sepleniuchę, rodzaju nijakiego za ten przekręt z paliwami to na min. 20 lat więzienia, trzeba skazać (bez zawiasów)!

Dokladnie kto kasowal te zyski to znaczy kto mial kolonie w reku domyslam sie koncern berlinsko-moskiewski najzwyczajniejszy podzial zyskow.
W Korei polnocnej tacy urzednicy nawet z rodziny rzuceni byli psom na pozarcie a w chinach na czesci zamienne poszli w chwale.
Dobrze byloby ten caly mechanizm odtworzyc i koncern berlinsko-moskiewksi oficjalnie podac do swiatoweg o trybunalu.

I dlaczego mnie to NIE DZIWI?
Patalogia Obywtelska przyciagnela w swoje szeregi istoty bez honoru,nieuczciwe,o lepkich paluchach,i czarnych podniebieniach.
Relikty UB ,SB i Wsiokow!
Tu ,pod parasolem bezprawia( specjalnie stworzona do tego celu konstytucja PRL,sadownictwo i trybunal),znalezli schronienie i mozliwosc krecenia lodow, wszyscy skorumpowani kretacze,i zlodzieje okradajcy bezczelnie POLSKE.
Rozkladajacy bezpieczenstwo,armie,potencjal,gospodarke ,i zubozajac spoleczenstwo-CELOWO!
Nierzad partii obywatelskiej przygotowywyal 'tenkraj' do podzialu na KOLONIE dla naszych sasiadow.
Za ZDRADE POLSKI ,ci polskojezyczni bandyci, powinni juz dawno gnic w pierdlu!

Małe sprostowanie - "istoty bez honoru,nieuczciwe,o lepkich paluchach,i czarnych podniebieniach.
Relikty UB ,SB i Wsioki" to właśnie te typy spod ciemnej gwiazdy stworzyły Patologię Obywatelską, a nie odwrotnie ;)

Komuchy oddały władzę tylko teoretycznie. Zeszli na jakiś czas do "podziemia", by wrócić z fajerwerkami pod wdzięczną nazwą Platfusiarni. Cały ten porypany "okrągły stół" był wielką ubecką mistyfikacją przeznaczoną dla "plebsu", że niby wreszcie mamy demokrację.

Kogoś naprawdę jeszcze dziwią te wszystkie przekręty? W kraju stracili władzę, teraz ich bastionem jest Warszawa, która pod rządami PO cofa się w rozwoju. Afera reprywatyzacyjna czy bloko0wanie inwestycji jak galeria handlowa w Wilnowie są idealnymi przykładami niegospodarności jaka panuje pod rządami tej partii. Parlamentarne przegrali, teraz czas aby ponieśli i klęskę w samorządowych!

a kto okrada kierowcow twierdząć że paliwo to dobro luksusowe i należy się akcyza ?
tutaj działa każdy z lewa i prawa SLD AWS KLD PC......
jedni i ci sami ludzie z immunitetem

Idź do Putina i poproś o rafinerię. Putin ma , to ci da , ale najpierw musisz mu dać buzi .

A ty jeździsz na potrójnym paliwie i powinieneś za to beknąć . Jak chcesz darmowego paliwa , to niech strusie zrobią ci odwierty .

jakie szmaty i k....y

Przecież DOGADANO się że członkowie Mafii Okrągłostołowej od lat stoją Ponad Prawem jako Ras Panów Lepszego Sortu ochraniana przez Nadzwyczajną Kastę dyżurnych w togach!
W końcu PO to rządzili by tylko rozkradać kraj, skorumpować zagranicznych obrońców dyktatury bezprawia PRL bis- III RP!
Najgorsze że ciągle w ten sam sposób rządzą samorządami!

No, to na co jeszcze PiS czeka.
Do pudla caly ten zbydlecony, POdly rzad, ktory okradl Polske na miliardy.
Chyba latwo sie da to udowadnic, jezeli dane mowi za siebie.
Kazda cysterna, ktora wjechala do Polski bez kontroli idzie na konto owczesnego rzadu.
Jeszcze raz: NATYCHMIAST DO PUDLA Z TYMI OSZUSTAMI I ZLODZIEJAMI.

"Jako funkcjonariusz, jako celnik miał obowiązek powiadomić wówczas organa ścigania i jeśli tego nie zrobił, to popełnił przestępstwo i prokuratura powinna wszcząć postępowanie i zbadać odpowiedzialność tym, którzy mieli rzekomą wiedzę o nieprawidłowościach i nie zgłosili jej w prokuraturze
– powiedział rzecznik PO Jan Grabiec." Już był taki co zgłosił samemu "guru"- Tuskowi. I co z tego wyszło ? Ano to, że wyleciał ze stanowiska jak z katapulty i mało tego, dostał wyrok skazujący i to trzy lata /zdaje się -3 lata/ odsiadki. Musiał interweniować Prezydent. Na szczęście już obecny, bo poprzedni to by cieszył się z odsiadki pana M Kamińskiego. Pan Grabiec, cierpi zdaje się na epidemię zaniku pamięci, u byłych prominentów.

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.