Bezczelność syndyka

Bezczelność syndyka - niezalezna.pl
foto:

Trudno orzec, czy sytuacja w sieci sklepów Praktiker Polska jest bardziej absurdalna, czy skandaliczna. Będąca w postępowaniu naprawczym spółka nie wypłaciła swoim pracownikom wynagrodzeń za kwiecień i maj.

W związku z tym ok. 200 z nich jednostronnie rozwiązało umowy o pracę, do czego mieli prawo na podstawie kodeksu pracy. Tymczasem zarządca masy sanacyjnej stwierdził, że było to bezzasadne, ponieważ sytuacja firmy jest bardzo trudna, a więc brak wypłat miał miejsce nie z jej winy. Co więcej, domaga się odszkodowania. A zatem pracownicy nie tylko nie dostali wynagrodzeń, ale sami mieliby jeszcze zapłacić Praktikerowi. Trzeba przyznać, że zarządca masy Praktikera Polska przebił tym wszystkie dotychczasowe wpadki komorników razem wzięte. Jak widać, bezczelność niektórych przedstawicieli korporacji prawniczych nie zna granic.

Opinie użytkowników

Po drodze wykończyl polskich handlowców i nie płacił podatków. Był też wliczany do inwestycji zagranicznych, do PKB i ogłaszany jako sukces gospodarczy III RP.

Pracownicy "mieli prawo".
W związku z tym zdechną z głodu. Niech ktoś spróbuje nie wypłacić pensji jakiemuś sędziemu prze dwa miesiące z rzędu.
Nikt tego nawet nie potrafi sobie wyobrazić.
Dlaczego?
Bo przecież wszyscy jesteśmy równi wobec prawa (śmiech).

Czy to państwo, czy nadal "kamieni kupa"?

Trudna sytuacja Praktikera jest winą tylko i wyłącznie Praktikera. Trzeba było szanować pracowników i klientów a nie było by kłopotów. Castorama, LM i Obi dają radę.... Niestety.

praktiker w niemczech pozamykal wszystkie placowki ze wzgledu na "plajte".

praktiker w niemczech pozamykal wszystkie placowki ze wzgledu na "plajte".

Praktiker szlaken trafen? Unmuglich. VW, mercedes, audi, będziesz miał wydatki, czy aspiryński bajer z basfem i z kolejami DB never died.

Co za belkot Hans

Kiedy ktoś nie czuje ironii to już jego sprawa.

Przekaz powinien być jednoznaczny i czytelny a ironia na poziomie w przeciwnym razie jest durnym bełkotem .

Jak Pan nie "rozumisz" to Pan nie komentuj. Ironia z definicji jest nie dla kazdego :)

Jadom dwa tanwaje, jeden je nibieski a drógy srenca w lewo.

za dórzo błenduf‼️❢❣‼️!❗﹗jósz nie rup ih wjencej

Pozostałe wiadomości

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.