​Europejczyk „Holocausto”

​Europejczyk „Holocausto” - niezalezna.pl
foto:

Od kiedy portal Wirtualna Polska został przejęty przez ludzi z TVN-u, stał się TVN-em w wydaniu internetowym i kopiuje różne przebrzmiałe zagrywki tej stacji. Dlatego wczoraj jako bata na prof. Krystynę Pawłowicz postanowił użyć satanisty „Nergala”, który napisał o niej: „Gwałt i zbrodnia na inteligencji ludzkiej. Europo, RATUJ nas przed karykaturą człowieczeństwa”. Jak bardzo przywiązany jest do wartości ludzkiego życia, „Nergal” dowiódł, niegdyś przybierając artystyczny pseudonim Holocausto (i bynajmniej nie śpiewając antynazistowskich protest songów). Jaki jest jego stosunek do wartości europejskich, zdefiniował z kolei, gdy obchodziliśmy tysiąclecie śmierci św. Wojciecha, symbolu duchowej jedności Europy. On zaś śpiewał utwór „Chwała mordercom Wojciecha”. Rzecz w tym, że zgredy z TVN/WP odkurzają dziś „Nergala” w zupełnie innym czasie. W Europie rozkładanej przez gender, atakowanej przez islam i zagrożonej przez Rosję jego skandalizowanie nie porywa nikogo, bo jest symbolem tego, co ją osłabiło. Trendy jest premier Beata Szydło. A także polscy kibice, którzy w czasie Euro 2016 maszerowali przez muzułmańską Marsylię z wielkim transparentem „Obrońcy kultury europejskiej”. Sorry, „Nergal”.

Opinie użytkowników

Ciężko na wp zamieścić krytyczny,ale merytoryczny komentarz,bo zazwyczaj są wywalane.Jeśli krytyka się pojawia,to w formie opatrzonej wulgaryzmami,idiotycznymi wnioskami,lub epitetami.Tak aby można było postawić zarzuty i udowadniać,że ci ,którzy sie z nimi nie zgadzają,a w gruncie rzeczy pisowcy i narodowcy,czyli ta niedouczona i mało świadoma część narodu jest chamska,nietoleracyjna,antysemicka,głupia itd,itd. Taka jest istota działalności tej gadzinówki.

Właśnie usunąłem WP z "ulubionych".

Pardon, ale kto to jest Nergal ?
Czy to jakiś nowy pajac w polityce ?
Nie znam dokonań onego.

Wirtualna Polska , ten portal jest niemiecki , a wysługują sie Niemcom ludzie TVN-u i SLD tzn.wszyscy lewacy, którzy sa przeciwni Polsce i Polakom

Ten cymbał napisał jednak prawdę.Jednak nie o Pani Profesor, jeno o modelu obywatela Eurosowchozu.Babochłop z pióram , nie kredkami w d... maluje serduszka i kwiatki, pomiędzy flakami na asfalcie.Onkel Schulc i ciocią zsikali się w nachy z zachwytu.

Nergala widocznie Antychryst jeszcze trzyma przy życiu bo z białaczki czyli raka krwi nigdy całkiem się nie wyleczy, teraz musi służyć swemu panu z piekła rodem dokąd trzyma go przy życiu i blużnić na katolików.

Dokładnie. Uzdrowienie szatańskie. TFU

XXI wiek - rece opadaja.

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.